Консультация миндоходов online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ МИНДОХОДОВ", которую обслуживают профильные специалисты Главного управления Миндоходов в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ МИНДОХОДОВ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

 

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 
Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка, як СПД на єдиному податку правильно оподаткувати дохід в іноземній валюті. І як правильно визачити курсову різницю? коли її розраховують? Дякую.
(12.08.2014 14:41) Алина

Доброго дня  Дохід, отриманий від здійснення операцій з експорту товарів (робіт, послуг), виражений в іноземній валюті,  відповідно п 292.5  Податкового кодексу України перераховується у гривнях за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, встановленим Національним банком України на дату отримання такого доходу.  Також  враховується сума позитивної курсової різниці від продажу такої іноземної валюти. та відображається у книзі доходів  У разі утворення від’ємної курсової різниці від продажу валюти її величина не зменшує базу оподаткування єдиним податком для фізичних осіб - підприємців -платників єдиного податку третьої групи.
 

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня. Єдинщики 2-ї групи можуть надавати послуги тільки платникам єдиного податку та/або населенню. А чи стоється це продажу товарів? Наприклад автозапчастин. Чи може Єдинщик 2-ї групи продавати товар наприклад підприємцю на загальніх підставах? Дякую
(12.08.2014 13:09) Сергій

Шановний Сергію.  Платники єдиного податку можуть здійснювати виробництво та продаж товарів будь яким контрагентам незалежно від їх податкового статусу

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день, подскажи пожалуйста, при выписке налоговой накладной не платещику НДС, можно не писать адрес, если его у нас нет?
(12.08.2014 12:25) Наталья

Доброго дня Відповідно ст 201. п 201.1,  Податкового кодексу України  у податковій накладній  зазначаються всі обов;язкові реквізити

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Фізичною особою-підприємцем на загальній системі оподаткування придбано легковий автомобіль для подальшого його використання в господарській діяльності. Чи є право на податковий кредит?
(12.08.2014 12:16) Свищ В.Б.

Доброго дня.Загальний порядок формування податкового кредиту   з ПДВ регламентується ст.198 Податкового кодексу України і особливих умов для підприємця не передбачено. Відповідно до ст.  325 Цивільного кодексу України право приватної власності на майно належить фізичній особі,а не фізичній особі -суб;єкту господарювання ,що в свою чергу не дає можливості вважати майно (основні фонди) яке перебуває у приватній власності фізичної особи,основними фондами суб;єкта господарювання-фізичної особи тому права на податковий кредит немає

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
доброго дня! підскажіть будь-ласка чи потрібно з середньої заробітної плати мобілізованих брати податок на армію 1.5%? Чи потрібно брати з матеріальної допомоги на поховання, на народження , на лікування податок на армію 1.5%, ці виплати не входять в фонд оплати праці.
(11.08.2014 23:03) леонід

Доброго дня,

«З метою забезпечення фінансування заходів з підвищення обороноздатності держави пропонується тимчасово, до 1 січня 2015 року, ввести новий загальнодержавний збір – військовий збір. Зазначений збір буде стягуватися за ставкою 1,5% з доходів фізичних осіб у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються платнику»

З повагою,

Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, директор має особистий платіжний засіб в банку (платіжна картка), відкритий на юридичну особу, він нею скористався для закупки будматеріалів для ремонту підприємства. Запитання: 1. Дата зняття готівки через термінал 22.07.14р., але банк проводить дану операцію з поточного рахунка 23.07.14р. Яку дату брати для відліку днів для звітування? 2. З моменту зняття готівки через скільки днів підзвітна особа має відзвітуватися (покупка будматеріалів для ремонту)? 3. Чи потрібно оприбутковувати таку готівку в касу і проводити касові документи? Дякую.
(11.08.2014 16:51) Оксана Федорівна

Доброго дня,

Строки подання податкової декларації встановлені ст. 296 та ст. 49.18 ПКУ:

1-2 групи - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, а саме до 3 березня включно.

3-6 групи - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя), тобто до 9 лютого включно.

