Консультация Государственной фискальной службы online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ", которую обслуживают профильные специалисты ГФС в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

 

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

Чи може юридична особа на 4 гр. єдиного податку надавати послуги юридичній особі на загальній системі? Дякую.
(25.11.2013 14:31) Олеся

Юридична особа на 4 гр. єдиного податку може надавати послуги юридичній особі на загальній системі

 

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня, Скажіть будь ласка, чи вносяться до складу валових витрат підприємства на загальній системі послуги, отримані від юридичної особи єдинника.Дякую.
(25.11.2013 14:14) Олеся

Послуги, які отримані від юридичної особи єдинника відносяться до складу валових витрат підприємства на загальній системі.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
добрый день. я флп на 2 группе единого налога. написал 18.11.2013г в исполкоме и в налоговой заявление на закрытие и сдал патент. за ноябрь 2013г мне надо платить единый налог?
(25.11.2013 12:48) Алексей

Відповідно до п.295.8. статті 295 Податкового Кодексу України, що у разі припинення платником єдиного податку провадження господарської діяльності податкові зобовязання із сплати єдиного податку нараховуються такому платнику до останнього дня ( включно ) календарного місяця, в якому до органу державної податкової служби подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у звязку з припиненням провадження господарської діяльності.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день, подскажите, пожалуйста, у нас есть прицеп, который уже самортизирован, ; можно ли его передать по гендоверенности частному лицу безоплатно или нужно обязательно брать с него арендную плату?
(25.11.2013 09:49) Инна Мышко

Оскільки, Ви являєтеся власником прицепа, то Ви вправі вирішувати в яких розмірах, та за який період брати орендну плату

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
16.08.2013г. ко мне домой приехали представители ТОВ"ФЛЕКСТРЕЙД"(Черкассы, бул. Шевченко 320) взяли 700 кг. мёда , оплату согласно Договора купли-продажу должны произвести в течении 5 дневного срока. До этих пор не рассчитались, на звонки не отвечают. Все реквизиты ихние есть.Как их найти, чтобы они произвели рассчет? Какие службы или силы к этому подключать?
(24.11.2013 11:55) Пётр

Дане питання не належить до компетентності органів Міністерства доходів і зборів

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день. Я ФЛП на едином налоге 2 группа. 18.11.2013г написал в исполкоме и в налоговой заявление на закрытие. мне надо платить единый налог за ноябрь 2013г или нет?
(22.11.2013 17:19) Алексей

          У разі подання фізичною особою – підприємцем - платником єдиного податку заяви щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з припиненням провадження господарської діяльності до контролюючого органу такому платнику податкові зобов’язання нараховуються до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому було подано таку заяву.
 

 
Головне управління Міндоходів у Черкаській області
До якого органу доходів і зборів подається звітність та сплачується ЄВ, у разі зміни товариством місцезнаходження протягом року?
(22.11.2013 15:54) Станіслав Горкун

"Інтернет-конференція"

Відповідно до п. 4 частини 1 ст.6 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платник єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) зобов’язаний подавати звітність до органу доходів і зборів за основним місцем обліку платника ЄВ у строки, порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, за погодженням з Пенсійним фондом та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.
     Згідно з п. 3.7 розділу ІІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2013 року за № 1628/24160, якщо страхувальник із числа страхувальників, зазначених у пунктах 3.1, 3.2 та 3.4 цього розділу, у звітному періоді змінює місцезнаходження, або місце реєстрації, або місце проживання (поза межами територіального обслуговування органу доходів і зборів, в якому він перебував на обліку), звіт за цей звітний період (з першого до останнього календарного числа звітного періоду) подається до органу доходів і зборів за новим місцем взяття на облік.
     Таким чином, у разі зміни суб’єктом господарювання протягом бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району, звітність про суми нарахованого ЄВ подається та сплачується ЄВ за новим місцем взяття на облік.

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Яка відповідальність передбачена до роботодавця за несплату (несвоєчасну сплату) ЄВ?
(22.11.2013 15:39) Павленко П.П.

"Інтернет-конференція"

У разі несвоєчасної сплати або не в повному обсязі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом.
     За несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску; за несплату, неповну сплату або несвоєчасну сплату суми єдиного внеску одночасно з видачею сум виплат, на які нараховується єдиний внесок (авансових платежів), накладається штраф у розмірі 10 відсотків таких несплачених або несвоєчасно сплачених сум.
     На суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсоток суми недоплати за кожний день прострочення.
     За порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати єдиного внеску, посадові особи платників єдиного внеску несуть адміністративну відповідальність.

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Можно ли будет подавать отчетность только в бумажном виде, если количество работников не превышает 5 человек.
(22.11.2013 15:31) Ирина Стадник

 "Інтернет-конференція"

Відповідно до п. 2.1 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів від 09.09.2013 № 454, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.09.2013 за № 1628/24160 (далі – Порядок) звіт до органів доходів і зборів подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття на облік в органах доходів і зборів в один із таких способів:
     - засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідальних осіб у порядку, визначеному законодавством;
     - на паперових носіях, завірених підписом керівника страхувальника та скріплених печаткою (за наявності), разом з електронною формою на електронних носіях інформації;
     - на паперових носіях, якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не більше п’яти.
     Звіт, надісланий поштою, не вважається поданим (п. 2.1 Порядку).
     Електронна форма звіту до органів доходів і зборів формується страхувальником з використанням спеціалізованого програмного забезпечення, актуальні версії якого безкоштовно надаються в органі доходів і зборів за місцем взяття на облік та розміщені на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України (п. 2.2 Порядку).
     Згідно з п. 2.9. Порядку електронна форма звіту, що подається на електронних носіях, повинна бути ідентичною звіту на паперових носіях.
     Відповідно до п. 2.10. Порядку звіт страхувальником повинен подаватися в повному обсязі. Звіт, складений з порушенням вимог цього Порядку, та поданий без всіх необхідних таблиць, не вважається звітом і вважається таким, що не подавався.
     Відповідальним за правильність заповнення звіту є страхувальник (п. 2.17 Порядку).

            Разом з тим, для забезпечення зручності подання звіту з ЄСВ, доцільно подавати звітність в електронному вигляді.

 Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Добрый день! А как быть с людьми,которые платят добровольно на соц. страхование. Нужно ли перезаключать договор? спасибо
(22.11.2013 15:22) Багрийчук

"Інтернет-конференція"

  Законом України від 04.07.2013 № 406-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» (далі – Закон № 406) внесено зміни до Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
     Відповідно до абз. 4 п. 3 Прикінцевих положень Закону № 406 договори про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, укладені з органами Пенсійного фонду України до дня набрання чинності цим Законом, діють до закінчення строку дії таких договорів.
     Тобто, не потрібно особі, яка бере участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, з 01.10.2013 переукладати договір про добровільну сплату єдиного внеску, укладений з органом Пенсійного фонду України, якщо термін дії його не закінчився.

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, у разі наявності у юридичної особи відокремлених підрозділів без права юридичної особи, які знаходяться на території іншої адміністративно-територіальної одиниці за своїм місцезнаходженням,вони мають право самостійно сплачувати ЄСВ? Чи розрахунок, формування звітності та, відповідно, сплату ЄСВ повинна здійснювати юридична особа за основним місцем обліку?
(22.11.2013 15:12) Бухгалтер Тетяна Степанівна

"Інтернет-конференція"

Відповідно до ст.1 Закону України від 15 травня 2003 року №755-ІV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» із змінами та доповненнями відокремлений підрозділ юридичної особи - це філія, інший підрозділ юридичної особи, що знаходиться поза її місцезнаходженням та виробляє продукцію, виконує роботи або операції, надає послуги від імені юридичної особи, або представництво, що здійснює представництво і захист інтересів юридичної особи.
     Згідно зі ст. 95 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV зі змінами та доповненнями відокремлені підрозділи не є юридичними особами. Вони наділяються майном юридичної особи, що їх створила, і діють на підставі затвердженого нею положення.
     Пунктом 1 частини 1 ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями визначено, що платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) є роботодавці, зокрема, підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами.     
     Пунктом 9 Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 458, визначено, що у разі отримання повідомлення від державного реєстратора або відомостей з Єдиного державного реєстру про створення відокремленого підрозділу юридичної особи такий новостворений підрозділ обліковується з приміткою ”Неплатник”.
     У разі прийняття юридичною особою рішення про виділення відокремленого підрозділу на окремий баланс та перехід до самостійного ведення ним розрахунків із застрахованими особами юридична особа повідомляє про це в десятиденний строк з дня прийняття такого рішення орган доходів і зборів за місцезнаходженням відокремленого підрозділу. У зазначеному випадку на підставі такого повідомлення юридичної особи відокремлений підрозділ обліковується як платник єдиного внеску.
     Якщо юридичною особою прийнято рішення про реорганізацію відокремленого підрозділу – страхувальника в такий підрозділ, який не має обов’язків чи повноважень щодо ведення окремого балансу та самостійного ведення ним розрахунків із застрахованими особами, юридична особа повідомляє про це в десятиденний строк з дня прийняття такого рішення орган доходів і зборів за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу. У цьому випадку в разі відсутності заборгованості на підставі такого повідомлення юридичної особи відокремлений підрозділ обліковується з приміткою ”Неплатник”.
     Наявність у відокремленого підрозділу окремого балансу, самостійного ведення розрахунків з оплати праці із застрахованими особами може бути встановлена органом доходів і зборів під час проведення перевірки платника єдиного внеску, при опрацюванні його звітності.
     Дані про взяття на облік відокремленого підрозділу з приміткою ”Платник/Неплатник” органом доходів і зборів передаються Пенсійному фонду України та фондам загальнообов’язкового державного соціального страхування в порядку взаємного обміну інформацією.
     Тобто, відокремлений підрозділ, не маючи статусу юридичної особи, не реєструється окремо в органах доходів і зборів, Пенсійного фонду України, Фонду соціального страхування від нещасних випадків та тимчасової працездатності, Центрі зайнятості за своїм місцезнаходженням, а нараховування, утримання і сплату (перерахування) ЄВ за такий підрозділ здійснює централізовано з рахунку головне підприємство – юридична особа за місцем його реєстрації.

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Чи необхідно сплачувати ЄСВ фізичній особі підприємцю на загальній формі оподаткування, якщо не було отримано доходів у місяці?
(22.11.2013 15:01) Приватний підприємець Тараненко

"Інтернет-конференція"

 Відповідно до п. 4 ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) визначено фізичних осіб - підприємців, в тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, та членів сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності.
     Згідно п. 2 ч. 1 ст. 7 та ч. 11 ст.8 Закону № 2464 ЄВ для фізичних осіб - підприємців (крім тих, які обрали спрощену систему оподаткування) встановлюється у розмірі 34,7 відс. суми доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума ЄВ не може бути меншою за розмір мінімального ЄВ за кожну особу за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).
     Враховуючи зазначене, фізичні особи - підприємці, які застосовують загальну систему оподаткування, не повинні сплачувати ЄВ за періоди, в яких не отримували дохід (прибуток), у разі наявності підтверджуючих документів.

Слід зазначити, що ФОП, які обрали загальну систему оподаткування без використання найманої праці, сплачують за себе ЄВ протягом року до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада у вигляді авансових платежів в розмірі 25 відсотків річної суми єдиного внеску, обчисленої від суми, визначеної податковими органами для сплати авансових сум податку на доходи ФО - суб’єктів підприємницької діяльності.
     При цьому, суми ЄВ, сплачені у вигляді авансових платежів, ураховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний рік до 10 лютого наступного року на підставі даних річної податкової декларації, та не можуть бути меншими за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин Установка спутникового телевидения

Последние статьи

Современный трактор
Трактор является универсальной машиной, которая позволяет эффективно и продуктивно наладить рабочий процесс в любом фермерском хозяйстве.
Лучшие ванны в интернет-магазине сантехники dushik.com.ua
К выбору ванны следует подходить ответственно. Ванна должна подходить по размерам, форме и функциональности.
Тротуарная плитка
Аккуратно уложенная тротуарная плитка не только облагораживает внешний вид всего города, но и создает дополнительные удобства для пешеходов.
Новые квартиры в пригороде Киева
В последнее время, среди граждан нашей страны, наблюдается тенденция приобретения квартир в пригородах крупных городов, особенно Киева.
Выбираем красивый и добротный пол
Сегодня прототипом обычного деревянного пола можно назвать массивную паркетную доску.

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1720 фото
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Налоговоя консультация ГФС

Налоговоя консультация ГФС

Налоговая справка ГФС

Моментальный загар - бизнес под ключ от компании "САН Лайт" Купить хостинг

Черкасские новости

Зрители и фалангисты
28 ноября 2014
Вчера в Киеве продолжились беспорядки, в связи с попыткой мирных активистов в балаклавах с битами и цепями сорвать концерт Ани Лорак (видео - полная запись)
(комментариев: 1)
"Будем обновлять основные фонды..."
28 ноября 2014
Черкасский «Азот» начинает новый проект по модернизации производства аммиака
(комментариев: 0)
"Детейпобили" или майдан по-американски?
27 ноября 2014
Массовые протесты, начавшиеся в американском городе Фергюсон (штат Миссури) распространяются по всей стране (видео)
(комментариев: 2)
Строим планы на пятилетку
27 ноября 2014
В Черкассах состоялся круглый стол по вопросам разаития региона до 2020 года
(комментариев: 1)
Здравствуй … елка, Новый год
27 ноября 2014
В Черкассах новгоднюю елку откроют 1 декабря, и праздничные мероприятия будут скромными: бюджет уходит на зарплату чиновников, а армию финансируют спонсоры
(комментариев: 0)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум