Консультация Государственной фискальной службы online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ", которую обслуживают профильные специалисты ГФС в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

 

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 
Наше підприємство має неуповноважений підрозділ. Хто у цьому випадку має перераховувати військовий збір і куди?
(11.09.2014 17:14) Тетяна, головний бухгалтер ТОВ

Доброго дня! Статтею 64 Бюджетного кодексу України визначено, що податок на доходи фізичних осіб податковим агентом - юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) чи представництвом нерезидента - юридичної особи, зараховується до відповідного бюджету за їх місцезнаходженням (розташуванням) в обсягах податку, нарахованого на доходи, що виплачуються фізичній особі.
     Відповідно до абз. 1 п.п. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ суми податку на доходи, нараховані відокремленим підрозділом на користь фізичних осіб, за звітний період перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.
     Одночасно, абз. 2 п.п. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ встановлено, що податок на доходи, нарахований працівникам не уповноваженого відокремленого підрозділу юридична особа, перераховує до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого не уповноваженого відокремленого підрозділу.
     Однак, вищезазначена норма регламентує порядок перерахування податку до місцевого бюджету, а оскільки військовий збір зараховується до державного бюджету, зазначена в абз. 2 п.п. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ норма не може бути виконана для військового збору.
     Таким чином юридична особа перераховує військовий збір, як за себе так і за неуповноважений відокремлений підрозділ до бюджету за своїм місцем розташування.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Чи потрібно сплачувати військовий збір при виплаті авансу?
(11.09.2014 17:04) Алла, бухгалтер

Доброго дня! Суми військового збору повинні бути перераховані до бюджету за правилами, встановленими для податку на доходи з фізичних осіб ст.168 Податкового кодексу України. Податкові агенти повинні сплачувати до бюджету військовий збір під час кожної виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом (пп.168.1.2 ПКУ).

Таким чином, військовий збір слід перераховувати до бюджету як під час виплати зарплати за першу половину місяця (авансу), так і з остаточної суми зарплати (за другу половину місяця).

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Яка передбачена відповідальність за несвоєчасну сплату військового збору?
(11.09.2014 15:30) Наталія,бухгалтер

Доброго дня! Відповідно до п.п. 1.6 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового кодексу України платники збору зобов’язані забезпечувати виконання податкових зобов’язань у формі та спосіб, визначені ст. 176 ПКУ для податку на доходи фізичних осіб.
     Особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані нести відповідальність у випадках, визначених ПКУ (п.п. «ґ» п. 176.2 ст. 176 ПКУ).
     Пунктом 127.1 ст. 127 ПКУ передбачено, що ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 25 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.
     Ті самі дії, вчинені повторно протягом 1095 днів, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 50 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.
     Дії, передбачені абзацом першим п. 127.1 ст. 127 ПКУ, вчинені протягом 1095 днів втретє та більше, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 75 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.

 Крім того, відповідно до п.п. 129.1.3 п. 129.1 ст. 129 ПКУ у день настання строку погашення податкового зобов’язання, визначеного податковим агентом при виплаті (нарахуванні) доходів на користь платників податків - фізичних осіб, та/або контролюючим органом під час перевірки такого податкового агента нараховується пеня.

 Відповідно до ст. 163 прим. 4 Кодексу про адміністративні правопорушення неутримання або неперерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб при виплаті фізичній особі доходів, перерахування податку на доходи фізичних осіб за рахунок коштів підприємств, установ і організацій (крім випадків, коли таке перерахування дозволено законодавством), неповідомлення або несвоєчасне повідомлення державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян, –
     тягне за собою попередження або накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій, а також на громадян - суб’єктів підприємницької діяльності у розмірі від двох до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
     Враховуючи вищевикладене, за ненарахування, неутримання та/або несплату (неперерахування) військового збору до податкових агентів застосовується фінансова відповідальність (у вигляді штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені) та адміністративна відповідальність.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Хто має пільги з військового збору?
(11.09.2014 15:29) Іван Миколайович

Доброго дня! Військовий збір встановлено Законом України від 31.07.2014 р. № 1621 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів". Відповідно до цього законодавчого акту жодних пільг для платників військового збору не передбачено.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Чи немає у Вас інформації щодо продовження періоду, протягом якого буде справлятись військовий збір. В інтернеті вже пишуть, що він буде діяти і у 2015 році.
(11.09.2014 14:10) Аліна,бухгалтер

Шановна Аліна . З 03 серпня 2014р набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року №1621,яким встановлено військовий збір. на період до 1 січня 2015 року На даний момент  змін до закону не внесено про подовження терміну дії військового збору .

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Я вже не працюю і живу лише на пенсію. Чи забиратимуть з моєї пенсії військовий збір?
(11.09.2014 14:02) Сергій Степанович, пенсіонер

Шановний Сергію Степановичу.Оподаткуванню військовим збором підлягають доходи у формі заробітної плати,інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород які нараховуються (виплачуються,надаються) платнику у звязку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами,виграшу в державну та недержавну грошову лотерею,виграшу гравця ,отриманого від організатора азартної гри.- тому з Вашої пенсії військовий збір не утримуватимуть.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Така ситуація: Батько склав договір про навчання з Вузом, а зараз коли син навчається на 3 курсі, хоче змінити договір на матір. Що повинен зробити навчальний заклад: переписати договір і показати суми навчання за всі 3 роки, або зробити додаткову угоду і показати суму як за 1 рік навчання?
(11.09.2014 13:55) Рената

Доброго дня! До компетенції органів Державної фіскальної служби відносяться питання адміністрування та контролю за своєчасністю сплати податків і зборів до бюджетів. Питання особливості укладення договорів не відноситься до компетенції нашої структури. Воно має юридичний характер, тому радимо звернутись з цим питанням до відповідних юридичних структур.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Чи потрібно мені як приватному підприємцю сплачувати військовий збір з моїх доходів (я на єдиному податку, найманих працівників нема)?
(11.09.2014 13:28) Світлана ПП

Доброго дня!  Відповідно до Податкового кодексу України платниками збору є особи, визначені п. 162.1 ст. 162 ПКУ., а саме:
     фізична особа - резидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні;
     фізична особа - нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні;
     податковий агент.

Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

Таким чином, доходи, отримані від ведення підприємницької діяльності, не є об'єктом оподаткування військовим збором.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Скажіть номер рахунку для сплати військового збору. Я платник міста Черкаси.
(11.09.2014 13:08) Приватний підприємець

Доброго дня! Реквізити рахунку для сплати військового збору платниками м. Черкаси наступні:

номер рахунку: 31116063700002

код бюджетної класифікації: 11011000

одержувач: УДКСУ у м. Черкасах Черкаської області 38031150

Банк одержувача: ГУДКСУ в Черкаській області МФО 854018

 

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день! Скажите, как именно рассчитывается военный сбор от выигрыша в государственную лотерею, кто его оплачивает и в какие сроки/ Спасибо
(11.09.2014 12:42) Александр

Доброго дня! Відповідно до п.п. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

Таким чином податковий агент із суми нарахованого виграшу утримує 1,5% військового збору та перераховує його до бюджету в день виплати такого виграшу.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Чи буде підприємство платити штраф за порушення терміну сплати військового збору, якщо казначейство відкрило рахунок для його сплати з суттєвою затримкою?
(11.09.2014 12:33) Іван Петрович, бухгалтер

Доброго дня!  У разі затримки з відкриттям рахунків для сплати військового збору рекомендуємо податковим агентам акумулювати суми коштів, призначені для сплати військового збору, з метою їх подальшого перерахування на відповідні рахунки.
     У разі виконання зазначених дій податкові агенти не будуть притягуватись до відповідальності за порушення терміну сплати військового збору.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня. Юридична особа сплачує за оренду приміщення фізособі.(не підприємцю) При виплаті утримуємо і перераховуємо ПДФО. Чи потрібно з суми орендної плати утримувати військовий збір? Дякую
(11.09.2014 12:14) Тетяна Іванівна

Доброго дня!  Оподаткуванню військовим збором підлягають доходи, отримані за цивільно-правовими договорами, зокрема договором підряду/договором про надання послуг, на підставі яких провадиться їх оплата. Відносини, що виникають за договром оренди, регулюються окремою главою 58 Цивільного кодексу України. Це особливий вид правовідносин, що не має ознак відносин, котрі виникають за договором підряду або договором про надання послуг. Також і предмет договору є іншим.Таким чином, з орендної плати військовий збір не утримують. Це підтвердив Сергій Наумов, заступник директора Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб ДФСУ (консультація надана у газеті "Бухгалтерський тиждень", 2014р.,№32,ст.25).

 

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин Установка спутникового телевидения

Последние статьи

Актуальная необходимость
На сегодняшний день магнитные замки широко используются, как запирающие механизмы для дверей,
Преимущества проточного водонагревателя
Данный аппарат - это отличное решение для квартир и офисов. Проточный водонагреватель можно скрытно установить под раковину или в любое незаметное место, не испортив общий интерьер.
Интернет магазин мебели NK
Подавляющее большинство потребителей уже имеют опыт работы с интернет ресурсами
Интернет-магазин брендовой одежды TATET.UA
Брендовая мужская одежда позволяет создать определенный стиль и подчеркнуть статус.
Детские ортопедические матрасы
Здоровый сон залог отличного дня, хорошего настроения и жизненных сил

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1721 фото
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Налоговоя консультация ГФС

Налоговоя консультация ГФС

Налоговая справка ГФС

Моментальный загар - бизнес под ключ от компании "САН Лайт" Купить хостинг

Черкасские новости

Потому что не вовремя провели тендер...
30 октября 2014
Начинается последний месяц осени, и в Черкассах по старой традиции в самом разгаре сезон ремонта дорог
(комментариев: 0)
Чьих голосов не было на выборах?
30 октября 2014
В числе избирателей, проявивших свою гражданскую позицию не участием в этих внеочередных выборах, оказались бойцы БТО "Черкассы"
(комментариев: 2)
"Вы их отправляли - вы за них и отвечаете..."
29 октября 2014
Родители бойцов батальона "Черкассы" объявили ультиматум обласному военкомату (видео)
(комментариев: 2)
"… И уходя гасите свет..."
29 октября 2014
Черкасские энергетики советуют ограничить потребление электрической энергии в часы пиковых нагрузок
(комментариев: 0)
Юбилей не остался без внимания
29 октября 2014
Вчера в Черкассах отметили 70-летие освобождения Украины от немецко-фашистских захватчиков
(комментариев: 1)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум