Консультация Государственной фискальной службы online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ", которую обслуживают профильные специалисты ГФС в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 
Фермерське господарство платник ПДВ в січні 2015 року в скороченій декларації мав від"ємне значення в рядку 24 декларації з ПДВ підкажіть будь-ласка як правильно відобразити це значення, якщо в лютому 2015 року в скороченій декларації знову від"ємне значення рядок 19 скороченої декларації.
(18.03.2015 08:26) Наталія бухгалтер
Добрий день!! Значення рядка 24 декларації попереднього звітного (податкового) періоду. До рядка 20.1 переноситься залишок від'ємного значення попереднього періоду, тобто значення рядка 24 декларації з ПДВ попереднього періоду (пп. 7 п. 5 розд. V Порядку № 966) Звертаємо увагу на те, що у декларації 0110 за лютий / І квартал 2015 року рядок 20.1 не заповнюється, оскільки перехідний від'ємний ПДВ, що виник на 01.02.2015 р., переноситься до рядка 26 розділу IV декларації за лютий / І квартал 2015 року. Таким чином, уперше рядок 20.1 може бути заповнений починаючи з декларації 0110 за березень / ІІ квартал 2015 року (до рядка 20.1 перейде значення рядка 24 декларації за лютий / І квартал 2015 року) (п. 3 розд. IХ Порядку № 966). До рядка 20.1 декларацій 0121-0123, 0130 за лютий / І квартал 2015 року переноситься значення рядка 24 декларації за січень 2015 року / IV квартал 2014 року, оскільки особливі правила обліку перехідного від'ємного ПДВ на сільськогосподарські підприємства не поширюється (п. 4 розд. IХ Порядку № 966)
Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Приватний підприємець, платник ПДВ з 2005 р, на даний момент перебуваю на загальній системі оподаткування. Останні роки я працюю з фізичними особами не платниками ПДВ і тому маю намір здати своє свідоцтво платника ПДВ. > > В 2007-2008 роках мною було придбано 2 виробничих приміщення, які були включені до податкового кредиту, а також придбані будівельні матеріали (металопрофіль, сайдинг, асфальтне покриття та ін), які також були включені до ПК. > > Бухгалтерський облік я не веду і тому перед тим як зробити кінцеву декларацію по ПДВ, консультуючись з працівниками ДФС, бухгалтерами інших підприємств я зіткнувся з питанням, чи являються вищеперераховані приміщення та матеріали основними засобами для підприємця і чи потрібно робити по них умовний продаж? Якщо так, то по яких цінах? Якщо буде велика сума , то чи можливо сплатити нараховану суму ПДВ частинами ( в ДФС буде переплата по особовому рахунку), наприклад на протязі року, а потім здати кінцеву декларацію по ПДВ?
(18.03.2015 08:16) Наталія бухгалтер
Добрий день!! ст.184.7. Якщо товари/послуги, необоротні активи, суми податку по яких були включені до складу податкового кредиту, не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності, такий платник податку в останньому звітному (податковому) періоді не пізніше дати анулювання його реєстрації як платника податку зобов'язаний визначити податкові зобов'язання по таких товарах/послугах, необоротних активах виходячи із звичайної ціни відповідних товарів/послуг чи необоротних активів, крім випадків анулювання реєстрації як платника податку внаслідок реорганізації платника податку шляхом приєднання, злиття, перетворення, поділу та виділення відповідно до закону.
Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день. СПД на едином налоге, 3 группа (4%) в феврале 2015 года предоставила услуги, которые не указаны в свидетельстве плательщика единого налога (КВЕД). Не из запрещенных видов деятельности. Какую ставку необходимо применить к такому виду дохода 4% единый налог или 15% НДФЛ. А что делать с ЕСВ и военным сбором? Спасибо.
(17.03.2015 23:16) алина

Добрый день!

Услуги, которые не указаны в свидетельстве плательщика единого налога (КВЕД) облагаются налогом 15%.

Что касается ЕСВ,вы его платите каждый месяц.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Підскажіть будьласка, укладено Договір аренди користування трактором, контрагент виписує податкову накладну і у графі Вид ЦПД пише Договір про надання послуг. Чи можу я таку ПН ставити на податковий кредит? Дякую.
(17.03.2015 20:36) леонід

У податковій накладній зазначаються в окремих рядках обов’язкові реквізити, зокрема, вид цивільно-правового договору. Це  передбачено підпунктом «и» п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ). Згідно із п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної» (далі – Порядок № 957), у графі «Вид цивільно-правового договору» податкової накладної зазначається вид цивільно-правового договору згідно з видом договірних зобов’язань, визначених Цивільним кодексом України. Дата укладання договору заповнюється цифрами у такій послідовності: день місяця (дві цифри), місяць (дві цифри), рік (чотири цифри). При цьому крапки, коми та інші розділові знаки в даті не проставляються. Тобто при складанні договорів в письмовій формі в податковій накладній проставляються вид цивільно-правового договору (наприклад: договір купівлі-продажу, міни, підряду, надання послуг, перевезення тощо), а також дата складання договору та його номер. Електронний формат податкової накладної не містить обмежень щодо кількості знаків у полі «№» рядка «Вид цивільно-правового договору», а тому до цього поля може бути внесено необхідну кількість цифр. Якщо номер договору відсутній, то поле «№» рядка «Вид цивільно-правового договору» не заповнюється.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день.Я ФЛП единый податок 3-я гр.вид деятельн.68.20- сдача в аренду собственного жилья.Имею в собственности 3-х комн.квартиру,зарегистрирован в ней и там же проживаю.Общая площ.квартиры 109м2. Могу ли я заключить договор и сдать ДВЕ комнаты площадью 46м2 в аренду и уплачивать 4%от полученной суммы оплаты на мой р.счет 2600 как ФЛП ?
(17.03.2015 16:36) Игорь

Доброго дня !Маючи даний вид діяльності ви маєте право здавати в оренду власне житло.Як підприємець 3 групи ви дійсно маєте сплатити 4 відсотка від суми отриманих доходів.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Якщо розрахунок коригування виписаний у лютому, отриманий у березні, чи можна його включити в декларацію з ПДВ у лютому?
(17.03.2015 16:00) Бухгалтер

Якщо розрахунок коригування зареєстрований протягом 15 днів з дати виписки розрахунка коригування тобто своєчасно, то Ви включаєте в декларацію з ПДВ в лютому

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день! Підкажіть будь-ласка, 2 питання: 1) ФОП на 2 групі - єдиний податок, займається виробництвом меблів на замовлення. Чи потрібно мати документи на підтвердження витрат (тобто чеки, квитанції на купівлю матеріалу). Чи є штрафні санкції за їх відсутність? 2) В якому розмірі передбачено штрафні санкції, якщо відсутній договір оренди. Дякую за відповідь.
(17.03.2015 15:06) Наталя

Добрий день!

Платники єдиного податку не враховують ,при оподаткуванні ,суму витрат понесених під час здійснення підприємницької діяльності.В книгу обліку доходів записуються лише доходи ФОП.Штрфні санкції не передбачені .

Уточнітьпитання,  договір оренди чого саме?

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день. Мне для работы заграницей нужно взять по месту прописки справку про доходы за 1 квартал 2015г. Что мне для этого нужно? Написать заявление в свободной форме или в налоговой есть бланк? И еще сказали, что они смогут предоставить ее не раньше мая 2015 года. Это так?
(17.03.2015 10:39) Наталья

Доброго дня!

Дійсно ,щоб отримати довідку про доходи за 1 квартал потрібно звернутись до інспектора фіскальної служби. Заява довільної форми.

Звіт Вашого роботодавця за 1 квартал 2015 року здаватиметься ним напротязі 40 днів після закінчення  1 кварталу.Тому дані з бази ДФС України для вашої довідки можуть бути взяті дані, після закінчення терміну подання форми 1-ДФ

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день. Для визначення суми ПДФО з додаткового блага застосовують натуральний коефіцієнт. Чи застосовувати натуральний коефіцієнт для обчислення суми військового збору з вказаної виплати.
(17.03.2015 10:29) Бухгалтер

Нормами п. 161 підрозділу 10 р. ХХ ПКУ не передбачено застосування негрошового коефіцієнта, визначеного відповідно до п. 164.5 ПКУ.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день. СПД 3 группа единого налога (4%). В свидетельстве указан вид деятельности "Производство видео". На расчетный счет поступили деньги в назначении платежа стоит "Оказание услуг с радио производства" по какой ставке необходимо уплатить налог (по 4% или НДФЛ 15%)? Спасибо
(17.03.2015 09:00) Алина

Доброго дня!

Якщо дохід отриманий підприєцем не відповідає виду діяльності ,що вказаний при реєстрації підприємця в державного реєстратора.То дохід ФОП оподатковується за ставкою 15відсотків,та вказується в декларації окремим рядком.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
можно ли списывать гсм на арендованные легковые автомобили(новые модели, которых нет в приказе Минтранса №43 согласно их паспортным техническим данным
(16.03.2015 22:01) анна

Вибачте, але Ваше запитання не стосується податкового законодавства

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
юрлицо(резидент) приглашает режисера(физлицо-нерезидент) снять рекламный ролик для Клиента Студии торговой маркиТМ в Украине.При выплате гонорара 10000$ какие налоги должны заплатить?Надо ли налог на рекламу?
(16.03.2015 21:55) анна

Оподаткування доходів, одержаних нерезидентами у вигляді винагород та інших виплат, які виплачуються (надаються) за цивільно-правовими договорами, здійснюється за ставками 15% та/або 20%. При цьому, базою оподаткування вважається нарахована сума такої винагороди, зменшена на суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин Установка спутникового телевидения

Последние статьи

Готовимся к рыбаловному сезону
Каждый любитель-рыболов хотел бы иметь в своем арсенале такую необходимую для рыбной ловли вещь, как лодка из ПВХ
Одежда оптом от производителя – отличный вариант построения успешного бизнеса
Продажа вещей всегда была и будет популярным направлением для развития, ведь что-что, а наряды люди будут покупать себе в любом случае...
Ресанта саи 140 – сварочный аппарат для работ любой сложности
Ресанта саи 140 – сварочный аппарат для работ любой сложности
Что предлагает Вена туристам?
Вена – один из красивейших городов Европы. Удивительные дворцы, величественные площади, исторические музеи, прекрасные пейзажи, живописные скверы и улицы – всё это предлагает австрийская столица...
Армия и флот в стратегии Суворова
Взаимодействие армии и флота на театре военных действий в мировой стратегии всегда являлось одним из самых главных условий достижения победы. Вся военная история кампаний великого Суворова тому подтверждение...

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1751 фото Парк Юбилейный Парк Юбилейный
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Налоговоя консультация ГФС

Налоговоя консультация ГФС

Налоговая справка ГФС

Купить хостинг

Черкасские новости

"А с бельгийцами ему договориться не удалось..."
30 марта 2015
Опрос молодежи у памятника Богдану Хмельницкому в Черкассах в который раз показал уровень отечественной системы образования
(комментариев: 0)
Школы мерялись сайтами
30 марта 2015
На Всеукраинском конкурсе на лучший сайт учебного заведения сайты черкасских школ заняли призовые места
(комментариев: 0)
Будут новые торговые пути?
27 марта 2015
Россия и Китай предложили человечеству несколько трансевразийских и межконтинентальных транспортных проектов
(комментариев: 0)
"Здесь не место ворам и взяточникам!"
27 марта 2015
Сотрудники подразделения собственной безопасности ГУ ДФС в Черкасской области поймали на взятке оперативника из Черкасской ГНИ
(комментариев: 0)
Интриги вокруг "ямы" за драмтеатром
26 марта 2015
Пока бульдозеры роются в самом центральном котловане Черкасс, его судьба будет решаться на народных вече, в кулуарах и зале горсовета
(комментариев: 0)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум