Налоговая справка ГФС

ТАМИЛА 10-04-2015 9:49

Подскажите пожалуйста,военный сбор который введен на ФОП ДОХОДЫ С ЯНВАРЯ ЭТОГО ГОДА КАК-ТО ОТРАЖАЮТСЯ В 1ДФ ,ИЛИ ТОЛЬКО ИТОГУ ГОДА СПАСИБО
 Доброго дня! Перший термін сплати військового збору для фізичних осіб – підприємців настане у лютому  2016 року за звітний 2015 рік. Так, фізичні особи – підприємці, що перебувають на загальній системі оподаткування, за результатами звітного податкового року самостійно розраховують військовий збір в розмірі 1,5 відсотки чистого оподатковуваного доходу, відображають в річній податковій декларації та сплачують в терміни передбачені для сплати податку на доходи фізичних осіб за відповідний період.
Першим звітним податковим періодом для нарахування військового збору з доходів фізичних осіб – підприємців є 2015 рік. Терміни сплати військового збору для фізичних осіб – підприємців – до 19 лютого 2016 року.

Фізичні особи – підприємці - платники єдиного податку  не є платниками  військового збору!

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Савченко Руслана Петрівна, головний бухгалтер ДП Уманського лікеро-ггорілчаного заводу 10-04-2015 9:21

Чи потрібно відраховувати податки із середньомісячної зарплати мобілізованого та нараховувати ЄПВ?
Доброго дня! Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. №105  затверджено Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Відповідно до затвердженого Порядку виплату працівникам середнього заробітку буде здійснювати підприємство, компенсацію підприємствам витрат на виплату середнього заробітку працівникам буде здійснювати Міністерство соціальної політики шляхом перерахування коштів на зазначені цілі обласним департаментам соціального захисту, які, в свою чергу, перераховують їх до районних (міських) управлінь, а вони – підприємствам.

Відповідно пп. «и» пп. 165.1.1 п.165.1 ст. 165 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума грошової допомоги (у тому числі в натуральній формі), що надається фізичним особам або членам їх сімей (діти, дружина, батьки), військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом у зв'язку з мобілізацією, відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», та/або компенсаційні виплати з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

З набранням чинності Постановою №105 з 17 березня 2015 року запрацювала згадана вище норма щодо звільнення від оподаткування податком на доходи фізичних осіб  компенсаційних виплат з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Крім цього, відповідно до ч. 7 ст. 7 Закону України від 08.07.2010 р. №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», із змінами та доповненнями, не нараховується єдиний соціальний внесок  на виплати, які компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

 

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Вікторія 09-04-2015 22:16

Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, декларацію платника єдиного податку фізичної особи-підприємця здавати за старою формою? Адже змінилась ставка з 5% на 4%. Чи уже є новий бланк?
доброго дня!!!
поки не має нового бланк.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Тетяна 09-04-2015 14:7

Доброго дня. З 25 березня було анульоване свідоцтво платника ПДВ. Як правильно відобразити акти виконаних робіт, з 1 по 25 з ПДВ, з 26 по 31 березня без ПДВ. І що робити з передплатою за отримані послуги? Дякую.
Доброго дня!
Враховуючи п.184.5 ст 184 ПКУ. З 1 по 25 число Ви подаєте звичайну декларацію з ПДВ. з 26 по 31 згідно обраної системи оподаткування. Кошти з передплати мають бути повернуті відповідно до рахунку коригування.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Татьяна 09-04-2015 13:56

Добрый день. ФОП на 3 гр, предоставляет в аренду нежилые помещения, оплата происходит по безналичному расчету, иногда наличным. Необходимо ли применять с 1.07.15 кассовый аппарат? Спасибо.
Доброго дня! З 1 липня 2015 року мають застосовувати РРО платники єдиного податку третьої групи.
Винятком є фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої і третьої груп, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Елена 09-04-2015 12:49

Підприємець на загальній системі- чи може включити до складу витрат акцизний податок з роздрібної продажи підакцизних товарів.
Доброго дня!
Внесеними змінами до Податкового кодексу виписано виключний перелік витрат, що пов’язані з отриманням доходів фізичними особами – підприємцями на загальній системі оподаткування, на суму яких зменшується оподатковуваний дохід.

Так, до витрат включається вартість сировини, матеріалів, товарів, що утворюють основу для виготовлення (продажу) продукції або товарів (надання робіт, послуг), купівельних напівфабрикатів та комплектуючих виробів, палива й енергії, будівельних матеріалів, запасних частин, тари й тарних матеріалів, допоміжних та інших матеріалів, які можуть бути безпосередньо віднесені до конкретного об'єкта витрат.

До витрат також відносяться витрати на оплату праці фізичних осіб, які перебувають у трудових відносинах з таким платником податку, послуг згідно з договорами цивільно-правового характеру, будь-яка інша оплата у грошовій або натуральній формі та суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Крім цього, на витрати відносяться витрати на відрядження найманих працівників, послуги зв'язку, реклами, плати за розрахунково-касове обслуговування, оплату оренди, ремонт та експлуатацію майна, що використовується в господарській діяльності, транспортування готової продукції, транспортно-експедиційні та інші послуги, пов'язані з транспортуванням продукції, вартість придбаних послуг, прямо пов'язаних з виробництвом товарів, виконанням робіт, наданням послуг.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ирина 09-04-2015 12:23

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, предприятие имеет право сдавать декларацию по налогу на прибыль раз в год, если объем реализации не превышает 10 или 20 миллионов грн?
Доброго дня!
відповідно до 57.1 платники податку на прибуток подають річну форму звітності, незалежно від обсягів, виключенням є збиткові підприємства.
якщо за рік п-ство отримало збитки, а за 1 квартал прибуток тоді подає звітність квартально, всі інші РІЧНУ

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталия 09-04-2015 11:25

Наша фирма купила в другой фирмы товар.Они нам прислали налоговую накладную, но как окозалось, она была оформлена неправильно и они делали коректирование. После этого мы отправили уже коректированую накладную. И в конечном итоге нам выписали штраф из-зи того, что они неправильно сделали налоговую накладную.На каком основании?
Доброго дня! Уточніть, будь-ласка, дати операцій у відповідності до дій та причину штрафу.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Юлія 09-04-2015 10:36

Чи повинна юридична особа-платник єдиного податку ІІІ групи (4%) вносити види діяльності до реєстру платників єдиного податку? Якщо так, то яким чином це зробити?
Доброго дня!
Відповідно до п.п. 8 п. 299.7 ст. 299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), редакція якого діяла до 01.01.2015, до реєстру платників єдиного податку вносились види господарської діяльності фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку першої та другої груп.

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», який набрав чинності з 01.01.2015, внесено зміни до гл. 1 розд. XIV «Спеціальні податкові режими» ПКУ.

Зокрема, зменшено кількість груп платників єдиного податку із збільшенням існуючого максимального розміру доходу: фізичні особи-підприємці реєструються платниками єдиного податку першої, другої та третьої груп. Платники єдиного податку третьої та п’ятої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах до 1 січня 2015 року, відповідно до норм до гл. 1 розд. XIV «Спеціальні податкові режими» ПКУ з 1 січня 2015 року вважаються платниками єдиного податку третьої групи.

Також з 01.01.2015 згідно з п.п. 8 п. 299.7 ст. 299 ПКУ до реєстру платників єдиного податку вноситься інформація про види господарської діяльності незалежно від групи платників єдиного податку.

З огляду на зазначене, інформація в реєстрі платників єдиного податку стосовно ставки єдиного податку, групи та видів господарської діяльності для платників третьої групи буде приведена у відповідність до норм ПКУ централізовано в автоматичному режимі.

Разом з цим, фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку третьої групи, які були зареєстровані та внесені до реєстру платників єдиного податку до 31.12.2014 року не зобов’язані подавати заяву щодо внесення до реєстру платників єдиного податку відомостей про види господарської діяльності.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила 09-04-2015 10:2

Доброго дня підскажіть будь ласка, наш працівник з початку 2015 року отримав у лютому матеріальну допомогу на лікування у розмірі 500,00 грн.Сума не оподатковується, Який код ознаки доходу в 1ДФ?
Доброго дня!
У формі № 1ДФ сума неоподатковуваної матеріальної допомоги відображається з ознакою доходу «169». Утім, це стосується неоподатковуваної суми матеріальної допомоги (у 2015 році — 1710 грн). А суму перевищення (понад 1710 грн) обкладають ПДФО та, доцільно відобразити у формі № 1ДФ з ознакою доходу «126» — як додаткове благо.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Олеся 09-04-2015 8:39

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи має право найманий працівник на податкову соціальну пільгу, якщо він: - Зареєстрований, як ФОП, але доходу не має - Зареєстрований, як ФОП і отримує дохід як ФОП. Дякую
Доброго дня! Податковий кодекс України не містить заборони щодо застосування податкової соціальної пільги до доходу у вигляді заробітної плати фізичної особи яка одночасно зареєстрована підприємцем. Відсутність або отримання доходу від підприємницької діяльності значення не має.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

vitaliy 08-04-2015 20:21

подала звіт по 1ДФ за 1 квартал 2015 і тільки після чого побачила, що неправильно заповнила "звільнений з роботи". є час до кінця терміну, подала "Звітну нову" зробила правильно (таблицю з цифрами повторила та в новій звітній поставила правильну дату звільнення без 1 та 0 у девятій графі та ту саму суму військового збору). Як подати правильно звіт у такому випадку?
Доброго дня!

Помилки у Розрахунку за ф. № 1ДФ можуть бути самостійно виявлені податковим агентом.

Спосіб виправлення помилок, самостійно знайдених платником податку, залежить від часу їх виявлення, а саме:

необхідно подати новий звітний розрахунок без нарахування штрафних санкцій, якщо помилка була виявлена до закінчення граничного строку подання Розрахунку за ф. № 1ДФ за період, в якому вона була допущена.

подається уточнюючий розрахунок у разі необхідності проведення коригувань після закінчення граничного строку подання Розрахунку за ф.№ 1ДФ, тобто, якщо помилка була знайдена після закінчення граничного строку його подачі за звітний період. Уточнюючий податковий розрахунок може подаватися як за звітний період, так і за попередні періоди.

Для виправлення невірних показників, зазначених у рядках таблиці форми № 1ДФ, використовується графа 9, При цьому:

показник «1» вилучає рядок із невірно заповненого розрахунку (необхідно продублювати рядок з усіма заповненими графами з попереднього помилкового розрахунку та у графі 9 вказати «1»);

показник «0» додає новий або пропущений рядок із заповненими графами, а у випадку заміни помилкового рядка – вносить дані з правильними (уточненими) показниками.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...