 

Термін сплати єдиного податку встановлений ст. 295 ПКУ:

1-2 групи - не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

3-6 групи - протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

 

З повагою,

Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день! Я-ФЛП - на едином налоге - 2 группа. У меня к расчетному счету подключена услуга кредитного лимита , и иногда - если не хватает своих средств , я перечисляю деньги за счет кредитного лимита(т.е. на расчетном счете идет минусовый остаток. Будет ли падать сумма перечисленных средств за счет кредитного лимита в доходы, нужно ли отображать в книге учета доходов?. Спасибо (07.08.2014 10:52) Таисия Доброго дня. Згідно з п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями доходом платника єдиного податку для фізичної особи - підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3 ст.292 ПКУ. При цьому, до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності. Відповідно до норм Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року №492 (далі - Інструкція), поточні банківські рахунки для фізичних осіб - резидентів поділяються на: поточні рахунки фізичних осіб - підприємців, які відкриваються для здійснення підприємницької діяльності та поточні рахунки фізичних осіб, які не є підприємцями. Згідно з Узагальнюючою податковою консультацією щодо порядку визначення складу доходів суб’єктів господарювання - фізичних осіб - платників єдиного податку, затвердженої наказом ДПС України від 24.12.2012 №1183, кошти, які надійшли на розрахунковий рахунок, який відкрито фізичною особою для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу фізичної особи - підприємця - платника єдиного податку з врахуванням вимог ст.292 ПКУ. Дякуємо за запитання. В продолжение нашего разговора...подскажите, пожалуйста, т.е. в самом начале открытия расчетного счета , к которому открывался овердрафт я должна была в книге учета доходов указать всю сумму овердрафта? Спасибо
(11.08.2014 15:35) Таисия

Доброго дня,

Згідно з п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями доходом платника єдиного податку для фізичної особи - підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3 ст.292 ПКУ.

З повагою,

Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Загальна система оподаткування без найманих працівників.Як сплачувати авансові платежі ПДФО і ЄСВ 14.08.14р.з урахуванням військового збору 1,5% ?
(09.08.2014 15:27) ФОП Лещенко Юрій Іванович

Доброго дня!

Авансові платежі сплачуєте так, як і сплачували до введення військового збору.

Об"єктом оподаткування військового збору є доходи у формі заробітньої плати, інших заохочувальних  та компенсаційних виплат абоінших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв"язку з трудовими відносинами та цивільно-правовими договорами,  виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Підприємство орендує автомобіль у свого працівника .Чи потрібно утримувати 1,5% військового збору з суми орендної плати?
(08.08.2014 09:04) Людмила

 Доброго дня. Відповідно до п.п. 1.2 п. 161 підрозділу 10 Розділу XX Перехідних положень Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – Кодекс) об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами , які належать до фонду оплати праці.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Платник ЄП, юридична особа, за ставкою 5%, скільки з 01.08.14р. ми маємо сплачувати з нарахованих% по депозитах? Дякую.
(08.08.2014 07:55) Юридична особа, платник ЄП

 Доброго дня. Законом України від 27.03.2014 №1166 -VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» встановлено оподаткування відсотків від великих сум банківських депозитів фізичних осіб з 1 липня 2014 року. Зміни внесено до статей 164, 165, 167, 170, 176 Податкового кодексу України.

Податок потрібно буде сплачувати саме з відсотків, тобто з доходу від розміщеного депозиту, якщо сума відсотків ( доходу ) перевищує 17 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних громадян, встановленого на 1 січня звітного року за рік.

У 2014 році законом про держбюджет України прожитковий мінімум для працездатних осіб встановлено в розмірі 1218 грн. Множимо на 17 і отримуємо суму 20 706 грн.

Доходів юридичних осіб дані зміни не стосуються.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день! Я-ФЛП - на едином налоге - 2 группа. У меня к расчетному счету подключена услуга кредитного лимита , и иногда - если не хватает своих средств , я перечисляю деньги за счет кредитного лимита(т.е. на расчетном счете идет минусовый остаток. Будет ли падать сумма перечисленных средств за счет кредитного лимита в доходы, нужно ли отображать в книге учета доходов?. Спасибо
(07.08.2014 10:52) Таисия

 Доброго дня. Згідно з п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями доходом платника єдиного податку для фізичної особи - підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3 ст.292 ПКУ. При цьому, до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.
     Відповідно до норм Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року №492 (далі - Інструкція), поточні банківські рахунки для фізичних осіб - резидентів поділяються на: поточні рахунки фізичних осіб - підприємців, які відкриваються для здійснення підприємницької діяльності та поточні рахунки фізичних осіб, які не є підприємцями.
     Згідно з Узагальнюючою податковою консультацією щодо порядку визначення складу доходів суб’єктів господарювання - фізичних осіб - платників єдиного податку, затвердженої наказом ДПС України від 24.12.2012 №1183, кошти, які надійшли на розрахунковий рахунок, який відкрито фізичною особою для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу фізичної особи - підприємця - платника єдиного податку з врахуванням вимог ст.292 ПКУ.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день. Я являюсь ФОП с единым податком 2 группа. Я хочу закрыть предпринимательство т.к. планирую переезд в другую страну. Подскажите пожалуйста куда мне нужно подходить, какие документы с собой брать, какой срок длится эта процедура?
(07.08.2014 10:05) Алексей

 Доброго дня. Порядок державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням визначений статтею 47 Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (далі – Закон).
     Відповідно до частини першої статті 47 Закону, для проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за її рішенням фізична особа - підприємець або уповноважена нею особа подає (надсилає) державному реєстратору реєстраційну картку на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за її рішенням.
     Державний реєстратор за відсутності підстав для залишення реєстраційної картки на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за її рішенням без розгляду, передбачених частиною четвертою статті 47 Закону, зобов’язаний не пізніше наступного робочого дня з дати надходження реєстраційної картки внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем та в той же день видати (надіслати поштовим відправленням з описом вкладення) їй повідомлення про внесення такого запису (частина шоста статті 47 Закону).
     Підстави та порядок зняття з обліку фізичних осіб – підприємців в контролюючих органах зазначені пунктом 65.10 статті 65 та статтею 67 Податкового кодексу України.
     Зокрема, внесення до реєстру самозайнятих осіб запису про припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця здійснюється у разі внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця – з дати державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця. Державна реєстрація (реєстрація) припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця не припиняє її зобов’язань, що виникли під час провадження підприємницької чи незалежної професійної діяльності, та не змінює строків, порядків виконання таких зобов’язань та застосування санкцій за їх невиконання. У разі коли після внесення до Державного реєстру запису про припинення підприємницької чи незалежної професійної діяльності фізична особа продовжує провадити таку діяльність, вважається, що вона розпочала таку діяльність без взяття її на облік як самозайнятої особи.
     Окремо слід зазначити, що Законом України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за заявницьким принципом» від 13.05.2014 № 1258-VII (далі – Закон № 1258) внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
     Так, Законом № 1258 передбачено, зокрема, що у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця така фізична особа користується правами, виконує обов’язки та несе відповідальність, що передбачені для платника єдиного внеску, в частині діяльності, яка здійснювалася нею як фізичною особою – підприємцем.
     Останнім звітним періодом є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності такої фізичної особи.
     Платник єдиного внеску (фізична особа - підприємець) знімається з обліку після проведення перевірки (у разі її проведення) та здійснення остаточного розрахунку зі сплати єдиного внеску.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин Установка спутникового телевидения

Последние статьи

Курсовые и дипломные работы под заказ
Не знаю как вы, а я очень часто задумываюсь над тем, стоит ли вкладывать деньги в образование
Букмекерские конторы и тотализатор онлайн: анонс спортивных событий в Лиге Европе по футболу
Восемнадцатого сентября стартуют первые матчи группового этапа Лиги Европы УЕФА по футболу, а букмекерский тотализатор уже приготовил коэффициенты на эти спортивные события
Качественная крестильная одежда для малыша
Когда из любви двух людей рождается новая жизнь - это самое удивительное и прекрасное чудо, которое только может произойти!
Ваш склад можно использовать эффективней
Если вы занимаетесь торговлей или производством определенной продукции, то у вас есть складское помещение, где произведенные товары находятся до того, как их приобретет покупатель
Интернет-магазин музыкальных инструментов и оборудвоания
Для многих жизнь без музыки становится не просто скучной и серой - она становится просто невозможной

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1721 фото
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Консультация Миндоходов

Консультация Миндоходов

Справка Миндоходов

Моментальный загар - бизнес под ключ от компании "САН Лайт" Купить хостинг

Черкасские новости

"Он даже не был на балансе..."
19 сентября 2014
Новая областная власть обратила внимание на замок, который не разрушили гайдамаки, но почти довалило время и вороватые провайдеры "Золотой подковы Черкащины"
(комментариев: 2)
Хасиды могут привезти в Умань вирус Эбола
19 сентября 2014
Огромное число паломников в том числе из стран, "помеченных" опасным вирусом вызвало опасение у местной СЭС
(комментариев: 0)
Зачем Китай? мы тоже можем!
18 сентября 2014
В Черкассах может быть развернуто производство бытовой техники торговой марки "Сатурн"
(комментариев: 0)
Юбиляр подарков просит
18 сентября 2014
Черкасские троллейбусники просят городскую власть раскошелиться на подарок к 50-летию своего предприятия
(комментариев: 2)
Случайное хулиганство или целевая "зачистка"?
17 сентября 2014
В центре Черкасс на участке, определенном под новый сквер неизвестные подожгли торговый склад (видео)
(комментариев: 0)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум