Налоговая справка ГФС

Директор ООО "Тагсервис" 25-03-2015 13:13

Добрый день! Наше предприятие зарегистрировано 21.01.2015 г., находимся на общей системе налогообложения, какие отчеты необходимо сдавать за первый квартал 2015 г.?
Доброго дня.

        Відповідно до статті 49 Податкового кодексу України платник податків зобов’язаний за кожний встановлений ПКУ звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог ПКУ подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є.

     Платники, які мають діючі (у тому числі призупинені) ліцензії на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством, зобов’язані за кожний встановлений ПКУ звітний період подавати податкові декларації незалежно від того, чи провадили такі платники господарську діяльність у звітному періоді (п. 49.2 прим 1. ст. 49 ПКУ).

       Отже, в залежності від того платниками яких податків ви являєтеся  і чи виникали у вас об’єкти оподаткування. Вам необхідно подавати податкові декларації.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Валентина 25-03-2015 12:15

1) Можно ли подать на дод.5 таблица 1 ЄСВ -скасовуючу и потом початкову, или как в нее внести изминения
Доброго дня.

Відповідно до розділу V наказу Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454 «Про Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» У разі виявлення страхувальником самостійно недостовірних відомостей, які подані після закінчення звітного періоду та/або накопичені в електронних базах даних персоніфікованого обліку, страхувальник подає до відповідного територіального органу доходів і зборів необхідні скасовуючі документи щодо виявлених недостовірних відомостей про застраховану особу та одночасно початкові документи із зазначеними вірними відомостями на одну застраховану особу разом з пояснювальною запискою щодо зміни відомостей.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Віктор 25-03-2015 10:54

Доброго дня. Я хочу стати підприємцем і здійснювати продаж алкогольних і тютюнових виробів. З чого мені потрібно почати? Яка система оподаткування мені потрібна? Які податки і в яких розмірах мені потрібно буде сплачувати? Хотілося би дізнатизя всі нюанси. Дякую.
Доброго дня.

Для того щоб стати підприємцем спершу вам потрібно звернутися до державного реєстратора.

Система оподаткування – загальна.

        Відповідно до статті 177 Податкового кодексу України Доходи фізичних осіб - підприємців, отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності, оподатковуються за ставками, визначеними в пункті 167.1 статті 167 цього Кодексу.  (Відповідно до ст. 167 ПКУ ставка податку становить 15 відсотків бази оподаткування, Якщо база оподаткування, в календарному місяці перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, до суми такого перевищення застосовується ставка 20 відсотків. )

        Об'єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов'язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.

      Відповідно до п.п. 212.1.11 ст. 212 Податкового кодексу України платником акцизного податку є особа - суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів.  Ставка податку становить 5%

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Марина 25-03-2015 9:4

Добрый день. Подскажите пожалуйста как правильно отразить гос.служащему в декларации доход полученый от участия в акции проведенной банком и как отразить проценты начисленные Приватбанком на текущий депозит "Копилка". Заранее спасибо
Доброго дня.

 У розділі ІІ «Відомості про доходи» декларант відображає відомості про свої доходи та доходи членів своєї сім’ї, одержані (нараховані) упродовж періоду, за який подається декларація. Позиція 9 – сукупний розмір дивідендів та процентів отриманих декларантом (членами сім’ї декларанта).

Дивіденди – платіж, що здійснюється юридичною особою – емітентом корпоративних прав чи інвестиційних сертифікатів на користь власника таких корпоративних прав, інвестиційних сертифікатів та інших цінних паперів, що засвідчують право власності інвестора на частку (пай) у майні (активах) емітента, у зв'язку з розподілом частини його прибутку, розрахованого за правилами бухгалтерського обліку (абзац перший підпункту 14.1.49 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України).

Корпоративні права – права особи, частка якої визначається у статутному фонді (майні) господарської організації, що включають правомочності на участь цієї особи в управлінні господарською організацією, отримання певної частки прибутку (дивідендів) даної організації та активів у разі ліквідації останньої відповідно до закону, а також інші правомочності, передбачені законом та статутними документами (підпункт 14.1.90 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України).

Проценти – дохід, який сплачується (нараховується) позичальником на користь кредитора як плата за використання залучених на визначений або невизначений строк коштів або майна (підпункт 14.1.206 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України). До процентів включаються:

а) платіж за використання коштів або товарів (робіт, послуг), отриманих у кредит;

б) платіж за використання коштів, залучених у депозит;

в) платіж за придбання товарів у розстрочку;

г) платіж за користування майном згідно з договорами фінансового лізингу (оренди) (без урахування частини лізингового платежу, що надається в рахунок компенсації частини вартості об'єкта фінансового лізингу);

ґ) винагорода (дохід) орендодавця як частина орендного платежу за договором оренди житла з викупом, сплачена фізичною особою платнику податку, на користь якого відступлено право на отримання таких платежів.

Сума платежу визначається згідно з укладеним договором, але на підставі цін не нижчих від звичайних. За наявності істотних доказів щодо отримання таких платежів у менших розмірах, ніж передбачені угодою, платежі враховуються за фактично отриманими сумами.

Проценти, нараховані декларанту (вкладнику) на суми коштів, внесені ним на депозитні рахунки банків, а також проценти, нараховані недержавними пенсійними фондами на іменні пенсійні рахунки за умовами договорів додаткового пенсійного забезпечення (за рахунок інвестиційних прибутків, одержаних недержавними пенсійними фондами як результат управління фінансовими ресурсами вкладників), враховуються на підставі виписки банку чи відповідної небанківської фінансової установи.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

ФЛП Товбас Наталья Сергеевна 24-03-2015 13:14

Я хотела просмотреть ответ из архива, который вы мне давали о том должна ли я оплачивать штраф и пеню, если не доплатила 60 коп в счет единого налога.
Доброго дня. Задайте, будь ласка коректніше питання.

Відповідно до статті 122 Податкового кодексу України - несплата (неперерахування) фізичною особою - платником єдиного податку, визначеною підпунктами 1 і 2 пункту 291.4 статті 291 цього Кодексу (перша та друга групи), авансових внесків єдиного податку в порядку та у строки, визначені цим Кодексом, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 відсотків ставки єдиного податку, обраної платником єдиного податку відповідно до цього Кодексу.

Якщо ви перебуваєте на 3 чи 4 групі, то відповідно до Статті 126 Податкового кодексу України - у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання та/або авансових внесків з податку на прибуток підприємств, рентної плати протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

  при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

   при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Також відповідно статті 129 Податкового кодексу України - після закінчення встановлених цим Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталія Іванівна 24-03-2015 10:57

Доброго дня! 23 березня п.р. було перераховано ПДВ по декларації за лютий 2015 р. на рахунок електронного адмініструваня ПДВ в сумі, що підлягає сплаті до бюджету. Сьогодні, 24.03.15 надіслано запит та отримано витяг із системи ел.адміністрування ПДВ. У витягові вказані дані, які наразі важкувато розшифрувати тому, що не зрозуміло за який вони період: за березень чи з початку року?Чи є роз"яснення з цього питання окрім Порядку 569? Ще одне запитання : яка в бухгалтерському обліку буде дата сплати ПДВ за лютий до бюджету: 23.03.15 чи 30.03.15? Яким чином можна отримати документальне підтвердження факту сплати податку- виписка, ел.повідомлення ...???
Доброго дня.  Ви не вказали який запит надсилали. Інформація про стан рахунка надається на момент запиту.

Роз’яснення щодо електронного адміністрування ПДВ надано Державною фіскальною службою України в листі від 19.01.2015 №1403/7/99-99-19-03-01-17 № «Про систему електронного адміністрування ПДФ»

Щодо отримання підтвердження сплати, ви можете звернутися до податкового органу за місцем податкової адреси, для отримання інформації про розрахунки з бюджетом.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Іван 24-03-2015 10:34

Добрий день. Наш директор який і є власником фірми змінив адресу проживання.Запитання: Які документи треба подавати про зміну адреси? І в які органи?
Доброго дня.  

Відповідно до статті 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців»

        У разі якщо зміна відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, не пов'язана із змінами, що вносяться до установчих документів юридичної особи, або не підлягає державній реєстрації, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), подає (надсилає поштовим відправленням з описом вкладення) державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи юридичної особи заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі.

         Якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, пов'язані із зміною керівника або осіб, що обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори, крім документів, передбачених частиною першою цієї статті, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), додатково подає примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміну зазначених осіб та/або примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) розпорядчого документа про їх призначення.

Дякуємо за запитання

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила Бухгалтер 24-03-2015 9:59

Підприємство на загальній системі, у 2014 р було прибуткове. Дохід склав 7830грн. Коли і як нам сплачувати авансові внески на прибуток у 2015р
Доброго дня.  Відповідно до Закону України №71-VII від 28.12.2014  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»  у січні – грудні 2015 року та січні-травні 2016 року платники зобов’язані  сплачувати щомісячні авансові внески з податку на прибуток підприємств відповідно до вимог Податкового кодексу, що діяли до 1 січня 2015 року, тобто ті, у яких дохід за 2014 рік дорівнює або перевищує 10 млн гривень.

Так як у Вас дохід  до 10 млн грн, то ви не повинні сплачувати авансові внески.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

ЧП , единый налог, 2 группа 23-03-2015 23:33

Здравствуйте ув. консультанты! Ответы Золотношской и Корсунь_Шевченковской ОДПИ разошлись кардинально ! Я задавала вопрос 16.03.15 о кас.аппаратах , нужен ли он единщику на 2 группе при БЕЗНАЛИЧНЫХ расчетах (имеется ввиду только р/счет, а не терминалы и жетоны) мне дали ответ что да РРО необходим ( что на нем пробивать ту сумму которая зачислена на р/счет???) 19.03.15 на сайте задан вопрос о тех же кассовых аппаратах , только ЧП - 3 группа единого налога, расчеты у них тоже только БЕЗНАЛИЧНЫЕ , здесь Золотноша ответи ла что им РРО не нужен. Так кто же прав? и как быть плательщику !!!
Доброго дня!

У разі якщо в місці отримання товарів розрахунки проводяться у безготівковій формі,  тобто проводяться розрахунки у безготівковій формі за продані товари через установи банків, то реєстратор розрахункових операцій (РРО) не застосовується.

Відповідь підготовлена відповідно до матеріалів в Единій базі знань ДФС України (109.03).

Дякуємо за питання.
 

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Славік 23-03-2015 18:8

Займаюсь перевезеннями пасажирів, чув що потрібно використовувати касові апарати з 1 липня, це для всіх обовязково?
Доброго дня!

Ви не зазначили на якій системі оподаткування знаходитися, якщо Ви платник єдиного податку на 3 групі, то з 1 липня 2015 року зобов'язані застосовувати РРО (таксомометри).

Так, з 01.01.2015 року відповідно до Закону України від 04 липня 2013 року № 406 набрала чинності нова редакція пункту 7 статті 3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95–ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, згідно з якою суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або у безготівковій формі при наданні послуг зобов’язані подавати до органів державної фіскальної служби звітність, пов’язану із застосуванням РРО та РК, не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця у разі, якщо цим пунктом не передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв’язку.

Суб’єкти господарювання, які використовують такі РРО, як електронні таксометри,  повинні подавати до органів державної фіскальної служби по дротових або бездротових каналах зв’язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або в безготівковій формі, яка міститься в фіскальній пам’яті зазначених РРО.

Також звертаємо увагу, що користувачам зареєстрованих та введених в експлуатацію до 01.01.2015 електронних контрольно-касових апаратів, що подають до фіскальних органів тільки інформацію про обсяг розрахункових операцій (Z – звіти), встановлено перехідний період тривалістю 1 рік для доопрацювання або заміни існуючої касової техніки на таку, яка забезпечує подання по електронних каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Леонід 23-03-2015 18:3

Здраствуйте, я плательщик ЕН II гр. хочу перейти на первую групу, есть какие либо ограничения?
Доброго дня!

При застосуванні 1 групи єдиного податку платник податків має відповідати певним вимогам згідно Податкового кодексу України (далі ПКУ)

1 група платників єдиного податку - тільки фізичні особи, які не використовують працю найманих осіб.

Вид діяльності - роздрібний продаж товарів на ринках та/абo надання побутових послуг населенню (відповідно до  пп. 291.7 ПКУ http://kodeksy.com.ua/podatkovij_kodeks_ukraini/statja-291.htm ).

1 група платників єдиного податку має граничний обсяг доходу за 1 рік - 300000 гривень. Ставка податку - від 1% до 10% мінімальної заробітної плати ( в 2015 році - 1218 грн).

Також звертаємо увагу, що суб'єкт господарювання може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила 23-03-2015 17:57

Доброго дня! За якими ставками нараховується податок на нежитлові приміщення за 2015 рік для фізичних осіб? Щиро вдячна!
Доброго дня!

Згіднo п. 266.3 ПКУ базою оподаткування є загальнa площа об'єкта житловoї та нежитлової нерухомостi.

Для фізичних осіб базa обчислюється контролюючим органом нa підставі даних Державного реєстрy речових прaв на нерухомість.

Згіднo п.266.5 ПKУ ставки податку встановлюються рішеннями сільської, селищної абo міської ради в залежності вiд місця розташування (зональності) тa типів таких об'єктiв нерухомості у розмірі, що нe перевищує 2 відсотків вiд розміру мінімальної заробітної плати, встановленoї законом на 01 січня звітногo (податкового) року, зa 1 кв. метр бaзи оподаткування.

Дякуємо за питаня!

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...