Консультация Государственной фискальной службы online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ", которую обслуживают профильные специалисты ГФС в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

Добрий день! Я , ФОП 2групи єдиного податку.Чи маю право заключити договір підряду з фізичною особою на 10 днів( на ремонт техніки).Де його треба реєструвати? Куда повідомляти? Чи требя оформляти його нотаріально?Які податки треба сплатити, якщо договір на суму 1800 грн.Дякую
(26.01.2015 11:43) Саша
Доброго дня. Ви маєте право заключити цивільно-правовий договір на ремонт техніки .ЦПД не реєструється , про нього нікуди і нікому не повідомляється ,нотаріально не завіряється.З доходів ,які виплачуєте за ЦПД утримуєте 15% ПДФО 2.6% -ЄСВ та нараховуєте на суму доходу-34.7% ЄСВ.
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Яка база нарахування ЄСВ для: працівника прийнятого на роботу в середині місяця, якщо (тарифна ставка 1500,00/міс.) з/плата за фактично відпрацьований час складає 800,00 грн; - працівник-інвалід працює із скороченим робочим днем (5 годин)(згідно з рекоментаціями МСЕК щодо обмеження навантаження на ноги) тариф 1,300,00 грн/міс., а нарахована з/плата за фактичний час роботи за місяць 900,00 грн? Дякую
(26.01.2015 11:38) Олеся Валентинівна
Доброго дня, шановна Олеся Валентинівна ! Відповідно до внесених змін Законом України від 28 грудня 2014 року № 77-VІІІ , якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної зарплати та ставки єдиного податку для відповідної категорії платника. Чи застосовується дана норма до працівників, які відпрацювали неповний робочий місяць або працюють за скороченим робочим днем, знаходиться на розгляді ДФС України
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
у січні 2015 р. укладений усний договір купівлі-продажу товарів, виписаний рахунок,котрий оплачений покупцем. Як із січня 2015 р. відображати в податковій накладній вид цивільно-правового договору та №? "Договір купівлі-продажу усний, рахунок-фактура" та номер рахунку? чи в полі № нічого не вказувати?
(26.01.2015 11:31) Наталія Іванівна
Шановна Наталія Іванівна Порядок виписки податкової накладної затверджено наказом Мінфіну №1129 від 14.11.2014 р. Якщо договір усний ,№ відсутній - в податковій накладній такі графи не заповнювати і прочерк не ставити .Вид ЦПД зазначати згідно Цивільного кодексу України
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Який звітний період вважається останнім для ФОП платника ЄП, який припиняє провадження підприємницької діяльності
(26.01.2015 11:28) Василь
Доброго дня! Відповідно до п. 294.6 ст. 294 ПКУ від 02.12.2010 року № 2755 у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, яка є платником єдиного податку, останнім податковим (звітним) періодом вважається період, у якому подано до контролюючого органу заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у звязку з припиненням провадження господарської діяльності.
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Підкажіть будь-ласка, чи застосовують до мене штрафні санкції за несвоєчасну сплату ЄСВ, у разі якщо я сплатив ЄСВ 20 числа, а банк перерахував 21?
(26.01.2015 11:22) Олег
Згідно п 10 ст.9 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464 днем сплати єдиного внеску вважається-уразі сплати ЄСВ готівкою-день прийняття до виконання банком документа на переказ готівки разом із сумою коштів у готівковій формі.Пунктом 12 статті 25 закону №2464 передбачено застосування до банків фінансових санкцій за несвоєчасне перерахування на рахунки органів доходів і зборів сум єдиного внеску.
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Я фізична особа - підприємець на спрощеній системі оподаткування. Чи потрібно мені сплачувати єдиний соцвнесок щомісячно? Дякую
(26.01.2015 11:18) Марія
Підприємець на єдиному податку сплачує ЄСВ поквартально ,до 20 числа місяця що настає за кварталом за який сплачується єдиний внесок ЗА бажанням можна сплачувати і помісячно.
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Підприємство на загальній системі, чи можу я самостійно вирішувати що включати у витрати а що ні при розрахунку податку на прибуток, чи необхідно включати все у повному розмірі??
(26.01.2015 10:57) Ольга
Згідно ст.149 розділу !!! ПКУ податковою базою для цілей цього розділу визнається грошове вираження прибутку як обєкта оподаткування,визначеного згідно із ст.134 цього Кодексу,з урахуванням положень статей 135-137 та 138-142 цього Кодексу.Зокрема склад витрат та порядок їх визнання передбачено у ст 138 ПКУ.
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Наше підприємство здало в оренду станок, чи маємо право включити суму витрат на його ремонт до витрат при обчисленні податку на прибуток?
(26.01.2015 10:54) Ольга
Доброго дня, Ольго !Згідго ст 146 п 146.12 ПКУ сума витрат ,на ремонт та поліпшення основних засобів у розмірі що не перевищує 10 відсотків сукупної балансовоі вартості всіх груп основних засобів на початок звітного року ,відносяться платником податку до складу витрат.
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Розясніть будь ласка,чи може головний бухгалтер приватного підприємства(офіц.влаштований) одночасно рахуватися директором юридичної фірми?Чи є це порушення і яке покарання.Дякую
(26.01.2015 10:27) ОКСАНА
Шановна Оксано.Право на працю у нас не обмежене.-ст.43 Конституції України.
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Здравствуйте. Прошу Вас разъяснить новшества по поводу земельного налога и налога на нежилую площадь. Нашему предприятию на едином налоге(5 %) принадлежит территория АТП и административное здание на этой территории. Должны ли мы с этого года облагать налогом всю площадь,принадлежащую предприятию, т.к. согласно НК 2014 г. ст.297.1 п.4- наше предприятие не плательщик земельного налога,но мы платили только за площадь,которую сдавали в оренду физ и юрлицам.
(26.01.2015 10:22) Ирина
Шановна Ірино.По земельному податку згідно ст.297.п.297.1 у новій редакції що діє з 01.01.2015 р платники єдиного податку звільняються від сплати податку на майно (в частині земельного податку) крім земельного податку за земельні ділянки,що не використовуються платниками єдиного податку першої-третьої груп для провадження господарської діяльності. Вам також необхідно подати до 20 лютого 2015 р дакларацію по податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки та сплачувати податок за нежитлову нерухомість.
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день. Подскажите по отчету ЕСВ (Додаток 5). В первом квартале я была на едином налоге, а со второго перешла на общую систему налогообложения. Мне нужно заполнять и Таблицу 1 и Таблицу 2 ?
(26.01.2015 10:07) Наталья
Так ,якщо Ви протягом року змінювали систему оподаткування то за ці періоди і заповнюєте відповідно таблиці 2 і 1
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день. Нарахована зарплата працівника 1000 грн. Чи зменшувати вказану суму на 3,6% ЄСВ для утримання військового збору чи продовжувати утримання як 2014 році (1000*1,5%)?
(26.01.2015 08:31) Андрій
Військовий збір утримуємо з нарахованої зарплати в 1000 грн.
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин

Последние статьи

Бумажные стаканчики в ассортименте
Во многих сферах бизнеса просто необходима одноразовая упаковка и тара
Приятные хлопоты в нашей жизни
Сегодня можно купить букет лилий даже не выходя из дома, а просто заказав его в интернет-магазине
Пылесос промышленного масштаба
Чтобы справиться с определенной задачей необходимо иметь опыт работы в рассматриваемой сфере, определенные навыки и, что так же немаловажно, специальное оборудование достаточной производительности.
Изготовление памятников из гранита на Украине
Как правило, ритуальные мастерские предлагают в качестве материал гранит, в виду особенной надежности и износостойкости данного камня. Изготовление памятников из гранита пользуется большим спросом в нашей стране,
Надежные счетчики расходомеры
В быту, а так же многих отраслях промышленности нередко бывает нужда измерить объем и расход той или иной жидкости

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1751 фото Парк Юбилейный Парк Юбилейный
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Налоговоя консультация ГФС

Налоговоя консультация ГФС

Налоговая справка ГФС

Купить хостинг Установка спутникового телевидения

Черкасские новости

Звезды попали "под раздачу"
1 сентября 2015
На здании Черкасской обладминистрации убрали пятиконечные звезды в фасадной лепке, квалифицировав их как советскую символику
(комментариев: 4)
О чем говорили на форуме
1 сентября 2015
На Черкасском водоканале делились опытом с коллегами из других регионов и рассказали, как экономить электроэнергию
(комментариев: 1)
Коммунальное "окно Овертона"
31 августа 2015
В Украине снова поднимают тарифы на электроэнергию, не дожидаясь запланированного срока
(комментариев: 1)
Огненная вода из мира "теней"
28 августа 2015
С ужесточением и удорожанием лицензирования алкоголя в Черкассах отмечен рост его нелегального оборота и добавилось работы фискальным оперативникам
(комментариев: 1)
Новый хозяин монопольки?
28 августа 2015
В Черкасской области произошла смена провайдера газоснабжения, что вызвало временную неразбериху с платежами
(комментариев: 2)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум