Консультация миндоходов online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ МИНДОХОДОВ", которую обслуживают профильные специалисты Главного управления Миндоходов в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ МИНДОХОДОВ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

 

Задать вопрос:
*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail (для получения
уведомления об ответе)
*Введите код, изображенный на картинке:
Обновить картинку
* - обязательные поля

Поиск ответов:

Я ФЛП 2 группа без наемников, хочу взять отпуск в декабре 2013г. могу я написать заявление на отпуск в октябре, и не оплачивать единый в декабре?
(23.09.2013 09:16) Дмитрий

Шановний пане Дмитро!

Відповідно до п. 295.5 ст. 295 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи – підприємці - платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.
     Згідно із п. 295.6 ст. 295 ПКУ суми єдиного податку, сплачені відповідно до п. 295.5 ст. 295 ПКУ підлягають зарахуванню в рахунок майбутніх платежів з цього податку за заявою платника єдиного податку.
     Помилково та/або надміру сплачені суми єдиного податку підлягають поверненню платнику в порядку, встановленому ПКУ.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Прошу надати податкову консультацію з питань використання у договорах оренди нежитлового приміщення під офіс у фізичних осіб положень рішення Запорізької міської ради від 29.05.2013 №16. Формула розрахунку мінімальної суми орендного платежу використовує у додатку 1 показник «Середня вартість 1 (одного) квадратного метра новозбудованого об’єкта, подібного до орендованого залежно від вартості будівництва. Який порядок дій, якщо орендований об’єкт не є новозбудованим (25 років від забудови), і орендоване приміщення є приміщення є Неєловим, але розташоване у житловому будинку?
(22.09.2013 21:21) Анастасия Сечина

Доброго дня!

Ваше питання не відноситься до компенетції Міністерства доходів та зборів України.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
арендодатель выписывает 2 счета на аренду помещения и возмещение налога на землю. Может ли Арендатор включать ВОЗМЕЩЕНИЕ НАЛОГА НА ЗЕМЛЮ в РАСХОДЫ ? (в договоре Арендатор возмещает арендную плату и другие коммунальные платежи)
(21.09.2013 17:26) Olga

Уточніть ваше запитання. На якій смистемі оподаткування ви перебуваєте?

 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Хочу узнать ФИО и полный адрес ДПС в Черкассах для заключения договора о признании электронных документов. Заранее спасибо.
(20.09.2013 18:42) Сикорский Антон

Інтернет – конференція

Стороною на заключення договору щодо подання звітності в електронному вигляді від ДПІ у м. Черкасах виступає Заступник начальна ГУ Міндоходів у Черкаській області Проценко Т.В. Адреса ДПІ у м. Черкасах: 18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235.

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Підскажіть будь ласка з наведенням характерних прикладів за які порушення передбачена відповідальність згідно п.119.3 ст.119 ПКУ.
(20.09.2013 15:44) Юрій

Інтернет – конференція

Оформлення документів, які містять інформацію про об'єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків без зазначення реєстраційного номера облікової картки платника податків, або з використанням недостовірного реєстраційного номера облікової картки платника податків становить склад правопорушення, передбаченого п. 119.3 цього Кодексу.

Отже, об'єктивна сторона даного правопорушення полягає в протиправній бездіяльності - не зазначення такого номера в документах, або ж дії - зазначення недостовірного номера.

Обов'язок використовувати номер облікової картки органами державної влади та органами місцевого самоврядування, юридичними особами незалежно від організаційно-правових форм, включаючи установи Національного банку України, банки та інші фінансові установи, біржі, особами, які провадять незалежну професійну діяльність, фізичними особами - підприємцями, а також фізичними особами в усіх документах, які містять інформацію про об'єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків встановлюється статтею 70 Кодексу, зокрема, її пунктами 70.12 та 70.13. Таким чином, суб'єктом даного правопорушення є всі зазначені вище особи.

Попри те, що п. 70.12 вимагає для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті, оформлювати такі документи із зазначенням серії та номера паспорта, п. 119.3 не встановлює відповідальності за недодержання цього обов'язку. Відповідальність за цим пунктом не настає також в тому випадку, якщо зазначене діяння містить ознаки правопорушення, передбачено пунктом 119.2 цієї статті. Очевидно, відповідальність в такому випадку буде наставати саме за пунктом 119.2.

Штраф за вчинення правопорушення, передбаченого цим пунктом, встановлений у розмірі 170 гривень

 Дякуємо за запитання!

 

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Я платник єдиного податку на ІІІ групі(5%) здаю в оренду власні нежитлові приміщення. Розмір орендної плати становить 1000,00грн. в міс. також додатково підприємству виставляються рахунки за спожиту електроенергію в розмірі 100,00грн. Підприємство утримує ПДФО з рахунку за спожиту електроенергію мотивуючи це тим, що в свідоцтві платника єдиного податку не вказаний відповідний вид діяльності. Підскажіть будь ласка чи правомірні дії підприємства щодо утримання з мене ПДФО.
(20.09.2013 15:41) Микола

Інтернет – конференція

     Згідно з п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для фізичної особи - підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3 цієї статті.
     Договірні відносини, які виникають між орендарем та орендодавцем регулюються Господарським кодексом України від 16 січня 2003 року № 436-IV зі змінами та доповненнями (далі – ГКУ).
     Відповідно до ст.283 ГКУ за договором оренди одна сторона (орендодавець) передає другій стороні (орендареві) за плату на певний строк у користування майно для здійснення господарської діяльності.
     Істотними умовами договору оренди є: об’єкт оренди (склад і вартість майна з урахуванням її індексації); строк, на який укладається договір оренди; орендна плата з урахуванням її індексації; порядок використання амортизаційних відрахувань; відновлення орендованого майна та умови його повернення або викупу (ст.284 ГКУ).
     Орендна плата - це фіксований платіж, який орендар сплачує орендодавцю незалежно від наслідків своєї господарської діяльності. Розмір орендної плати може бути змінений за погодженням сторін, а також в інших випадках, передбачених законодавством (ст.286 ГКУ)
     Отже, основним предметом договору оренди є встановлення розміру орендної плати за користування майном. Якщо орендар самостійно не укладає договори на споживання комунальних послуг, а здійснює відшкодовування орендодавцю в частині понесених ним витрат на оплату комунальних послуг, то у договорі оренди має бути визначено порядок розрахунку вартості спожитих орендарем комунальних послуг та їх оплати (компенсації).
     Враховуючи вищевикладене, якщо сплата комунальних платежів передбачена договором оренди, то відшкодована орендарем сума комунальних послуг платнику єдиного податку повністю включається до доходу платника єдиного податку від провадження ним діяльності з надання послуг (надання нерухомості в оренду).
     Якщо договором оренди не передбачено сплату орендарем комунальних платежів, але такі платежі відшкодовуються орендарем фізичній особі – підприємцю - платнику єдиного податку, то сума цих платежів включається до доходу платника єдиного податку та оподатковується за обраною ним ставкою, за винятком платників єдиного податку другої групи. Сума відшкодована орендарем комунальних платежів, що згідно договору не включаються до орендної плати, у платника єдиного податку другої групи буде вважатися доходом, отриманим від виду діяльності, який не зазначений у свідоцтві платника єдиного податку та до такого доходу застосовується ставка єдиного податку згідно з пп.2 п.293.4 ст.293 ПКУ у розмірі 15%.
     При цьому, у 2012 році платниками єдиного податку другої групи ставка 15% до доходу, отриманого від виду діяльності, який не зазначений у свідоцтві платника єдиного податку, не застосовується відповідно до п.2 підр.8 р.ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Чи може підприємство подати фінансову звітність в електронній формі та чи буде віно отримувати при цьому квитанції (першу, другу)?
(20.09.2013 15:13) ТОВ "Борнео" Чернігів

Інтернет – конференція

Платник податків має право подати органу доходів і зборів фінансову звітність (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал, баланс суб’єкта малого підприємництва) в електронній формі.
      У разі подання платником податків фінансової звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку йому будуть надсилатися перша та друга квитанції.

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Чи має право орган доходів і зборів після отримання другої квитанції, надіслати лист платнику податків про невизнання звітності?
(20.09.2013 15:10) Рубан О.Л.

Інтернет – конференція

     Контролюючий орган має право після отримання другої квитанції, надіслати лист платнику податків про невизнання звітності із зазначенням підстав неприйняття попередньої.

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Який режим роботи податткової щодо приймання податкової звітності та чи відрізняються терміни подання податкової звітності в електронному вигляді від термінів, передбачених для подання її у паперовому вигляді?
(20.09.2013 15:09) Підприємець - початківець

Інтернет – конференція

Органи доходів і зборів приймають податкову звітність з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. щоденно, крім вихідних, святкових і неробочих днів. Терміни прийняття податкової звітності органом доходів і зборів в електронному вигляді не відрізняються від термінів прийняття її у паперовому вигляді, за винятком подання податкової звітності в електронній формі в останній день граничного строку подання. В останній день граничного строку подання податкової звітності в електронній формі органи доходів і зборів приймають податкову звітність до останньої години (до 24-ї години) дня, в якому спливає такий граничний строк.
     При цьому, платник податків може отримати в органі доходів і зборів за місцем подання податкової звітності інформацію про режим роботи цього органу по прийманню податкової звітності.

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Чи може підприємство подавати до органу доходів і зборів в електронному вигляді заяви за ф.№1-ОПП, ф.№5-ОПП, ф.№8-ОПП та повідомлення за ф.№20-ОПП?
(20.09.2013 15:07) Бухгалтер Таміла Сергіївна

Інтернет – конференція

Можливості подання в електронному вигляді платниками податків заяв за ф.№1-ОПП, ф.№5-ОПП, ф.№8-ОПП та повідомлення за ф.№20-ОПП, форми яких затверджені наказом Міністерством фінансів України «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів», не передбачено.

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Чи може товариство подати до податкової в електронному вигляді Декларацію про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, довідку про декларування валютних цінностей та довідку про відсутність валютних цінностей та майна за межами України за кордоном?
(20.09.2013 15:05) ТОВ

  Інтернет – конференція

Суб’єкт господарювання може подати до органу ДПС в електронному вигляді Декларацію про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту і знаходяться за її межами (далі - Декларація), Довідку про проведення декларування валютних цінностей, доходів та майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, Довідку про відсутність за межами України валютних та майна.
     Водночас, зазначені документи мають бути засвідчені підписами начальників (заступників начальників) територіального управління НБУ і державної податкової інспекції та скріплені печатками територіального управління НБУ і державної податкової інспекції, що передбачає їх наявність у паперовому вигляді.

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Де можна отримати інформацію щодо програмного забезпечення з використанням якого можна подавати звітність в електронному вигляді?
(20.09.2013 15:01) Лабуненко

Інтернет – конференція

Платники податків, які отримали ключі електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту (далі –АЦСК ІДД), можуть подавати звітність в електронному вигляді за допомогою електронних сервісів, перелік яких наведено на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД за посиланням htpp://acskidd.gov.ua у розділі «Програмне забезпечення».
     За допомогою електронного сервісу «iFinZvit» безкоштовно відправляються до органів Міндоходів - будь-які звіти, що імпортовані з інших програм або систем;
     до Пенсійного фонду України – Відомості про осіб, які підлягають загальнобов’язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримувати допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації;
     до органів Держстату України – «Баланс. Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва», «Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва» та «Звіт про фінансові результати».
     Зазначені вище звіти до Пенсійного фонду України і Держстату України можна безкоштовно створювати і здавати безпосередньо в сервісі «iFinZvit».
     Отримати консультацію з питань використання електронного сервісу «iFinZvit» заявник може за тел.: (044) 22-77-066, ел. пошта: info@ifin.ua, Skype: ifin.support.
     Для подання звітності в електронному вигляді до Міністерства доходів і зборів України також можна використовувати безкоштовний сервіс «Звіт Оператор». Отримати консультацію з питань використання електронного сервісу «Звіт Оператора» заявник може за ел.: 359-05-65, ел.пошта: info@zvitoperator.ua.

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин Установка спутникового телевидения

Последние статьи

Комфорт превыше всего
Мы привыкли экономить на всем и, прежде всего, на самом себе
Электровелоcипед - комфортно, удобно, дешево
Откровенно говоря, велосипедные прогулки я не мог назвать комфортным времяпровождением, пока не ознакомился с возможностью оборудования из любого байка устройства, именуемого электровелосипедом
Важная составляюща любого бизнеса
Грузоперевозки очень важный процесс в любом частном деле
Удовольствие от игры в онлайн слоты - бесплатно
Кто не мечтал обыграть казино, многие даже пробовали это сделать, пользуясь различными игровыми стратегиями
Брендовые ремни в интернет-магазине Caribou
На сегодняшний день всевозможные ремни одинаково популярны, как среди женщин, так и мужчин. Современный рынок может предложить различные варианты эксклюзивных ремней.

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1721 фото Страус Страус
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Консультация Миндоходов

Моментальный загар - бизнес под ключ от компании "САН Лайт" Купить хостинг

Черкасские новости

"Я это так не оставлю..."
1 августа 2014
Скандальную остановку-киоск в центре Черкасс демонтировали не смотря на протесты и угрозы застройщика (видео)
(комментариев: 0)
Пусть набирают добровольцев!
31 июля 2014
На Закарпатье остановлена мобилизация - Мукачевский военкомат отказывается выполнять указ Президента. А в Черновицкой области местные жители избили депутата за призывы к мобилизации (видео)
(комментариев: 2)
Нам готовят новый "черный четверг"
31 июля 2014
Несмотря на отдаленность фронта АТО, власти Черкащины уже призывают предприятия торговли к затовариванию
(комментариев: 1)
Странная война под названием "АТО"
31 июля 2014
Пребывающие в окружении бойцы с Черкащины едят, что найдут, пьют конденсат с брони танков и передают своих раненых в российские госпитали (видео)
(комментариев: 1)
"Готовы организовать без паники..."
30 июля 2014
КП "Черкассыводоканал" заявляет о готовности организовать круглосуточное водообеспечение жителей города на случай террористической атаки
(комментариев: 2)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум