Налоговая справка ГФС

нина 27-04-2015 16:47

як правильно зареєструвати розрахунок коригування до податкової накладної виданої постачальником в звязку зі зменшенням суми компенсації на користь постачальника
Доброго дня. У випадку зменшення суми компенсації постачальник товару виписує коригування до ПН та пересилає її покупцю, який і проводить реєстрацію розрахунку коригування. Лише після реєстрації постачальник зможе зменшити свої податкові зобов'язання, а покупець - податковий кредит.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

главный бухгалтер 27-04-2015 16:25

Добрый день. Учредитель юр. фирмы изменил адрес проживания. Вопрос: Надо ли делать изменения в уставных документах, и проводить реестрацию у гос. реестратора. Спасибо.
Доброго дня!

Органи ДФС розглядають питання у сфері справляння податків і зборів, тому рекомендуємо Вам звернутися до територіальної реєстраційної служби, а саме державного реєстратора, для внесення змін у відомості про засновника юридичної особи.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Марі 27-04-2015 16:22

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно реєструвати РРО з 01 липня 2015 року, якщо підприємець на третій групі здійснює продаж продукції тільки в безготівковій формі оплати
Доброго дня!

     Відповідно до ст.3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» при здійсненні розрахункових операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) застосування реєстратора розрахункових операцій є обов’язковим.
     При здійсненні розрахунків у безготівковій формі через установи банку реєстратор розрахункових операцій не застосовується.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ирина 27-04-2015 15:59

Добрый день.Подскажите пожалуйста,может ли предприятие на едином налоге 3 гр. работать без РРО,если предприятие занимается пассажирскими перевозками и предоставлением услуг (медиков/механиков) предрейсового осмотра.
Доброго дня!

           Згідно ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг " за N 265/95-ВР, суб’єкти   господарювання,   які   здійснюють розрахункові  операції  в  готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при   продажу   товарів   (наданні   послуг)   у  сфері  торгівлі, громадського  харчування  та  послуг, а також операції з приймання готівки  для  подальшого  її  переказу зобов’язані  проводити  розрахункові  операції  на  повну  суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку  та  переведені  у  фіскальний  режим  роботи  реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних  розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у   випадках,   передбачених   цим   Законом,   із   застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Юлия 27-04-2015 12:32

Добрый день! Скажите, пожалуйста, если ФЛП на 3 группе заключит гражданско-правовой договор с физическим лицом. Какие налоги нужно будет платить ФЛП, а какие удерживать с работника? Спасибо!
Доброго дня!

Фізична особа - підприємець на 3 групі єдиного податку за себе сплачує відсоткову ставку : 2% доходу ( за умови окремої сплати ПДВ ) або 4% доходу ( у разі включення ПДВ до складу єдиного податку), а також  єдиний соціальний внесок. За найманого працівника, згідно трудової угоди, підприємець сплачує податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок та військовий збір.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

НАТАЛІЯ 27-04-2015 12:27

Доброго дня! У звіті 1ДФ не передбачена окрема графа "зовнішні сумісники", ТО КУДА МОЖНА ЇХ ВІДНЕСТИ? Працювало за трудовими договорами чи за цивільно-правовими договорами??? Чи зовсім не показувати їх кількість??? Дякую за відповідь.
Доброго дня!

У формі 1ДФ на кожного найманого працівника заповнюється окремий рядок, в тому числі коли найманий працівник є сумісником.

При цьому в графі 5 ( ознака доходу ) проставляється цифра 102 ( виплати відповідно до умов цивільно-правового договору ).

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

НАТАЛІЯ 27-04-2015 11:44

Доброго дня! Як відобразити в звіті 1ДФ кількість зовнішніх сумісників? Дякую за відповідь.
Доброго дня!

Всі наймані працівники ( як за основним місцем роботи так і сумісники ) розрізняються за ознаками доходу. Сумісники мають 102 ознаку. Тому кожний найманий працівник - сумісник виділяється окремою строчкою у формі 1ДФ з ознакою 102. Принцип заповнення строчки на сумісника такий самий як і на працівника за основним місцем роботи.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Олена 27-04-2015 11:19

Доброго дня! Юридична особа на спрощненій системі оподаткування 3 гр. платник ПДВ, планує перейти на сплату єдиного податку у розмірі 4% і залишити статус платника ПДВ. Дохід за 2014 рік складає 1 млн. 200 тис. грн.Які документи потрібно подати до органу фіскальної служби,в які терміни і коли юр.особа позбудеться статусу платника ПДВ (при поданні документів на сплату 4%,чи після подання заяви на вихід зі складу платників ПДВ)?
Доброго дня!

На підставі ст. 298 п. 298.1.5. ПКУ за умови дотримання платником єдиного податку вимог, встановлених ПКУ для обраної ним групи, такий платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших  груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу. При цьому у платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість, анулюється реєстрація платника податку на додану вартість у порядку, встановленому ПКУ, у разі обрання ним ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, яка включає податок на додану вартість до складу єдиного податку.

На підставі ст. 184 п. 184.2. анулювання реєстрації платником податку на додану вартість здійснюється на дату подання заяви платником податку про анулювання реєстрації.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Віталій 27-04-2015 7:54

Доброго дня. Питання: підприємець, оформлений, як платник ПДВ, хоче придбати продукцію у фізичної особи, яка не являється підприємцем і підприємницькою діяльністю не займається - то як можна оформити таку операцію, чи є вона легальною для фіскальної служби і якими документами має супроводжуватися? Документи, що підтверджують легальне походження товару у фізичної особи, не підприємця, є і відповідають чинному законодавству. Дякую.
Доброго дня. Порядок оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців визначений ст. 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ). Згідно з п. 177.2 ст. 177 ПКУ об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та не грошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця.
Одним із таких документів є договір цивільно-правового характеру.

      При придбанні товару у фізичної особи не ФОП складається договір цивільно-правового характеру. Однією з істотних умов договору є ціна одиниці товару та загальна сума здійсненої операції. Договір підписується продавцем та покупцем, чим підтверджується законність здійсненої операції. При необхідності до договору додаються документи, що підтверджують легальне походження товару. Якщо сума операції перевищує 150 тис.грн – договір підлягає нотаріальному посвідченню.

      По податковому обліку платника ПДВ дана операція не буде включена до податкового кредиту так як продавець не являється платником податку і, відповідно, податкова накладна відсутня.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

аня 26-04-2015 22:12

Добрий день, підкажіть будь ласка, чи може ФОП на загальній системі оподаткування, розплатитись готівкою за отримані консалдингові послуги та включити дані послуги до своїх витрат???
Доброго дня!

Пунктом 1 постанови Правління Національного банку України від 06.06.2013 №210 «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою» установлено граничні суми розрахунків готівкою, зокрема, підприємств (підприємців) між собою — у розмірі 10000 грн.; фізичної особи з підприємством (підприємцем) — у розмірі 150000 гривень.

Відповідно до пункту 177.4 статті 177 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), до переліку витрат фізичної особи — підприємця (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності згідно з розділом III Податкового Кодексу України.

До витрат операційної діяльності включається собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг, адміністративні витрати, витрати на збут та інші операційні витрати. Конкретний перелік цих витрат наведено в пунктах 138.4, 138.6 — 138.9, підпунктах 138.10.2 — 138.10.4 п. 138.10, п. 138.11 ст. 138 Податкового Кодексу. Всі інші понесені підприємцем витрати не можуть враховуватися для обчислення об’єкта оподаткування.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Олег 25-04-2015 11:10

Доброго дня! З якої максимальної суми сплачувати ЄСВ? Дякую за відповідь
Доброго дня!Максимальна величина бази обрахування ЄСВ дорівнює 17 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб( п.4 ч. 1 ст.1 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" У свою чергу ,Законом про Держбюджет - 2015 установлено показники прожиткового мінімуму для працездатних осіб у 2015 року..Наприклад ,максимальні розміри доходів з яких сплачується ЄСВ у 2015 році: січень - листопад 1218*17 =20706 грн., грудень 1378*17 =23426 грн.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ірина Олегівна 25-04-2015 10:59

Якщо я поклала кошти на депозит, то які податки я маю платити і як мені звітуватися за це? Дякую за відповідь
Добрий день!Податок буде утримуватися такими організаціями за ставкою 15 % від доходу (від відсотків), сплачуватися за підсумками місяця ( абз.2 ст.167.1 НК ).Але новим законом № 1166 -VII від 27 березня встановлено, що банківські організації не будуть здійснювати утримання та перерахування податку з суми доходу у вигляді відсотків, а податок сплачується фізичною особою самостійно за результатами подання річної податкової декларації ( ст.170.4.1 ПК України).Потрібно відзначити, що такий виняток зроблено тільки для банківських організацій.Це означає, що фізична особа, яка отримала за підсумками 2014р. дохід від відсотків у банку понад 20 706 грн, має обов’язково подати за підсумками року до податкової служби Декларацію про доходи та самостійно сплатити податок на відсотки по депозитах.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...