Консультация Государственной фискальной службы online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ", которую обслуживают профильные специалисты ГФС в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

 

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 
Добрий ранок! Чи передбачені пільги щодо сплати земельного податку для закладів культури.
(30.11.2014 10:08) Ольга Іванівна

Доброго дня!

     Відповідно до п. 282.1.8 п. 282.1 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI від сплати земельного податку звільняються дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.


Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Які пільги передбачені щодо сплати збору за першу реєстрацію транспортних засобів
(30.11.2014 10:06) Костянтин

Доброго дня!

     Пільги щодо збору за першу реєстрацію транспортного засобу передбачена у вигляді звільнення від сплати для легкових автомобілів інвалідів з об’ємом циліндрів двигуна до 1500 куб. сантиметрів, що придбані за рахунок коштів державного чи місцевих бюджетів та/або безоплатно передані інвалідам відповідно до законодавства України, транспортні засоби будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів, дитячих будинків-інтернатів, пансіонатів для ветеранів війни і праці, геріатричних пансіонатів, реабілітаційних установ для інвалідів та дітей-інвалідів, що фінансуються з державного та місцевого бюджетів.
     Інших пільг щодо збору за першу реєстрацію транспортного засобу Податковим кодексом України від 2 грудня 2010 року №2755 не передбачено.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Підкажіть в які строки подається розрахунок суми збору за першу реєстрацію транспортного засобу?
(30.11.2014 10:02) Валентин

Доброго дня!

     Розрахунок подається юридичною особою відповідному контролюючому органу за місцем свого знаходження та за місцем реєстрації транспортного засобу протягом десяти днів після першої реєстрації в Україні транспортних засобів.
     Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.
     Починаючи з одинадцятого дня після реєстрації транспортного засобу до порушників строку подання Розрахунку, відповідно до п. 120.1 ст. 120 Податкового кодексу України, застосовуються штрафні санкції у розмірі 170 грн. за кожне таке неподання або затримку.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день. Який порядок внесення змін до торгового патенту у разі зміни відомостей, наприклад найменування, адреси, виду діяльності та інше.
(30.11.2014 09:35) Андрій

Доброго дня!

Відповідно до п. 2 Порядку заповнення торгового патенту, затвердженого наказом Міндоходів України від 30.12.2013 № 867, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25 лютого 2014 р. за N 330/25107 (далі – Порядок), заповнення реквізитів торгового патенту на провадження торговельної діяльності, діяльності з надання платних побутових послуг, торгівлі валютними цінностями, діяльності у сфері розваг проводиться на підставі оформленої відповідно до пп. 267.4.1 п. 267.4 ст. 267 Розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV заявки на придбання торгового патенту.
     Пунктом 6 Порядку визначено, що на підставі письмової заяви суб’єкта господарювання щодо зміни місцезнаходження до торгового патенту вносяться відповідні записи, завірені підписом керівника органу доходів і зборів, а у разі його відсутності - заступником керівника органу доходів і зборів та печаткою органу доходів і зборів.
     Таким чином, внесення змін до торгового патенту у разі зміни відомостей (найменування, коду ЄДРПОУ, № облікової картки, адреси та інше) здійснюється на підставі письмової заяви суб’єкта господарювання.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день. Яким чином отримати торговий патент на пересувну торговельну мережу?
(30.11.2014 09:30) Андрій

Доброго дня!

     Згідно з порядком придбання торгового патенту, визначеному у п. 267.4 ст.267 розділу ХІІ Податкового Кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), для провадження передбачених цією статтею видів підприємницької діяльності суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності (далі – збір) заявку на придбання торгового патенту.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! У квітні мої іноземні доходи склали 900 євро, вид доходу - роялті, було утримано ПДФО в іноземній державі за ставкою 24%. Чи оподаткується мій дохід в Україні? Чи можу я зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном податків?
(30.11.2014 00:10) Сергій

Доброго дня!

Для фізичної особи - резидента перерахунок податків з урахуванням доходів, одержаних поза межами України, здійснюється виходячи з загального річного оподатковуваного доходу, складовою якого є доходи з походженням з-за меж України. Тобто, фізична особа, яка протягом року отримувала іноземні доходи, повинна включити їх до своїх загальних річних оподатковуваних доходів, подавши до органу державної фіскальної служби річну податкову декларацію.

У поданій до органу державної фіскальної служби податковій декларації вказується сума податків, сплачених фізичною особою за кордоном.

Якщо відповідно до чинного в Україні договору про уникнення подвійного оподаткування платнику податку надано право зменшити суму річного податкового зобов'язання на зазначену у декларації суму сплачених за кордоном податків, таке зменшення буде здійснено за умови подання підтверджуючих документів щодо сплати зазначеного податку.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день, я являюсь ЧП на второй категории. Скажите, имею ли я право предоставлять услуги лицам на общей системе налогообложения?
(29.11.2014 16:11) Наталья

ФОП на другій групі єдиного податку має право надавати послуги (в т.ч. побутові) громадянам та платникам єдиного податку

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Ми ТОВ, яке має філії . Підскажіть, як перераховується до бюджету військовий збір ЮО, яка має відокремлені підрозділи?
(29.11.2014 14:25) ТОВ Лілея

Юридична особа перераховує військовий збір, як за себе так і за неуповноважений відокремлений підрозділ до бюджету за своїм місцезнаходженням.
 Суми військового збору, нараховані уповноваженим відокремленим підрозділом, перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

 

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Яка передбачена відповідальність за несплату військового збору податковим агентом?
(29.11.2014 14:21) Юлія

За ненарахування, неутримання та/або несплату (неперерахування) військового збору до податкових агентів застосовується фінансова відповідальність, пеня та адміністративна відповідальність.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Я маю у власності житлове приміщення загальною площею 150 кв. м. чи маю я право надавати в оренду частину цього приміщення (кімнату) площею 30 кв. м. як ФОП на спрощеній системі оподаткування?
(29.11.2014 14:16) Василь Миколайович

Узагальнюючою податковою консультацією щодо застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності фізичними особами – підприємцями, які здійснюють діяльність з надання нерухомого майна в оренду, затвердженою наказом ДПС України від 20.02.2012 № 136, визначено, що фізична особа - підприємець може перебувати на спрощеній системі оподаткування та здавати частину житлового приміщення в оренду (30 кв. м.), за умови якщо решта житлового приміщення (120 кв.м.) не перебуває в оренді.

 

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Роз»ясніть будь-ласка, як оподатковується дохід підприємця- платника єдиного податку другої групи, отриманий за виконані роботи, надані СГ, який перебуває на загальній системі оподаткування?
(29.11.2014 14:09) Іван

     Дохід фізичної особи - підприємця - платника єдиного податку, першої або другої групи, отриманий за виконані роботи (надані послуги) суб’єкту господарювання - не платнику єдиного податку, перебуваючи на загальній системі оподаткування, оподатковуються за ставкою 15 відсотків.
 

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Я громадянин, який частину свого будинку здаю в оренду. Як я повинен сплачувати податок на нерухоме майно за всю площу цього об’єкта?
(29.11.2014 14:08) marine

Якщо фізична особа – власник об’єкта житлової нерухомості (частини об’єкта житлової нерухомості) здає в оренду його частину (одну із кімнат квартири, будинку тощо), то пільга із сплати податку, у вигляді зменшення бази оподаткування, на такий об’єкт не надається.
 

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  след. 

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин Установка спутникового телевидения

Последние статьи

Если вы желаете лучшего
В каждой сфере деятельности есть свои мастера, которые умеют делать работу качественно и их изделия можно смело ставить в пример
Безопасность натяжных потолков
Натяжные потолки универсальны и могут использоваться фактически в любом помещении,
Заправить старый картридж или купить новый
А все дело в том, что расходные материалы для принтера стоят слишком дорого
Дачный поселок "Новое Бортнево"
Современные дачные поселки, или как еще их называют - коттеджные, представляют комфортные и уютные условия.
Электростанции WERK
Современный мир невозможно представить без электричества. Практически все блага нашей цивилизации базируются на использовании электроэнергии.

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1720 фото
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Налоговоя консультация ГФС

Налоговоя консультация ГФС

Налоговая справка ГФС

Моментальный загар - бизнес под ключ от компании "САН Лайт" Купить хостинг

Черкасские новости

Опубликованы графики отключения электроснабжения...
19 декабря 2014
…, и теперь депутаты Черкасского горсовета требуют запрета на экспорт электроэнергии в условиях ее дефицита
(комментариев: 3)
Пепельницы на столах
19 декабря 2014
В Черкасских ресторанах за этот год заметно выросло игнорирование закона, запрещающего курить в зале
(комментариев: 3)
Сколько стоит котлован?
18 декабря 2014
Бизнесмен Андрей Бородай не намерен возвращать городу котлован за театром и планирует строить там многоэтажку
(комментариев: 7)
Огненные потехи позволены
18 декабря 2014
В Черкассах разрешено развлекаться фейерверками в Новогоднюю ночь с 31 декабря на 1 января
(комментариев: 0)
Абитуриентов знакомили с ЧГТУ
16 декабря 2014
13 декабря 2014 перед будущими абитуриентами гостеприимно открыл двери Черкасский государственный технологический университет
(комментариев: 0)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум