Консультация Государственной фискальной службы online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ", которую обслуживают профильные специалисты ГФС в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 
Зверталась в консультацію онлайн:"Доброго дня! ФОП на загальній системі, використовує РРО (роздрібна торгіля алкогольними напоями та тютюновими виробами). Під час зміни ціни на алкогольний напій , було допущено помилку, а саме змінено ціну на нижчу мінімальної роздрібної ціни. Під час перевірки правильності ціни на касовому апараті було натиснуто олату, Анулювання не зробили. А було зроблено звіт та його відправку . помилку виправили наступного дня, було написано пояснення щодо даної ситуації. Підскажіть будь-ласка, як бути в даній ситуації? Чи достатньо написаного пояснення? Які за дане порушення штрафні санкції? Чи потрібно повідомляти в податкову? (15.06.2015 09:35) Лілія Доброго дня! Акт скласти про помилково проведену суму за пыдписом ФОП та продпвця, зберігайте його разом до перевірки. Можете повідомити податкову не потрібно.Фінансові санкції за оптову або роздрібну торгівлю коньяком, алкогольними напоями, горілкою, лікеро-горілчаними виробами та вином за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні або роздрібні ціни - 100 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 10,0 тис. грн. (до цього – 5,0 тис. грн.); Дякуємо за запитання. Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області" відповідь отримала, але не зовсім зрозуміла. Чи буде ФОП застосовано штрафну санкцію в даній ситуації під час перевірки, навіть якщо сладено акт та пояснення зі сторони ФОП та працівника? Чи потрібно зараз повідомляти податкову? (15.06.2015 16:10) Лілія Доброго дня! Штрафна санкція не повинна застосовуватись, але напишіть листа в податкову в 2-х примірниках про допущену помилку з копією акта, на вашому примірнику щоб поставили відмітку про отримання. Дякуємо за запитання. Якщо в податкову не повідомлено, чи буде це порушенням? Чи достатньо того что акт буде прикріплено в книгу РРО?
(15.06.2015 16:47) Лілія

 Доброго ранку!

Радили б Вам все ж повідомити податкову. Так Ви поясните помилку, яку вони побачать в базі.

Дякуємо за запитання.

 

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день! Наши работники находясь в командировке, пользовались услугами физлица-предпринимателя(общая система,есть выписка из гос.реестра)- оплачивали ему за проживание. Также покупались материалы ,з/части у предпринимателей. Суммы, подтверждающие расходы включены в Авансовый отчет. Должно наше предприятие включать эти суммы в 1-ДФ,ведь эти расходы мы компенсируем нашему работнику ? 2) Учредитель предприятия -нерезидент планирует приехать в Черкассы.Будет жить в гостинице .Может предприятие оплатить эти расходы и отнести на затраты .Какие документы должны быть оформлены ? Спасибо!
(15.06.2015 16:40) Светлана

 Доброго ранку!

Так Ви повинні включити ці суми в 1ДФ.

Так Ви можете оплатити і віднести на витрати за наявності всіх документів,

Дякуємо.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Забули в термін здати Податкову декларацію екологічного податку за 1 квартал 2015р. Як тепер можна її здати?
(15.06.2015 16:32) Тетяна

 Доброго дня!

Подаєте за 1 квартал декларацію і отримуєте штраф за несвоєчасну подачу.

Дякуємо за запитання.

 

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день! Відповідно до виставленого рахунку Перевізнику була перерахована попередня оплата за трансп.послуги .Надалі від послуги відмовилися.Перевізник виставляє санкції -компенсаційні витрати у розмірі 200 грн.Різниця коштів буде перерахована на р/рахунок .По факту оплати Перевізник виписує податкову на суму ,яка складає різницю між фактично сплаченою сумою та компенсаційними витратами. Чи правильно виписана податкова накладна ?
(15.06.2015 16:26) Світлана

 Доброго дня!

Вивчивши те що Ви написали, ми зрозуміли, що ви при поступленні попередньої оплати виписали ПН на всю суму, тому Вам потрібно виписати розрахунок-коригування на ту ПН, в якому відкоригувати і суму і за що тримано кошти.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Чи може платник єдиного податку 2 групи надавати послуги платникам єдиного податку 4 групи у 2015 році?
(15.06.2015 16:19) Людмила

 Доброго дня!

Платники 4 групи це юридичні особи, а послуги їм можуть надавати лише єдинщики,які знаходяться на 3 групі.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Зверталась в консультацію онлайн:"Доброго дня! ФОП на загальній системі, використовує РРО (роздрібна торгіля алкогольними напоями та тютюновими виробами). Під час зміни ціни на алкогольний напій , було допущено помилку, а саме змінено ціну на нижчу мінімальної роздрібної ціни. Під час перевірки правильності ціни на касовому апараті було натиснуто олату, Анулювання не зробили. А було зроблено звіт та його відправку . помилку виправили наступного дня, було написано пояснення щодо даної ситуації. Підскажіть будь-ласка, як бути в даній ситуації? Чи достатньо написаного пояснення? Які за дане порушення штрафні санкції? Чи потрібно повідомляти в податкову? (15.06.2015 09:35) Лілія Доброго дня! Акт скласти про помилково проведену суму за пыдписом ФОП та продпвця, зберігайте його разом до перевірки. Можете повідомити податкову не потрібно.Фінансові санкції за оптову або роздрібну торгівлю коньяком, алкогольними напоями, горілкою, лікеро-горілчаними виробами та вином за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні або роздрібні ціни - 100 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 10,0 тис. грн. (до цього – 5,0 тис. грн.); Дякуємо за запитання. Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області" відповідь отримала, але не зовсім зрозуміла. Чи буде ФОП застосовано штрафну санкцію в даній ситуації під час перевірки, навіть якщо сладено акт та пояснення зі сторони ФОП та працівника? Чи потрібно зараз повідомляти податкову?
(15.06.2015 16:10) Лілія

Доброго дня!

Штрафна санкція не повинна застосовуватись, але напишіть листа в податкову в 2-х примірниках про допущену помилку з копією акта, на вашому примірнику щоб поставили відмітку про отримання.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! За квітень місяць 2015 року ми випадково не виписали та не зареєстрували податкову накладну не платнику ПДВ оплата готівкою, також не включили цю суму до декларації по ПДВ. Чи можемо ми виписати податкову накладну у червні місяці, зареєструвати її та включити в декларацію по ПДВ за червень місяць, чи потрібно якось коригувати квітень місяць?
(15.06.2015 16:05) Анна-Мария

 Доброго дня!

Податкову накладну Ви зареєструвєте в червні (готівка по касі пройшла в квітні) але як таку, що не зареєстрували, із штрафом за несвоєчасну реєстрацію. Декларацію з ПДВ за квітень потрібно уточнювати.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Зверталась в консультацію онлайн:"Доброго дня! ФОП на загальній системі, використовує РРО (роздрібна торгіля алкогольними напоями та тютюновими виробами). Під час зміни ціни на алкогольний напій , було допущено помилку, а саме змінено ціну на нижчу мінімальної роздрібної ціни. Під час перевірки правильності ціни на касовому апараті було натиснуто олату, Анулювання не зробили. А було зроблено звіт та його відправку . помилку виправили наступного дня, було написано пояснення щодо даної ситуації. Підскажіть будь-ласка, як бути в даній ситуації? Чи достатньо написаного пояснення? Які за дане порушення штрафні санкції? Чи потрібно повідомляти в податкову? (15.06.2015 09:35) Лілія Доброго дня! Акт скласти про помилково проведену суму за пыдписом ФОП та продпвця, зберігайте його разом до перевірки. Можете повідомити податкову не потрібно.Фінансові санкції за оптову або роздрібну торгівлю коньяком, алкогольними напоями, горілкою, лікеро-горілчаними виробами та вином за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні або роздрібні ціни - 100 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 10,0 тис. грн. (до цього – 5,0 тис. грн.); Дякуємо за запитання. Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області" відповідь отримала, але не зовсім зрозуміла. Чи буде ФОП застосовано штрафну санкцію в даній ситуації під час перевірки, навіть якщо сладено акт та пояснення зі сторони ФОП та працівника?
(15.06.2015 16:02) Лілія

 Доброго дня!

Штрафна санкція не повинна застосовуватись, але напишіть листа в податкову в 2-х примірниках про допущену помилку з копією акта, на вашому примірнику щоб поставили відмітку про отримання.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи зможе платник єдиного податку реалізовувати пиво на розлив з 01.07.2015р.
(15.06.2015 15:34) Богдан

 Доброго дня!

Ні не зможете, лише на загальній системі та з касовим апаратом.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Податкова накладна зареєстрована 2 рази,по бухгалтерії проведено також 2 рази.Помилка виявлена після терміну позивної давності (1095дн.) Які бухгалтерські записи на списання надлишково віднесеної суми на зобовязавння. Дякую.
(15.06.2015 14:23) ЗояЗ

 Доброго дня!

Потрібно відсторнувати дану суму по бух. обліку.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Як нараховувати та сплачувати внески ЄСВ за зовнішнього сумісника. як відобразити в звіті по ЄСВ як нарахування заробітної плати(рядок 1.1) чи як сума винагороди договорами цивільно-правого характеру(рядок 1.2)
(15.06.2015 11:23) директор ПП "Плюсавтосервіс"

 Доброго дня!

Уточніть,який договір у Вас заключено з цим працівником.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
За якою ознакою відображати зовнішнього сумісника в Податковому розрахунку сум доходу, нарахованого(сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма 1 ДФ) та де відображати такого сумісника : "працювало за трудовим договором" чи "працювало за цивільно-правовим договором"
(15.06.2015 11:14) директор ПП "Плюсавтосервіс"

 Доброго дня!

з ознакою 101, а відображати зовнішнього сумісника в Податковому розрахунку сум доходу, нарахованого(сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма 1 ДФ) та де відображати такого сумісника : "працювало за трудовим договором" чи "працювало за цивільно-правовим договором", залежно від того за яким договором він у Вас прийнятий на роботу(уточніть будь-ласка).

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин

Последние статьи

Акваполис представил новые бассейны Bestway для отдыха
Интернет-магазин "Аквополис" предлагает надувные бассейны BestWay, как для детей, так и семейного отдыха. Объемы бассейнов начинаются от 2200 литров до 23000 литров.
Как купить итальянские туфли?
Именно итальянские туфли большинство звезд и просто модных девушек предпочитают носить на праздники и в будни. Однако...
Проведение праздников в Крыму
Самым веселым и запоминающимся событием станет детский праздник, если пригласить в гости научный выездной театр. Это будет не только весело, но и интересно, поскольку зрители увидят необыкновенные чудеса и сказочные превращения...
Аренда квартир: как найти жилье через риэлтора
Днепропетровск – красивый город с богатой культурной историей. Если в финансовую столицу Украины привела жажда путешествий и интересных экскурсий, мы поможем организовать хороший отдых после прогулки...
На высоте: для чего используют услуги автовышки
Для строительных или отделочных работ нередко может потребоваться специальный механизм. В качестве примера одного из них можно представить себе автовышку...

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1751 фото Парк Юбилейный Парк Юбилейный
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Налоговоя консультация ГФС

Налоговоя консультация ГФС

Налоговая справка ГФС

Купить хостинг Установка спутникового телевидения

Черкасские новости

Улицу перекрыли на год
30 июня 2015
В связи с масштабным строительством в центре Черкасс перекрыли участок улицы Гоголя. Надолго
(комментариев: 1)
Просто шел июньский дождь...
29 июня 2015
По состоянию на минувшее воскресенье черкасские спасатели откачали 12 тысяч кубов воды из затопленных участков городской территории (видео)
(комментариев: 2)
"Плати или иди пешком..."
26 июня 2015
В Черкассах отдельные перевозчики отказываются бесплатно возить льготников и требуют поднять цену проезда до 4 грн
(комментариев: 1)
Юбилейный выпуск кузницы кадров
26 июня 2015
Черкасский государственный бизнес-колледж выпустил своего тридцатитысячного специалиста
(комментариев: 0)
Рош-га-Шана будет в сентябре
25 июня 2015
В Умани готовятся к очередному заезду хасидов, а израильские психологи научат украинских коллег, как реабилитировать мужчин, вернувшихся с АТО
(комментариев: 0)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум