Консультация миндоходов online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ МИНДОХОДОВ", которую обслуживают профильные специалисты Главного управления Миндоходов в Черкасской области.

Інтернет – конференція
Громадянам – про декларування доходів, отриманих ними у 2013 році

23 квітня 2014 року
на сторінці On-line консультація на city.ck.ua

Проводить начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Черкасах
Олена Ротаєнко

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ МИНДОХОДОВ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

 

Задать вопрос:
*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail (для получения
уведомления об ответе)
*Введите код, изображенный на картинке:
Обновить картинку
* - обязательные поля

Поиск ответов:

пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 
Підскажіть будь ласка ФОП був з початку 2013 року був на єдиному податку, з грудня 2013 перейшов на загальну систему оподаткування. Чи потрібно подавати квартальний звіт чи достатньо річного?
(21.03.2014 11:30) Мария

 «Інтернет-конференція»

 Відповідно до пп.298.2.1 п.298.2 ст.298 Податкового кодексу України - відмова від спрощеної системи оподаткування відбувається шляхом подання до контролюючого органу заяви не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року). Можливо Ви тільки подали заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування в грудні місяці 2013 року? Тоді  Ви з 1 січня 2014 року стали ФОП, яка обрала загальну систему оподаткування! І відповідно до пп.177.5.2 п.177.5 ст. 177 Податкового кодексу України Вам необхідно подати  податкову декларацію за результатами звітного кварталу в якому відбувся перехід на загальну сисьтему оподаткування. Тобто, Вам за І квартал 2014 року необхідно відзвітуватись про отримані Вами доходи, подавши податкову декларацію до контролюючого органу.

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня. Роз"ясніть, чи правильно я вирахував суму ЄП для платника ІІ групи: 1128*20%=225,60 за кожен місяць до кінця року. Дякую за допомогу.
(21.03.2014 09:56) ФОП Івашин Ігор Володимирович

"Інтернет-конференція"

Відповідно до п.293.3 пп.1) фіксована ставка єдиного податку на календарний місяць для другої групи платників єдиного податку складає від 2 до 20 (Черкаською міською радою по місту Черкаси встановлено ставку у розмірі - 20%) відсотків розміру мінімальної заробітної плати. Мінімальна заробітна плата на 1 січня 2014 року складає 1218 грн. Відповідно єдиний податок для платнів податків ІІ групи у 2014 році буде складати - 243,60 грн. (1218*20%=243,60 грн.)

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня. Скажіть будь ласка. Підприємству надає послуги по транспортуванню ФОП ІІІ групи з 5% податком, чи можемо ми відшкодувувати ПДВ і на основі чого? Дякую.
(20.03.2014 17:58) Галина Михайлівна

Доброго дня. Вибачте за попередню відповідь - Вам надає послуги ФОП ІІІ групи з 5% податком. Але суть відповіді не змінилась - щоб підприємець зміг оформляти податкові накладні йому необхідно змінити ставку єдиного податку на 3% та зареєструватись платником ПДВ. Тоді Ви зможете включити вартість отриманих від підприємця послуг до податкового кредиту та отримати відшкодування ПДВ.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня. Скажіть будь ласка. Підприємству надає послуги по транспортуванню ФОП ІІІ групи з 5% податком, чи можемо ми відшкодувувати ПДВ і на основі чого? Дякую.
(20.03.2014 17:55) Галина Михайлівна

Доброго дня. Щоб мати право на відшкодування ПДВ Вам необхідно змінити ставку єдиного податку на 3% та зареєструватися платником ПДВ.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день. Громадська організація саморозпускається. Діяльності ніякої не було. Які звіти потрібно подати в ДПС і в які терміни. Дякую.
(20.03.2014 17:31) Наталя

Доброго дня. Якщо громадська організація була зареєстрована як неприбуткова установа, то при скасуванні реєстрації необхідно подати Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ і організацій. Якщо організація раніше не подавала такий звіт, то його необхідно подати за всі звітні періоди, що організація не звітувалась.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Когда возникает обязательство по НДС: после поступления средств на р/с или при выписке Справки-счета МРЭО ? Учитывая, что денежные средства поступили только спустя месяц
(20.03.2014 16:18) Наталья

Доброго дня. Відповідно до п.187.1 ст.187 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями (далі - ПКУ) визначено, що датою виникнення податкових зобов’язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:
     а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;
     б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
ПОДСКАЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ФОП НА ОБЩЕЙ СИСТЕМЕ НАЛОГООБЛАЖЕНИЯ ,АЛКОГОЛЬ ПРЕОБЛАДАЕТ С ОТСРОЧКОЙ ПЛАТЕЖА,ИМЕЮ ЛИ Я ПРАВА СТАВИТЬ НА РАСХОД ТОВАР ПО ПРИХОДУ ТОВАРА ИЛИ ТОЛЬКО ПОСЛЕ ОПЛАТЫ ,СПАСИБО
(20.03.2014 15:47) ТАМИЛА

Доброго дня. Відповідно до п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.
     При цьому, оскільки виручкою фізичної особи - підприємця вважається дохід, отриманий у грошовій та негрошовій формі, то датою при формуванні загального оподатковуваного доходу є дата фактичного надходження коштів на банківський рахунок (у касу) або отримання інших видів компенсацій вартості поставлених (або тих, що підлягають поставці) ним товарів, тобто застосовується касовий метод
     До складу витрат включаються тільки витрати, які пов’язані з отриманням доходу та підтвердженні відповідними документами про їх оплату.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день! У нас вопрос относительно программы ОПЗ (вер. 1.30.33). С 01.03.2014 г. нужно подавать новую налоговую накладную. У нас товар лицензированный и потому в единый реестр мы накладные сбрасываем. У вопрос по поводу граф 9,10 и 11. Почему там проставляются черточки? Как от них избавиться? При заполнении в программе мы в те графы ничего не ставим, там пусто, а когда распечатываем, проставляются черточки автоматически. Нам выставляют претензии чтобы там было пусто, а как это сделать понятия не имеем. Помогите в решении нашей проблемы. Еще вопрос о графе 7(цена ), сколько знаков после запятой нужно проставлять?
(20.03.2014 14:15) ООО ТД "Укргорнафта"

Доброго дня.  Порядок заповнення податкової накладної затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 14 січня 2014 року N 10 (далі - Порядок).

Пунктом 201.1 статті 201 Податкового кодексу України визначено обов’язкові реквізити податкової накладної. Якщо в податковій накладній всі обов'язкові реквізити заповнено правильно та достовірно, то незалежно від того, що  у вільних клітинках проставлені прочерки, така податкова накладна вважається заповненою без порушень.

Пунктом 14  Порядку встановлено, що графа 7 заповнюється у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством. Тобто ціна  та сума виставляються з двома знаками після коми.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Підскажіть будь ласка якщо людина була на єдиній системі, в грудні перевелась на загальну, не має доходу. Чи потрібно подавати квартальний звіт та який саме?
(20.03.2014 13:50) Мария

Доброго дня. фізичні особи - підприємці на загальній системі оподаткування подають Податкову декларацію про майновий стан і доходи за результатами звітного року. Тобто за 2014 рік Вам необхідно буде відзвітуватись протягом 60 днів по закінченню 2014 року.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день! Підкажіть будь-ласка, який буде штраф, якщо в податковій декларації з плати за земллю за 2014 рік не правильно вказали КОАТУУ, тепер виходить по одній земельній ділянці переплата, а по іншій не доплата.Ми подали уточнюючий звіт там де не доплата, а по іншій звітну. Гроші перераховували правильно.
(20.03.2014 12:13) ТОВ "Черкаси-нафта-2008", бухгалтер Оля

Доброго дня. Наскільки зрозуміло із Вашого запитання - податок Ви сплатили правильно. Тому відповідальності за несплату немає. Залишається штрафна санкція 170 грн за неподану своєчасно декларацію.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
1. податковою інспекією складено акт перевірки з питань дотримання граничних строків сплати та встановлено що по 3 деклараціях сплата відбулась із затримкою- та нараховані штрафни санкції, за несвоєчасну сплату передбачена адміністративна відповідальність за ст.164-2 КУпАП. від так посадові особи податкової інспекції повинні скласти адмінпротокол. ПИТАННЯ: адмінпротокол складається за кожен факт такого порушення (в нашому випадку 3 протоколи) або 1 протокол за наслідками перевірки в якій описано 3 таких факти. 2. Чи передбачена відповідальність посадових осіб за неявку та відмову від ознайомлення та підписання адмінпротоколу ?? Заздалегідь вдячний за конкретну відповідь. П.С. до Вас вже надходило схоже питання, але у Вашій відповіді не вбачається конкретної відповіді, а лише посилання на норми ПКУ що розьяснюють які бувають види відповідальності!!!
(19.03.2014 17:26) Іван

Складається протокол на кожну посадову особу на підставі акту перевірки. В разі відмови від ознайомлення та підписання адмінпротоколу посадових осіб, складається акт про відмову та матеріали передаються до суду.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
1. податковою інспекією складено акт перевірки з питань дотримання граничних строків сплати та встановлено що по 3 деклараціях сплата відбулась із затримкою- та нараховані штрафни санкції, за несвоєчасну сплату передбачена адміністративна відповідальність за ст.164-2 КУпАП. від так посадові особи податкової інспекції повинні скласти адмінпротокол. ПИТАННЯ: адмінпротокол складається за кожен факт такого порушення (в нашому випадку 3 протоколи) або 1 протокол за наслідками перевірки в якій описано 3 таких факти. 2. Чи передбачена відповідальність посадових осіб за неявку та відмову від ознайомлення та підписання адмінпротоколу ?? Заздалегідь вдячний за конкретну відповідь. П.С. до Вас вже надходило схоже питання, але у Вашій відповіді не вбачається конкретної відповіді, а лише посилання на норми ПКУ що розьяснюють які бувають види відповідальності!!!
(19.03.2014 17:26) Іван

Складається протокол на кожну посадову особу на підставі акту перевірки. В разі відмови від ознайомлення та підписання адмінпротоколу посадових осіб, складається акт про відмову та матеріали передаються до суду.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин

Последние статьи

Состав металлочерепицы. Основные моменты
Металлочерепица, которая покрыта сверху полимером – это специальный профилированный лист, созданный из оцинкованной и окрашенной стали...
«Скарбница» (skarb.com.ua) — кредитование населения в национальных масштабах
В 1992 году открылся первый частный ломбард в Украине — теперь эта сеть объединяет 230 отделений по всей стране и работает под единым брендом «Скарбниця»...
Рациональное давление в шинах: что нужно знать?
Всем давно известно, что автомобиль является потенциально опасным транспортным средством, а его владелец несет полную ответственность за...
Удобное изобретение
Наушники, как специальное устройство для личного прослушивания любой звуковой информации,
Можно ли добиться успеха в сетевом маркетинге
Думаю, каждый из вас сталкивался с предложением попробовать свои силы в "сети"

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1664 фото Площадь возле Черкасской ОГА Площадь возле Черкасской ОГА
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Консультация Миндоходов

Моментальный загар - бизнес под ключ от компании "САН Лайт" Купить хостинг Установка спутникового телевидения

Черкасские новости

Тридцать шестой
18 апреля 2014
В Черкассах открывается новый маршрут городского транспорта
(комментариев: 0)
Просто побил и ушел...
18 апреля 2014
В Черкассах зафиксирован случай нападения на госслужащего прямо на рабочем месте (видео)
(комментариев: 2)
О чем флеш-мобили черкасские студенты...
18 апреля 2014
Первокурсники банковского института в оригинальной форме напомнили черкащанам о необходимости вовремя задекларировать доходы
(комментариев: 0)
Решено поднять цены на проезд
17 апреля 2014
Такое решение принял Черкасский горисполком, но перевозчики остались недовольны — они ждали большего
(комментариев: 0)
Валютные игры в одни ворота
17 апреля 2014
Гривна на Межбанке продолжает расти, а приближенные "ко двору" комбинаторы подсчитывают свои суперпрофиты и решают, до какого уровня ей позволить укрепиться
(комментариев: 0)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум