Консультация Государственной фискальной службы online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ", которую обслуживают профильные специалисты ГФС в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 
Добрий день.Мне нужна справка для шенкгенской визы? какое заявление нужно писать?и куда обращаться?
(15.05.2015 14:57) vika

Зверніться до податкової за місцем прописки.Та напишіть заяву про отримання довідки довільної форми.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
мне нужна справка о доходах куда мне обратиться ?
(15.05.2015 14:56) виолетта

Добрий день!Зверніться до податкової інспеції за місцем Вашої прописки.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
чому мені відмовляють в отриманні ідентифікаційного номера для моєї тітки.?
(15.05.2015 14:55) vika

Доброго дня ! Вам необхідно оформити нотаріальне доручення для представлення інтересів Вашої тітки .

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день! Я є приватним підприємцем і перебуваю на єдиному податку 2 гр. торгую пивом. Чи потрібно переходити на загальну систему з 1 липня 2015р, якщо я планую і надалі торгувати пиво беручи ліцензією?
(15.05.2015 12:50) олена

З 01.07.2015 року підлягає ліцензуванню діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової та/чи роздрібної торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв.

Плата за ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями фіксована і не залежить від обсягів продажу. Так, плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень.

З 1 липня 2015 внесено зміни і у обмеження по торгівельній площі при здійсненні торгівлі підакцизними товарами. А саме: для тютюнових виробів та пива - без обмеження площі, для алкогольних напоїв (крім пива)- торговельною площею не менше 20 кв. метрів. 

Крім того, звертаємо увагу що фізичні особи – підприємці, які здійснюють торгівлю виключно пивом, можуть перебувати на спрощеній системі оподаткування за умови дотримання вимог ст.291 ПКУ.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Предприятие предоставляет услуги по сбору отходов.Нужны ли ТТН при перевозке отходов от покупателя услуг на склад предприятия,если заказывается сторонний транспорт?Отходы не являются ТМЦ?
(14.05.2015 21:43) Елена

Доброго дня!

Закон України „Про автомобільний транспорт” (далі – Закон) та Правила перевезення вантажів автомобільним транспортом в Україні (далі – Правила), затверджені наказом Мінтрансу України від 14.10.97 № 363, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20.02.98 за № 128/2568, визначають ТТН обов’язковим документом, що повинен оформлюватися при перевезенні вантажів автомобільним транспортом.

ТТН – це один з документів, які повинні завжди бути у водія автомобіля при перевезенні вантажу. Це передбачено також пунктом 2.1 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306.

Дякуємо за запитання.

 

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день! Приватний підприємець хоче збільшити заробітню плату найманим працівникам, чи потрібно робити додаткові записи до трудового договору у центрі зайнятості, де вони зареєстрованні?
(14.05.2015 10:26) Юлія, бухгалтер приватного підприємства

Доброго дня!

Дане питання відноситься до компетенції центру зайнятості, так як Ви самі ж повідомляєте про реєстрацію договорів там.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Здраствуйте . Я живу в Ясиноватой Дон Обл у меня не правильно написанная фамилия в инн коде мне сказали ехать в Константиновку у меня нет пропуска а код нужен срочно . могут ли мне сделать код без моего присутствия ? старый код и паспорт я передам знакомым и они смогут мне его сделать ?
(13.05.2015 17:14) Елена
Добрий день!ідентифікаційний номер можна отримати не тільки за місцем проживання , а й у відділенні податкової служби за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.Індефікаційний код можна отримати, тільки при наявності документів.
Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
РКРЕП є комунальною власністю засновником якої являється районна рада. У 2014 році підприємство сплачувало частину чистого прибутку у розмірі 30%. Чи повинні ми були сплачувати даний місцевий податок і в якому розмірі, якщо органами місцевого самоврядування не було встановлено порядок відрахувань на 2014 рік частини чистого прибутку? Якщо підприємство сплачувало поквартально частину чистого прибутку до місцевого бюджету у 2014 році, в яких рядках та додатках в Декларації з податку на прибуток підприємство повинно відобразити даний платіж, та чи зменшує даний платіж нарахованої суми поатку р. 13 ЗП в Декларації. Дякую вам за відповідь.
(13.05.2015 11:52) Марина

Доброго дня!

Згідно зі статтею 78 Господарського кодексу України комунальне унітарне підприємство утворюється органом місцевого самоврядування на базі комунальної власності і входить до сфери його управління.

Управління майном, що є у комунальній власності, здійснюють безпосередньо територіальна громада та утворені нею органи місцевого самоврядування.

Відповідно до пункту 9 частини 1 статті 69 Бюджетного кодексу України комунальні унітарні підприємства та їх об’єднання повинні відраховувати до загального фонду місцевих бюджетів частину чистого прибутку (доходу) у порядку, визначеному місцевими радами або Верховною Радою АР Крим.

Установлення нормативу відрахування чистини чистого прибутку (доходу) також належить до компетенції місцевих рад (пп. 29 ч.1 ст. 26 Закону України від 21.05.1997 №280 /97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»).

Відповідно до підпункту 14.1.49 статті 14 Податкового кодексу частина чистого прибутку (доходу), яка сплачується державними та комунальними унітарними підприємствами, прирівнюється до дивідендів. Тому сплачена до бюджету частина чистого прибутку (доходу) (а також сума авансових внесків з податку на прибуток, сплачених при виплаті частини чистого прибутку) повинні відображатися в декларації з податку на прибуток підприємства і зменшувати суму податку на прибуток, нарахованого в такій декларації.

Таким чином, комунальні унітарні підприємства повинні сплачувати за результатами фінансово-господарської діяльності частину чистого прибутку (доходу) до місцевого бюджету за нормативами та у порядку, встановленими відповідними місцевими радами. При цьому, у разі прийняття відповідними місцевими радами рішення про виплату зазначеного платежу, суб'єкти господарювання з комунальною формою власності повинні надавати до органів Міндоходів звітність, на підставі якої здійснюється нарахування та сплата такого платежу.

Якщо місцевою радою не затверджено форму розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що сплачується до місцевого бюджету, суб'єкти господарювання з комунальною формою власності можуть використовувати розрахунок цього платежу за формою, встановленою для сплати частини чистого прибутку (доходу) до державного бюджету.

Відповідальність за своєчасність подання Розрахунку передбачена статтею 120 Податкового кодексу України.

Дякуємо за питання.

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
книгу доходов нужно каждый год заводить новую или можно использовать до списания полностью? 2 и более лет?
(13.05.2015 11:26) сергей
Добрий день!Згідно Наказу №1637 "Книга зберігається у платника податку протягом 3 років після виконання останнього запису".
Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день. Дякую Вам за відповідь на запитання щодо ФОП (2 група), який є пенсіонером за віком та звільнений від сплати ЄСВ. Та який порядок припинення сплати ЄСВ? 1) Чи потрібно надати заяву щодо припинення сплати та копії підтверджуючих документів та в які державні органи? 2) З якого місяця настає право не сплачувати ЄСВ? 3) Чи потрібно звітуватися (додаток 5)? Дякую Вам за відповідь.
(13.05.2015 10:36) Наталя
Добрий день!Відповідно до частини 1 ст. 5 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) зняття з обліку платників єдиного внеску, зазначених зазначених в абз. 2, 5 та 7 п. 1 та п. 4 частини 1 ст. 4 цього Закону, здійснюється органами доходів і зборів на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором, а платників єдиного внеску, зазначених в абз. 6 п. 1 та п. 5 частини 1 ст. 4 Закону № 2464, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», – за їхньою заявою після проведення передбачених законодавством перевірок платників, звірення розрахунків та проведення остаточного розрахунку, а платників єдиного внеску, зазначених в абз. 8 п. 1 частини 1 ст. 4 цього Закону, – за їхньою заявою.
Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
СПД 3 группа ( не плательщик НДС) осуществляю пассажирские перевозки по городу по определенному маршруту( лицензию на данный маршрут мной не приобреталась , арендую данный маршрут у ООО) ,нужено мне устанавливать 01.07.2015г кассовый аппарат маршрутном автобусе по городу.Выдача билетов с нанесенными печатным способом серие,номеров и стоимостью пассажирам выдается
(13.05.2015 09:06) Иван Иванович

Доброго дня!

 Відповідно до п. 4 ст. 9 Закону України від 06.07.95 № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (далі - Закон про РРО) реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при продажу проїзних і перевізних документів із застосуванням бланків суворого обліку на залізничному (крім приміського) та авіаційному транспорті з оформленням розрахункових і звітних документів та на автомобільному транспорті з видачею талонів, квитанцій, квитків з нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю.

Встановлення норм щодо застосування або незастосування РРО в інших законах не допускається.

Тобто, дія п. 4 ст. 9 Закону про РРО поширюється на операції з продажу проїзних і перевізних документів, якщо вони роздруковуються на бланках суворої звітності.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня. Я приватний пiдприэмець эдиний податок, 2 група. Черед декiлька мiсяцiв йду в декретну вiдпустку. Чи потрiбно менi заключити договiр з фондом соцiального страхування для отримання декретних чи потрiбно менi лiквiдувати Пп чи достатньо здати свiдоцтво, перейти на загальну систему i здавати нульовi звiти до часу виходу з декрету. Дякую.
(12.05.2015 22:13) Людмила

Доброго дня!

Що стосуєть виплат. Фізичні особи підприємці - платники єдиного податку - вважаються застрахованими особами, і, відповідно, мають право на отримання соціальних гарантій в зв'язку з вагітністю та пологами. Підставою для цього є Порядок № 1266, яким регламентовані спеціальні правила розрахунку страхової виплати на підставі медичного висновку для платників єдиного податку.

Для отримання страхової виплати необхідно зареєструватися в органах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, а коли наступає страховий випадок, треба звернутися у виконавчу дирекцію відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за місцем реєстрації з заявою щодо перерахування суми страхової виплати. До заяви слід додати лікарняний лист та довідку про сплату єдиного податку за розрахунковий період.

Також лікарняний дає право не сплачувати єдиний податок, але це стосується повних календарних місяців.

В іншому випадку, Ви маєте право до 15 червні 2015 року написати заяву і змінити систему оподаткування.

Дякуємо за питання!

пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин

Последние статьи

Возможности новых технологий
На сегодняшний день в системах водоснабжения, вентиляции, отопления стали все чаще применяться полипропиленовые трубы
Lada Granta - отличный отечесвтенный автомобиль
Вне всяких сомнений, творение ВАЗа 2011 года Lada Granta более чем заслуживает внимания отечественных автолюбителей
Великий вибір мототоварів в интернеті
Безперечно, поціновувачів незрівнянного відчуття швидкості та свободи, котре дає своему власникові двоколесний (або чотирьох колесний, якщо мова йде про квадроцикл) мотоцикл в Україні безліч
Универсальность натяжных потолков
Заказать натяжные потолки вы можете как в Европе, так и в Украине, поскольку именно у нас в стране они получили большую популярность, потому что они и надежны и качественны.
Караганда готова принимать гостей
Если вам нужно остановиться в Караганде, советую сразу, еще на этапе планирования поездки, посетить портал http://karaganda.roomer.kz/

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1751 фото Парк Юбилейный Парк Юбилейный
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Налоговоя консультация ГФС

Налоговоя консультация ГФС

Налоговая справка ГФС

Купить хостинг Установка спутникового телевидения

Черкасские новости

Хроника эпохи Руины...
29 мая 2015
В результате олигархических войн в Украине остановлены два химических гиганта - Черкасский и Ровенский "Азоты". Без работы остались около 9 тысяч человек
(комментариев: 1)
"Все устали от негативных эмоций..."
29 мая 2015
День города в Черкассах будет, несмотря на мерзкий политический фон. Полная Программа мероприятий
(комментариев: 5)
Чем опасно оформление субсидии?
28 мая 2015
В Черкасской облгосадминистрации разъяснили основные нюансы получения социальной помощи в связи с повышением коммунальных тарифов
(комментариев: 1)
Солнце на спицах...
27 мая 2015
В субботу, 30 мая 2015, в Черкассах пройдет ежегодный праздник велосипедистов "Велодень"
(комментариев: 2)
Не дать себя съесть?
26 мая 2015
Вчера в Черкассах студенты технологического университета протестовали против присоединения их вуза к гуманитарному университету
(комментариев: 2)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум