Консультация Государственной фискальной службы online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ", которую обслуживают профильные специалисты ГФС в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

 

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

Наше підприємство отримало передплату в липні місяці.На отриману суму виписали податкову накладну, зареєстровали у Єдиному реєстраторі податкових накладних.В вересні підписали акт виконаних послуг .Номенклатура товару не змінили ,але зміниласть вартість і кількість товарів.Виписали розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної ,що виписана на першу подію .Та виписали ішну податкову накладну на товари які вказані в акті виконаних робіт зі зміною суми компенсації вартості і кількості товару.Покуцець не підписує розрахунок коригування силається ,що розрахунок коригування виписаний не правильно.Тоб-то ,розрахунок повинен зменшити вартість в одному рядку зменшити вартість (-),а інший збільшити ватість.Коригування суми (0).На різницю виписати податкову накладну.
(04.11.2013 10:53) Сивко Наталья Михайловна

Вам не потрібно було виписувати іншу податкову накладну.

 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день! Есть вопросы по appstore, я зарегестрирован как ФОП, Как платить налог? И если как физ лицо - как проводить оплату налога?
(04.11.2013 10:22) Александр

Уточніть ваше запитання. на якій системі оподаткування ви перебуваєте?

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
В 2011 г. я зарегистрировалась ФОП юр.услуги,была во 2-й группе единоналожников. 29.03.2012 г. подала заявление на ликвидацию, в налоговой прошла проверку, получила справку.До пенсионного не дошла,на сегодняшний день задолженостей нет. 15.08.2013 г. подала заявление на восстановление деятельности регистратору, но предпринимательскую деятельность не вела в 3 квартале и не планирую в 4 квартале 2013 г. Нужно ли мне подать до 09.11.2013 г. декларацию или я должна сдавать только годовую «нулевку»? Должна ли я заплатить какие либо налоги если не работаю. Мой вид деятельности 69.10 Деятельность в сфере права, на общ.системе. Заранее благодарю Вас за ответ.
(04.11.2013 09:58) Инна

Відповідно до п.177.5 ст.177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи - підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.
     Фізичні особи - підприємці подають річну податкову декларацію у строк, визначений пп.49.18.5 п.49.18 ст.49 ПКУ, в якій поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи (п.177.11 ст.177 ПКУ).
     Податкові декларації за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року, платниками податку на доходи фізичних осіб – підприємцями подаються протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (пп.49.18.5 п.49.18 ст.49 ПКУ).
     Згідно п.4 р.ІІ наказу Міністерства фінансів України від 07.11.11 №1395 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», у декларації та додатках до неї зазначаються всі передбачені в ній відомості (показники), крім випадків, прямо визначених у декларації та/або додатках до неї.
 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Торговельне підприємство списує пошкоджений товар, який не придатний для використання. Які наслідки в обліку з ПДВ виникнуть у підприємства?
(03.11.2013 16:53) Вікторія

Доброго дня!

У загальному випадку списання зіпсованого товару компенсації раніше показаного податкового кредиту відбувається не шляхом сторнування податкового кредиту, а через нарахування податкових зобов’язань. Пункт 198.5 Податкового кодексу України (далі ПКУ)установлює правила такого механізму, тобто спрацьовує саме п. 198.5 ПКУ (підкатегорія 130.05 ЄБПЗ1), а тому базу оподаткування потрібно розраховувати за правилами п. 189.1 ПКУ.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
почему в ОПЗ нет бланков по ЄСВ
(01.11.2013 14:40) Жукова

Доброго дня!

Завітайте, будь ласка, на сайт http://opz.at.ua/ та скопіюйте поновлення OPZ 1.30.25 від 29.10.2013 року.

Дякуємо за питання!

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Здраствуйте! что грозит часной фирме в которой год не официально устроены все работники кроме бухгалтера? можно ли их притянуть к отвественности?
(01.11.2013 13:04) Дмитрий Николаевич

Доброго дня!

Чинне на сьогоднішній день законодавство передбачає відповідальність за порушення вимог законодавства про працю (№9616 від 19.12.2011 року).

Крім того, в ст.163-4 КУпАП передбачено штрафи за не утримання або не перерахування до бюджету сум податків на доходи фізичних осіб при виплаті фізичній особі доходів, а також не повідомлення або несвоєчасне повідомлення ДПІ про доходи громадян.

За грубі порушення законодавства про працю може наставати кримінальна відповідальність згідно ст. 172 КК України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі до 50 НМДГ або позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю строком до 3-х років, або виправними роботами до 2-х років.

Шановний Дмитро Миколайович, якщо Ви володієте інфорацією про таке порушення, повідомте працівників Міндоходів або прокуратури за місцем вчинення порушень. Дякуємо. 

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! 17 жовтня здано до Міндоходів звіт по ЄСВ, всі суми незмінні і нарахованя і сплачені правильно - 22 жовтня виявили що внесли помилково іншу людину до табл. 5 і 6 (внести коригування можна було тільки до 21.10) - який тепер алгоритм виправлення даних - ніякої уточнюючої в ДПІ з 22 жовтня не приймають. Дякую
(01.11.2013 12:17) Тетяна

Доброго дня!

Відповідно до п.3.1 розділу III Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міндоходов України від 09.09.2013 № 454, страхувальники зобов'язані формувати і подавати до органів доходів і зборів звіт протягом 20 календарних днів, наступних за останнім днем звітного періоду.

Згідно п. 5.1 розділу V вищезгаданого Порядку, у разі виявлення помилки в звіті, страхувальник має право повторно сформувати і до закінчення терміну надання цього звіту подати звіт до органу доходів і зборів за місцем обліку.

Діючим вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення граничних термінів надання звітності.

Нагадуємо, що з 1 жовтня 2013 року Міндоходов приймає звітність по ЄСВ, а в органах Держказначейства відкриті спеціальні рахунки для зарахування сум внеску. Для зручності СГД звітність по єдиному соціальному внеску можна надати в електронному вигляді, для чого платникам необхідно завантажити відповідну програму і одержати електронний ключ, який Міндоходів надає безкоштовно.

Дякуємо за питання!

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Скажите код ЕДРПОУ Тальнинской ОДПИ Черкаской области для уплаты единого налога СПД
(31.10.2013 20:32) Анна

Доброго дня!

Код ЄДРПОУ Тальнівської ОДПІ Маньківське відділеня - 36780303

Більш детальніше про рахунки сплати ЄСВ можна дізнатися на офіційному сайті Міністерства доходів і зборів України: "Номера рахунків розміщено на веб-порталі Міндоходів у відділі "Реєстри"

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Підкажіть будь ласка ТОВ на загальній системі + ПДВ постачало в квітні, травні та червні 2013 року товари ТОВ не платнику ПДВ за які не було вчасно спачено і тому весь товар було повернуто . Як привильно відкоригувати податкові зобовязання, якщо товар звільнений від оподаткування і відображався в рядку 5 податкової декларації та дод.6 в квітні, травні та червні.
(31.10.2013 17:13) Светлана

Доброго дня!

Відповідно до Наказу ДПА України від 25.01.2011 р. №41 "Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість", уточнюючим розрахунком зняти зобовязання з рядка 5 за квітень, травень, червень.

Дякуємо за запитання

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
Является ли номер телефона в налоговой накладной обязательным реквизитом?
(31.10.2013 16:56) Головинская Ольга

Добрий день!

Перелік обов’язкових реквізитів податкової накладної визначений пунктом 201.1 Податкового кодексу:

а) порядковий номер податкової накладної;

б) дата виписування податкової накладної;

в) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг;

г) податковий номер платника податку (продавця та покупця);

ґ) місцезнаходження юридичної особи - продавця або податкова адреса фізичної особи - продавця, зареєстрованої як платник податку;

д) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг;

е) опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг;

є) ціна постачання без урахування ПДВ;

ж) ставка податку та відповідна сума ПДВ в цифровому значенні;

з) загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку;

и) вид цивільно-правового договору;

і) код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України);

ї) номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України.

Акцентуємо особливу увагу на тому, що якщо у податковій накладній наявні всі обов’язкові реквізити, визначені пунктом 201.1 ПКУ та вони вказані правильно, така податкова накладна вважається дійсною. Інші помилки та неточності (а саме: вирівнювання реквізитів заголовної частини не правій межі поля, використання великих літер замість малих у назві підприємства чи номенклатурі товарів, «невірний» формат адреси продавця чи покупця, відсутність номерів телефону та ін.) не можуть призвести до невизнання права на податковий кредит по такій податковій накладній (Наказ ДПСУ від 16.02.2012 №127).

З повагою Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день,предусматривает ли код КВЭД 47.19 торговлю саженцами
(31.10.2013 10:57) Людмила

Доброго дня!

Для того щоб мати можливість продавати саджанці Вам потрібно додати КВЕД 01.30 Відтворення рослин, який включає вирощування:
- садивного матеріалу сільськогосподарських і декоративних культур (саджанців, паростків, живців, вусиків, бульб тощо):
•    овочевої розсади,  міцелію грибів;
•    садивного матеріалу горіхоплідних, плодово-ягідних культур і винограду, декоративних і квіткових культур;
•    дернини для пересаджування

 

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день. Может ли ФОП общая система+НДС занимаясь грузоперевозками, имея вид деятельности( деятельность грузового трансорта) ставить себе в затраты запчасти и стоимость ремонта грузового автомобиля? Может ли ставить в налоговый кредит суммы НДС от этих затрат?
(31.10.2013 08:54) Людмила

Доброго дня!

Згідно із п. 1 ст. 325 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-ІV (далі - ЦКУ) субєктами права приватної власності є фізичні та юридичні особи. Фізичні та юридичні особи можуть бути власниками будь-якого майна, в тому числі і нерухомого майна комерційного призначення, за винятком окремих видів майна, які відповідно до закону не можуть їм належати.
     ЦКУ не встановлює такого субєкта права приватної власності як фізична особа - підприємець.
     Статтею 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що обєктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, повязаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.
     До переліку витрат фізичної особи - підприємця, безпосередньо повязаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності згідно з розділом ІІІ ПКУ.
     Відповідно до п. 138.1 ст. 138 розділу ІІІ ПКУ витрати, що враховуються при обчисленні обєкта оподаткування, складаються із витрат операційної діяльності, які визначаються згідно з п. 138.4, п. 138.6 - 138.9, пп. 138.10.2 - 138.10.4 п. 138.10, п. 138.11 ст. 138 ПКУ.
     Нормами Положення про технічне обслуговування i ремонт дорожніх транспортних засобів автомобільного транспорту, затвердженого наказом Мінтрансу України від 30.03.98 №102 (далі - Положення №102), визначено порядок проведення технічного обслуговування та ремонту дорожніх транспортних засобів, що поширюється на юридичних і фізичних осіб – субєктів підприємницької діяльності, які здійснюють експлуатацію, технічне обслуговування та ремонт дорожніх транспортних засобів (за винятком тролейбусів, мопедів і мотоциклів), незалежно від форми власності.
     Згідно із п. 1.3 частини першої Положення №102 технічне обслуговування – комплекс операцій чи операція з підтримки роботоздатності або справності виробу під час використання за призначенням, зберігання і транспортування.
     Витрати на технічне обслуговування автомобіля відносяться згідно з п. 138.1 ст. 138 ПКУ до інших витрат, однак не вважаються витратами операційної діяльності.      
     Крім того, пп. 139.1.5 п. 139.1 ст. 139 ПКУ передбачено, що не включаються до складу витрат, зокрема, витрати на придбання, виготовлення, будівництво, реконструкцію, модернізацію та інше поліпшення основних засобів та витрати, повязані з видобутком корисних копалин, а також з придбанням (виготовленням) нематеріальних активів, які підлягають амортизації згідно зі ст. 144 - 148 ПКУ, з урахуванням п. 146.11 і 146.12 ст. 146 та п. 148.5 ст. 148 ПКУ.
     Враховуючи вищевикладене, фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування не мають права включати до складу витрат витрати, які повязані із використанням транспортного засобу

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин Установка спутникового телевидения

Последние статьи

Muzofon - лучший музыкальный портал
Какая бы музыка Вам не нравилась, Вы сможете ее найти на страницах музыкального портала Muzofon. Навигация по сайт и поиск треков необычайно удобный и понятный.
1С Бухгалтерия 8 - целый ряд преимуществ
Программный продукт 1С Бухгалтерия стал настоящей находкой для тех, кто желает тратить минимум времени на ведение бухгалтерского учета
Выбираем мебель из массива
Купить мебель из массива – это купить не только престижную, но и высококачественную мебель, которая прослужит не один десяток лет, не теряя своего внешнего вида...
Современное строительство из древних материалов
Гранит обладает огромной прочностью, твердостью, высокой долговечностью,
Покупайте оригинальную продукцию Stanley
Сегодня, на официальном сайте Stanley в Украине http://stanley.net.ua/, вы сможете найти широкий ассортимент товаров под этим проверенным временем и миллионами туристов брендом

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1721 фото
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Налоговоя консультация ГФС

Налоговоя консультация ГФС

Налоговая справка ГФС

Моментальный загар - бизнес под ключ от компании "САН Лайт" Купить хостинг

Черкасские новости

"Черкассыгаз" собирался оставить город без тепла
23 октября 2014
Не смотря на сопротивление газового монополиста, в Черкассах принято решение о старте отопительного сезона с сегодняшнего дня
(комментариев: 0)
Телемост через линию фронта
23 октября 2014
Онлайн-дебаты между представителями украинских бойцов АТО и сепаратистов показали неожиданную близость позиций и даже намерений (видео)
(комментариев: 0)
Прицелы для оборонки
23 октября 2014
Черкасский "Фотоприбор теперь будет не только выживать за счет экспорта, но и обеспечивать украинскую армию
(комментариев: 0)
Трансформация коммунальной бани
22 октября 2014
В Черкассах бывшая городская баня к концу года превратится в очередной торгово-развлекательный центр
(комментариев: 2)
Наследникам упростили жизнь...
22 октября 2014
...и вот как депутаты от Черкащины голосовали за упрощение оформления наследства
(комментариев: 0)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум