Консультация Государственной фискальной службы online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ", которую обслуживают профильные специалисты ГФС в Черкасской области.

Безкоштовний семінар
Квартальна звітність платників податків

27 квітня 2015 року о 10.00
м. Черкаси, бульв. Шевченка, 352, 2 поверх (актова зала)

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 
Добрый день. ФОП на 3 гр, предоставляет в аренду нежилые помещения, оплата происходит по безналичному расчету, иногда наличным. Необходимо ли применять с 1.07.15 кассовый аппарат? Спасибо.
(09.04.2015 13:56) Татьяна
Доброго дня! З 1 липня 2015 року мають застосовувати РРО платники єдиного податку третьої групи. Винятком є фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої і третьої груп, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі.
Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Підприємець на загальній системі- чи може включити до складу витрат акцизний податок з роздрібної продажи підакцизних товарів.
(09.04.2015 12:49) Елена
Доброго дня! Внесеними змінами до Податкового кодексу виписано виключний перелік витрат, що пов’язані з отриманням доходів фізичними особами – підприємцями на загальній системі оподаткування, на суму яких зменшується оподатковуваний дохід. Так, до витрат включається вартість сировини, матеріалів, товарів, що утворюють основу для виготовлення (продажу) продукції або товарів (надання робіт, послуг), купівельних напівфабрикатів та комплектуючих виробів, палива й енергії, будівельних матеріалів, запасних частин, тари й тарних матеріалів, допоміжних та інших матеріалів, які можуть бути безпосередньо віднесені до конкретного об'єкта витрат. До витрат також відносяться витрати на оплату праці фізичних осіб, які перебувають у трудових відносинах з таким платником податку, послуг згідно з договорами цивільно-правового характеру, будь-яка інша оплата у грошовій або натуральній формі та суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Крім цього, на витрати відносяться витрати на відрядження найманих працівників, послуги зв'язку, реклами, плати за розрахунково-касове обслуговування, оплату оренди, ремонт та експлуатацію майна, що використовується в господарській діяльності, транспортування готової продукції, транспортно-експедиційні та інші послуги, пов'язані з транспортуванням продукції, вартість придбаних послуг, прямо пов'язаних з виробництвом товарів, виконанням робіт, наданням послуг.
Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, предприятие имеет право сдавать декларацию по налогу на прибыль раз в год, если объем реализации не превышает 10 или 20 миллионов грн?
(09.04.2015 12:23) Ирина
Доброго дня! відповідно до 57.1 платники податку на прибуток подають річну форму звітності, незалежно від обсягів, виключенням є збиткові підприємства. якщо за рік п-ство отримало збитки, а за 1 квартал прибуток тоді подає звітність квартально, всі інші РІЧНУ
Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Наша фирма купила в другой фирмы товар.Они нам прислали налоговую накладную, но как окозалось, она была оформлена неправильно и они делали коректирование. После этого мы отправили уже коректированую накладную. И в конечном итоге нам выписали штраф из-зи того, что они неправильно сделали налоговую накладную.На каком основании?
(09.04.2015 11:25) Наталия
Доброго дня! Уточніть, будь-ласка, дати операцій у відповідності до дій та причину штрафу.
Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Чи повинна юридична особа-платник єдиного податку ІІІ групи (4%) вносити види діяльності до реєстру платників єдиного податку? Якщо так, то яким чином це зробити?
(09.04.2015 10:36) Юлія
Доброго дня! Відповідно до п.п. 8 п. 299.7 ст. 299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), редакція якого діяла до 01.01.2015, до реєстру платників єдиного податку вносились види господарської діяльності фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку першої та другої груп. Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», який набрав чинності з 01.01.2015, внесено зміни до гл. 1 розд. XIV «Спеціальні податкові режими» ПКУ. Зокрема, зменшено кількість груп платників єдиного податку із збільшенням існуючого максимального розміру доходу: фізичні особи-підприємці реєструються платниками єдиного податку першої, другої та третьої груп. Платники єдиного податку третьої та п’ятої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах до 1 січня 2015 року, відповідно до норм до гл. 1 розд. XIV «Спеціальні податкові режими» ПКУ з 1 січня 2015 року вважаються платниками єдиного податку третьої групи. Також з 01.01.2015 згідно з п.п. 8 п. 299.7 ст. 299 ПКУ до реєстру платників єдиного податку вноситься інформація про види господарської діяльності незалежно від групи платників єдиного податку. З огляду на зазначене, інформація в реєстрі платників єдиного податку стосовно ставки єдиного податку, групи та видів господарської діяльності для платників третьої групи буде приведена у відповідність до норм ПКУ централізовано в автоматичному режимі. Разом з цим, фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку третьої групи, які були зареєстровані та внесені до реєстру платників єдиного податку до 31.12.2014 року не зобов’язані подавати заяву щодо внесення до реєстру платників єдиного податку відомостей про види господарської діяльності.
Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня підскажіть будь ласка, наш працівник з початку 2015 року отримав у лютому матеріальну допомогу на лікування у розмірі 500,00 грн.Сума не оподатковується, Який код ознаки доходу в 1ДФ?
(09.04.2015 10:02) Людмила
Доброго дня! У формі № 1ДФ сума неоподатковуваної матеріальної допомоги відображається з ознакою доходу «169». Утім, це стосується неоподатковуваної суми матеріальної допомоги (у 2015 році — 1710 грн). А суму перевищення (понад 1710 грн) обкладають ПДФО та, доцільно відобразити у формі № 1ДФ з ознакою доходу «126» — як додаткове благо.
Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи має право найманий працівник на податкову соціальну пільгу, якщо він: - Зареєстрований, як ФОП, але доходу не має - Зареєстрований, як ФОП і отримує дохід як ФОП. Дякую
(09.04.2015 08:39) Олеся
Доброго дня! Податковий кодекс України не містить заборони щодо застосування податкової соціальної пільги до доходу у вигляді заробітної плати фізичної особи яка одночасно зареєстрована підприємцем. Відсутність або отримання доходу від підприємницької діяльності значення не має.
Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
подала звіт по 1ДФ за 1 квартал 2015 і тільки після чого побачила, що неправильно заповнила "звільнений з роботи". є час до кінця терміну, подала "Звітну нову" зробила правильно (таблицю з цифрами повторила та в новій звітній поставила правильну дату звільнення без 1 та 0 у девятій графі та ту саму суму військового збору). Як подати правильно звіт у такому випадку?
(08.04.2015 20:21) vitaliy

Доброго дня!

Помилки у Розрахунку за ф. № 1ДФ можуть бути самостійно виявлені податковим агентом.

Спосіб виправлення помилок, самостійно знайдених платником податку, залежить від часу їх виявлення, а саме:

необхідно подати новий звітний розрахунок без нарахування штрафних санкцій, якщо помилка була виявлена до закінчення граничного строку подання Розрахунку за ф. № 1ДФ за період, в якому вона була допущена.

подається уточнюючий розрахунок у разі необхідності проведення коригувань після закінчення граничного строку подання Розрахунку за ф.№ 1ДФ, тобто, якщо помилка була знайдена після закінчення граничного строку його подачі за звітний період. Уточнюючий податковий розрахунок може подаватися як за звітний період, так і за попередні періоди.

Для виправлення невірних показників, зазначених у рядках таблиці форми № 1ДФ, використовується графа 9, При цьому:

показник «1» вилучає рядок із невірно заповненого розрахунку (необхідно продублювати рядок з усіма заповненими графами з попереднього помилкового розрахунку та у графі 9 вказати «1»);

показник «0» додає новий або пропущений рядок із заповненими графами, а у випадку заміни помилкового рядка – вносить дані з правильними (уточненими) показниками.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день, прошу повідомити у які терміни сплачується єдиний податок для VI гр. с/г виробників?
(08.04.2015 17:58) Алла В.

Доброго дня!

Платники єдиного податку IV групи сплачують єдиний податок поквартально, протягом 10 днів після граничного строку подання декларації.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Недавно зареєстрував ПП тепер планую оформити наймних працівників, які документи в цьому випадку потрібно подати в податкову?
(08.04.2015 17:50) Олександр

Доброго дня!

Законом України від 28.12.2014 р. №77-VIII в новій редакції викладено статтю 24 КЗпП, згідно з якою працівник не може бути допущений до роботи без:

укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу,

повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного соцвнеску про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабміном.

До затвердження вищезазначеного порядку таким повідомленням буде  заповнення та подання таблиці 5 додатка 4 до цього Порядку призначена для реєстрації застрахованих осіб у реєстрі застрахованих осіб (Відповідно до п. 4.8. розділу ІV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2013 року за № 1628/24160).

  також, звертаємо увагу, що таблиця 5 додатка 4 до цього Порядку подається страхувальником, якщо протягом звітного періоду, зокрема, було укладено або розірвано трудовий договір (цивільно-правовий договір, крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців) із застрахованою особою;

     було укладено або розірвано трудовий договір із застрахованою особою, яка працевлаштована на нове робоче місце.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Підкажіть будь- ласка, я ФОП на єдиному податку змінила податкову адресу, але не перереєстрував книгу обліку доходів і витрат, чи передбачений у такому випадку штраф?
(08.04.2015 17:38) Олена

Доброго дня!

Дані Книги використовуються платником податку для заповнення податкової декларації платника єдиного податку (п. 7 Порядків).

Тобто, при зміні податкової адреси (місця проживання), пов'язаного із зміною адміністративного району, фізичній особі - підприємцю - платнику єдиного податку необхідно зареєструвати нову Книгу в контролюючому органі за новим місцем обліку.

Що стосується відповідальності платника єдиного податку, який при зміні податкової адреси (місця проживання), пов'язаного із зміною адміністративного району, продовжує вести облік доходів (доходів і витрат) у Книзі, зареєстрованої контролюючим органом за попереднім місцем обліку такого платника, то норми Кодексу не передбачають застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) у цьому випадку.

Дякуємо за питання.

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Як обраховувати акцизний податок ?
(08.04.2015 17:28) Василь Миколайович

Доброго дня!

Акцизний податок додається до ціни товару в розмірі 5%.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин Установка спутникового телевидения

Последние статьи

Покупайте готовенькое
Когда решаешь что-то начать, очень важно не медлить, а действовать своевременно и четко
Основные виды топлива для твердотопливных котлов
Для твердотопливных котлов существует четыре основных вида топлива: дрова,уголь, топливные брикеты и пеллеты.
Тампопечать
Стоит отметить, что флешки ко всему прочему могут выполнять функцию рекламы. Как правило, флешка с логотипом предприятия - это незаменимый помощник на различных деловых мероприятиях.
Неповторимый день
Свадебное платье, фата, перчатки, украшения, цветы — главные составляющие, которые помогут быть неповторимой и чудной молодой невесте.
Оперативная доставка цветов
Доставка цветов по нужному адресу - это уникальная возможность порадовать близкого человека, находясь на расстоянии.

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1751 фото Парк Юбилейный Парк Юбилейный
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Налоговоя консультация ГФС

Налоговоя консультация ГФС

Налоговая справка ГФС

Купить хостинг

Черкасские новости

Вернуть приоритет правам человека...
24 апреля 2015
Черкасские депутаты просят милицию "разобраться" с нелегальным питомником алабаев и готовят документ, запрещающий содержание подобных объектов в черте города
(комментариев: 1)
Бывший губернатор стал ректором
24 апреля 2015
Ректором Черкасского Национального университета был избран Александр Черевко
(комментариев: 3)
На фоне падения доверия к политикам...
23 апреля 2015
Более половины жителей Черкасской области считают, что Украину выведет из кризиса отечественный бизнес
(комментариев: 4)
По этим дорогам враги не пройдут!
23 апреля 2015
И не только враги. Черкасские чиновники оправдываются за состояние городских дорог, а гаишники составили топ-10 антирейтинга их состояния
(комментариев: 1)
А пока будем латать дыры...
22 апреля 2015
В Черкассах городской голова не оставляет намерений "перекроить" бульвар Шевченко.
(комментариев: 4)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум