Консультация Государственной фискальной службы online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ", которую обслуживают профильные специалисты ГФС в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

Добрий день. Через систему документообігу отримана від контрагента податкова накладна, яка вже зареєстрована в ЄРПН. в податковій накладні є помилки в реквізиті моєї фірми. Яким чином можна виправити помилки? Чи маємо право включати в податковий кредит? Податкова накладна виписана 16.01.15
(19.01.2015 16:27) Андрій

 Право на податковий кредит по вказаній податковій накладній у Вас відсутнє. Якщо контрагент зможе зареєструвати від 16.01.2015 року податкову накладну з вірними реквізитами , то Ви отримаєте право на включення ПДВ до податкового кредиту ( термін реєстрації ПН 15 календарних днів після дня виписки).

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка!Фоп 14.03.14 року отримав витяг і з 01.04.2014 року став платником єдиного податку 2 групи.Внески почав платити з квітня 2014 року.як заповнити звіт з Єсв за 2014 рік? Дякую
(19.01.2015 16:02) Лілія

Доброго дня.

Додаток 5 табл.2 з квітня 2014р.

Дякуемо.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Допоможіть у наступному питанні: ФОП (працює без печатки) приймає на роботу працівника. Який зразок трудового договору? (попередній зразок типового договору розроблений для центру зайнятості) Який порядок реєстрації трудових договорів в податковій? Дякую за відповідь!
(19.01.2015 15:53) Лілія

Доброго дня.

На жаль, на даний час , дане питання в розробці.

Дякуемо.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, я ФОП, маю найманих працівників, один працівник з 01.12.2014 р. не зявляється на робочому місці, та й взагалі не повідомляє про своє місцезнаходження, тому зарплата йому не нараховується, податки не сплачу.ться теж. Як правильно відобразити дану людину в звіті 1-дф? яка ознака доходу?
(19.01.2015 15:46) Лілія

Звіт форми 1-ДФ подається поквартально;  уточні будь-ласка з якого часу прийнята людина на роботу.

Дякуемо.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день! Мы снимаем офис (платим ФОП за аренду помещения). В 1ДФ какой код ознаки дохода нужно укзывать! Спасибо.
(19.01.2015 14:20) Оксана Мазуренко

Доброго дня! Ознака доходу "157 - "Дохід, виплачений самозайнятій особі"

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
15.01.2015 я закрився як підприємець, 2014 рік був без доходів, в податкові сказали заплатити ЄСВ 422 грн. Як їм доказати що непотрібно платити ??? Дякую за відповідь.
(19.01.2015 14:10) Олександр

Законом України від 28 грудня 2014 року N77-VIII внесено зміни до Закону про ЄСВ відповідно яких, починаюси з 01.01.2015 року підприємці, і на загальній системі і на єдиному податку, зобов'язані платити мінімальний розмір ЄСВ навіть за місяці, в яких вони взагалі не отримували доходів. Тобто Вам необхідно сплатити внески за січень 2015 року.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
правда что с 1 января 2015 года вступает в силу закон. предпринематель временно закрыл патент. должен он платит в пенсионный фонд страховые взносы
(19.01.2015 14:06) светланв

Законом України від 28 грудня 2014 року N77-VIII внесено зміни до Закону про ЄСВ відповідно яких, починаюси з 01.01.2015 року підприємці, і на загальній системі і на єдиному податку, зобов'язані платити мінімальний розмір ЄСВ навіть за місяці, в яких вони взагалі не отримували доходів.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
У новій формі податкової накладної (Поле таблиці "Одиниця виміру товару (послуги) п.5.1 - умовне позначення - пишемо "посл.", а де взяти код послуги, щоб заповнити 5.2? У КСПОВО. Але КСПОВО не містить такої одиниці, як «послуга». Та є одиниці виміру часу, відстані, грошей, а послуги - немає. Роз’ясніть, будь-ласка, що туди вписувати/ Відповідь яку надали мені Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області мене не задовольнила. Прошу ще раз відповісти на мое питання. Дякую!.
(19.01.2015 13:36) Александр Баленко, SEO-City

Доброго дня, Олександре.

Починаючи з 1 січня 2015 року, при постачанні товарів/послуг на митній території України податкова накладна складається за формою та в порядку, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957 із змінами та доповненнями, внесеними наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 №1129 „Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 22 вересня 2014 року № 957" (далі - Порядок № 957).

Порядком № 957 передбачено, що з 1 січня 2015 року податкова накладна та додатки до неї складатимуться і надаватимуться виключно в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи.

Для розпізнавання електронною системою ідентичності зазначених платниками податків показників, вказаних у графі 5 податкової накладної, додатка до податкової накладної та розрахунку коригування, у вказаних графах передбачено зазначення коду одиниці виміру об'єкта операції відповідно до Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку (далі - КСПОВО).

Разом з цим зазначаємо, що згідно з пунктом 44.1 статті 44 Податкового кодексу України для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством/

Таким чином, у разі якщо вартість послуги визначається із застосуванням одиниць обліку, які відображаються у первинних документах, регістрах бухгалтерського обліку, то у графах 5.1 та 5.2 податкової накладної зазначаються одиниці виміру (умовне позначення і код) згідно з КСПОВО.

У разі якщо послуга, що надається, не має одиниці обліку, у графі 5.1 зазначається „послуга", а графа 5.2 не заповнюється.

Щодо порядку заповнення графи 6 податкової накладної „кількість (об'єм, обсяг)" при постачанні послуг, повідомляємо таке.

У разі складення податкової накладної на повне постачання послуги або на суму коштів, що надійшла на поточний рахунок як попередня оплата (аванс) у повному обсязі, у графі 6 податкової накладної зазначається „1".

У разі складення податкової накладної на часткове постачання послуги або на суму попередньої оплати частини вартості послуги у графі 6 зазначається відповідна частка наданої (оплаченої) послуги у вигляді десяткового дробу. Наприклад, у разі постачання частини послуги, яка відповідає половині обсягу, вказаного у договорі, або у разі отримання суми попередньої оплати у розмірі половини договірної вартості послуги у графі 6 вказується число „0,5".

У графі 7 податкової накладної зазначається ціна постачання одиниці то вару/послуги без урахування податку на додану вартість. Графа 7 заповнюється у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством.

Дякуємо.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день. Через систему документообігу отримана від контрагента податкова накладна, яка вже зареєстрована в ЄРПН. в податковій накладні є помилки в реквізиті моєї фірми. Яким чином можна виправити помилки? Чи маємо право включати в податковий кредит?
(19.01.2015 12:47) Андрій

Доброго дня! Для надання повної відповіді просимо вказати період виписки податкової накладної

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Які додатки податкової декларації про доходи потрібно заповнювати ФОП, який в в червні 2014р. перейшов з платника єдиного подату(2 гр) на загальну систему оподаткування й подалі діяльності не здійснював? Та чи потрібно здавати декларацію платника їдиного податку за 2014 рік
(19.01.2015 11:24) Інна

 Доброго дня! Вам необхідно подати податкову декларацію за 2014 рік та додаток № 5 до неї. Декларацію платника єдиного податку Ви повинні були подати за перше півріччя.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Якщо зарплата нарахована за грудень, слачується аванс в грудні ,а інша частина на початку січня. Показувати в 1ДФ суму виплачено доходу по факту в якому місяці заплатили чи сума нарахованого і виплаченого доходу однаково незалежно коли перерахували?
(19.01.2015 10:57) ТОВ "Черкаси-нафта-2008"

Доброго дня.

Показувати в 1ДФ суму нарахованого і виплаченого доходу незалежно коли перерахували.

Дякуємо.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго ранку!!! Чи можна добавляти до ціни сигарет 5% акцизного збору.
(19.01.2015 09:45) Богдан

Доброго дня! Так, до максимальної ціни додається акцизний податок.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин

Последние статьи

Платежная система Perfect money
Существует множество электронных платежных систем среди которых стоит выделить PerfectMoney. Данная платежная система было создана еще в 2007 году и имела далекоидущие планы.
Украинский портал фермеров
Но, стоит ли тратить свое время и силы, если в интернете можно легко найти не только новости и интересную информацию, но и колоссальный перечень товаров и услуг?
Миссия купить женскую сумку недорого
Если вы увидите где нибудь представительницу прекрасного пола без сумочки или, по крайней мере, клатча то, вполне возможно, вам встретилась единственная в своем роде особа
Отличное газовое оборудование на ваш автомобиль
Прежде, чем установить ГБО на ваш автомобиль и начать экономить деньги на топливе, следует хорошо подумать, чтобы не ошибиться в выборе оборудования и компании, которая будет его устанавливать
Как подготовиться к IELTS тесту
Обучение за границей открывает более широкие возможности для реализации себя в любой сфере, было бы желание и упорство. Важным шагом в достижении подобных целей является прохождение международного теста английского языка ielts.

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1751 фото Парк Юбилейный Парк Юбилейный
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Налоговоя консультация ГФС

Налоговоя консультация ГФС

Налоговая справка ГФС

Купить хостинг Установка спутникового телевидения

Черкасские новости

Проверили выполнение программ...
30 июля 2015
Атташе по вопросам культуры Посольства США в Украине Шери Быстрянски посетила Черкасский национальный университет
(комментариев: 1)
Один в аду, другой в палате
30 июля 2015
Так неудачно закончилось для двоих черкасских хулиганов ночное гоп-стоп сафари на пенсионера
(комментариев: 2)
На Черкащине резко сократили госзаказ для вузов
29 июля 2015
Рейтинг крупнейших сокращений по региону как отражение государственной политики дальнейшей депопуляции населения
(комментариев: 2)
Главная задача - утеплиться
29 июля 2015
На Днепровской водоочистной станции водопроводного хозяйства Черкасс продолжается масштабная модернизация
(комментариев: 0)
Добровольцы закончились?
28 июля 2015
Шестая волна мобилизации на грани срыва. От нее прячется все живое, а военкомы проявляют чудеса изобретательности (видео)
(комментариев: 15)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум