Консультация миндоходов online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ МИНДОХОДОВ", которую обслуживают профильные специалисты Главного управления Миндоходов в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ МИНДОХОДОВ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

 

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

Доброго дня. Підприємство придбало у фізичної особи корпоративні права (його частку в статутному фонді іншого підприємства).Який код ознаки доходу потрібно вказати в податковому розрахунку 1ДФ, та чи потрібно було утримувати із виплаченого доходу фізичній особі за корпоративні права податок з доходів?
(14.10.2013 13:48) Наталія Антонівна

Доброго дня, шановна Наталія Антонівна ! Підприємство, як податковий агент обов'язково відображає у формі № 1-ДФ придбання корпоративних прав у фізичної особи з ознакою 112. Фізична особа самостійно за підсумками року зобов'язана задекларувати у територіальних органах Міндоходів отримані доходи до 1 травня за місцем свого проживання (за його податковою адресою).

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
со второй группы я перешла на третью(ставка 5% без НДС) , як теперь начислять единый налог? и как вести книгу доходов? Спасибо!
(14.10.2013 12:37) Ирина

Шановна Ірина ! При обранні третьої групи зі сплатою єдиного податку за ставкою 5 % (без ПДВ) податок нараховується за підсумками звітного кварталу.Порядок ведення книги обліку доходів платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками ПДВ, затверджений наказом Мінфіну України від 15.12.2011 р. №1637. Тобто, облік доходів ведеться за тією ж формою, що Ви вели, перебуваючи у другій групі ЄП. У Книзі обліку доходів відображається фактично отримана сума доходу від провадження діяльності за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід, із сумарним підсумком за місяць, квартал, рік.

 

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Для оплаты ЕСВ теперь новые счета в Миндоходов. Что делать если сегодня (11.10.13 г.) отправил платежки на счета УПФУ?
(11.10.2013 16:13) Александр

Казначейство автоматично перерахує ЄСВ на нові рахунки.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
МОЖЕТ ЛИ ЕДИНЩИК НА 2-Й ГРУПЕ ПРЕДОСТАВЛЯТЬ ПОСРЕДНИЧЕСКИЕ УСЛУГИ
(11.10.2013 13:24) ТАТЬЯНА

Відповідно до пп.291.4.2., п.291.4. ст.291 друга група  - фізичні особи - підпрємці, які  здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товаоів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв

- не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб

- обсяг доходу не перевищує 1 000 000 гривень,

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
ФОП зареєстрований у вересні2013, перейшов у вересні 2013 на единий податок. тобто став платником единого податку з 1 жовтня2013. Чи поторібно здавати декларацію ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ за 3 квартал 2013р. ? чи за 9 місяців? нарастаючим підсумком?
(11.10.2013 13:01) Ольга

Декларвцію ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ потрібно подавати за  3 квартал.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
В начале августа предприятию (торговцу) были поставлены ценные бумаги от физического лица. Данная сделка прошла вне биржи. С отчуждения ЦБ вне биржы был начислен акцизный налог-1,5%. Денежные расчеты не ходили. В конце месяца ценные бумаги предприятием были возвращены физическому лицу, согласно принятого решения о расторжении договора. ВОПРОС: Должно ли предприятие (торговец) отчитаться по данной сделке и уплатить как агент акцизный налог? Возникает ли повторное обязательство уплатить акцизный налог при возврате ЦБ?
(11.10.2013 12:59) бухгалтер г. Харьков

:В звязку з тим, що угода не була виконана і право власності не перейшло до покупця, акцизний податок не повинен стягуватися в обох випадках, а продавець не зобовязаний звітуватися.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день! Скажите пожалуйста, как правильно выписать налоговую накладную? Мы турфирма. Нам туристы заплатили за турпакет, мы выписали налоговую накладную на сумму агентского вознаграждения, потом один турист отказался, мы ему вернули часть денег по безналу. Вопрос: как правильно выписать возвратную налоговую накладную? на какой процент суммы от агентского вознаграждения?
(11.10.2013 12:57) Евгения

     Згідно із п.192.1 ст.192 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню.
     Пунктом 18 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01.11.11 №1379, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.11.11 за №1333/20071, визначено, що у разі здійснення коригування сум податкових зобов’язань відповідно до ст. 192 ПКУ постачальник товарів/послуг виписує розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі - розрахунок коригування) за формою згідно з додатком 2 до податкової накладної.
     Відповідно до встановленої форми розрахунку коригування продавець - платник ПДВ при його заповненні зазначає:
     в графі 1 – дату коригування;
     в графі 2 - причину коригування (наприклад, повернення товарів);
     в графі 3 - номенклатуру товарів/послуг, вартість чи кількість яких коригується;
     в графі 4 - код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України);
     в графі 5 - одиниці виміру (грн, шт., кг, м, см, м куб., см куб., л тощо);
     у випадку коригування кількості товарів/послуг заповнюються графи 6 та 7, а саме у графі 6 указується кількість (об’єм, обсяг) товарів/послуг, щодо яких проводиться зміна поставки (зі знаком «-» при зменшенні кількості, зі знаком «+» при збільшенні), а у графі 7 – загальна ціна товарів/ послуг, щодо яких проводиться зміна поставки;
     у випадку коригування вартості товарів/послуг заповнюються графи 8 та 9, а саме: у графі 9 вказується фактична кількість постачання товарів/послуг, а у графі 8 - сума різниці між ціною домовленості без податку на додану вартість та фактичною ціною без податку на додану вартість, за якою здійснено постачання.
     У графах 10 – 12 вказуються обсяги без урахування ПДВ, що підлягають коригуванню. При цьому, залежно від того як оподатковувалась ПДВ операція з поставки товарів/послуга за основною ставкою, за ставкою 0% чи звільнялася від оподаткування ПДВ) продавцем заповнюється одна з цих граф розрахунку коригування, а інші дві графи залишаються незаповненими.
     При заповнення графи 10 в останньому рядку по цій графі вказується сума коригування податкового зобов’язання та податкового кредиту.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка чи являється фізична особа - підприємець посадовою особою і чи можуть до неї застосовуватися адміністративні штрафи передбачені ст. 165 прим.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року № 8073-Х
(11.10.2013 09:40) Юрій

Відповідно до частини 1 ст.26 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) посадові особи платників ЄСВ несуть адміністративну відповідальність.
     Згідно ст. 165 прим.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року № 8073-Х зі змінами та доповненнями неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо ЄСВ – тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
     Повторне за рік вчинення таких дій особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню – тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня. Підкажіть , будь ласка, наше товариство є платником фіксованого с/г податку, маємо намір реалізувати металобрухт (не власну продукцію). Чи повинні ми нарахувати та сплатити до бюджету ПДВ?
(10.10.2013 16:31) Віра Миколаївна

Доброго дня. відповідно до п.23 Підрозділу 2 Перехідних положень Податкового кодексу України тимчасово до 01.01.2014 року від оподаткування звільняються операції з постачання, у тому числі з імпорту відходів та брухту чорних та кольорових металів. При здійсненні таких операцій ПДВ не нараховується.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
1.Чи потрібно при проведенні операцій по експорту зернових проводити коригування податкового кредиту по товарно-матеріальним цінностям, які використовувалися в операціях по вирощуванню зернових культур, які в подальшому експортуються. 2. Якщо потрібно коригувати податквий ркедит, то яка процедура відображення коригування податкового кредиту в бухгалтьерському обліку, первинних податкових документах та податкової звітносі по ПДВ. Дякую
(10.10.2013 14:50) Тетяна

Доброго дня. У разі постачання зернових культур товарних позицій 1001 – 1008 та технічних культур товарних позицій 1205 і 1206 на експорт до 1 січня 2014 року в зв’язку з тим, що у вказаний період такі операції звільнені від оподаткування (п.23 підрозділу 2 Перехідних положень Податкового кодексу України), якщо за операціями з такого придбання (виробництва) було отримано податковий кредит, такі суми податкового кредиту мають бути перераховані у відповідності з правилами, встановленими підпунктом 198.4 статті 198 Кодексу (дата коригування податкового кредиту в цьому випадку визначається за датою першої з подій, перерахованих у пункті 187.1 статті 187 Кодексу). В бухгалтерському обліку таке коригування оформляється довідкою, на підставі якої складається розрахунок коригування. В податковій декларації 0121 коригування податкового кредиту буде зазначене по рядку 16.3.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Здравствуйте, я частный предприниматель, до 2010 года был на общей системе налогообложения и плательщик НДС, в 2010 году я сдал свидетельство плательщика НДС так как в год оборот не превышал 300 тыс. Вопрос. Когда мне нужно стать плательщиком НДС согласно налогового кодекса? Как понять доход превышающий 300 тыс? Каждый год не более 300 тыс или независимо от года как только оборот превысит 300 тыс?
(10.10.2013 12:17) ЧП Данильченко Н.Г

Доброго дня. Відповідно до п.181.1 ст.181 Податкового кодекса України у разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 300000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов'язана зареєструватися як платник податку в органі державної податкової служби за своїм місцезнаходженням.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, яка передбачена відповідальність за неподання звітності по ЄСВ для фізичних осіб підприємців.
(10.10.2013 11:47) Юрій

Доброго дня. Відповідно до частини 1 ст.26 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) посадові особи платників ЄВ несуть адміністративну відповідальність.
     Згідно ст. 165 прим.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року № 8073-Х зі змінами та доповненнями неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо ЄВ – тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
     Повторне за рік вчинення таких дій особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню – тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин Установка спутникового телевидения

Последние статьи

Небоскреб Deutsche Post в Германии признали лучшей башней десятилетия
Решением Международного Совета по высотным зданиям и городской среде (сокр. CTBUH) звание лучшей башни десятилетие присуждено 163-метровой высотке в Бонне под названием «Deutsche Porst», в которой базируется почтовое ведомство ФРГ.
Входные двери Новый Мир– защита вашего дома
Компания «СолоДвери» представляет на украинском рынке большой ассортимент входных и межкомнатных дверей от проверенных и надежных производителей. Если вы ищите качественные дверные конструкции,
Аккредитация вашего груза на таможне
Началом любой внешнеэкономической деятельности, а именно для того, чтобы открыть для себя зарубежные рынки и уверенно войти во внешнеторговую деятельность, есть аккредитация на таможне...
Берем кредит для бизнеса в Интернете
Есть бизнес-идея, но нет надежды получить кредит? Не беда: вы не первый сталкиваетесь с такой проблемой, и в Интернете существует немало способов ее решения. Самый доступный на сегодня метод бизнес-кредитования – это микрозаймы.
Выкуп швейцарских часов, как альтернатива кредитованию.
Очень часто в нашей жизни случаются ситуации, когда денег взять неоткуда, но без них обойтись в данный момент времени просто невозможно...

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1721 фото
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Консультация Миндоходов

Консультация Миндоходов

Справка Миндоходов

Моментальный загар - бизнес под ключ от компании "САН Лайт" Купить хостинг

Черкасские новости

В Черкасской области останется три района?
2 сентября 2014
Рассматривая вопрос о реформе местного самоуправления, Кабинет Министров Украины планирует укрупнение административно-территориальных единиц (видео)
(комментариев: 0)
Арка раздора
2 сентября 2014
Несмотря на протесты городского головы и пиар-акцию политических активистов, в центре Черкасс продолжается застройка арки
(комментариев: 0)
Вместо внедрения ПО с открытым кодом...
1 сентября 2014
Председатель координационного совета Черкасской ОГА по вопросам интеллектуальной собственности рассказала о результатах защиты авторских прав за прошедшие полгода
(комментариев: 0)
С долгами и без окна
1 сентября 2014
На Черкащине мошенники орудуют совместно с банком, а пострадавшие считают, что правоохранители покрывают аферистов
(комментариев: 0)
Свободовцы обещают "помочь сохранить завод"
29 августа 2014
На Шполянском заводе запчастей из-за потери российского заказа готовятся уволить 300 человек
(комментариев: 0)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум