Консультация Государственной фискальной службы online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ", которую обслуживают профильные специалисты ГФС в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

 

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

Добрий день! Поясніть, будь ласка, чи потрібно подавати податкові декларації з податку на прибуток за 9 місяців юридичній особі, якщо діяльність не ведеться та доходу не отримує ("пустишка").
(04.11.2013 16:26) Юридина особа. ТОВ.

 Відповідно до п.57.1 ст.57 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) платники податку на прибуток починаючи з 01.01.2013 року подають податкову декларацію з податку на прибуток з урахуванням положень цього пункту.
     У разі якщо платник податку, який сплачує авансовий внесок, за підсумками першого кварталу звітного (податкового) року не отримав прибуток або отримав збиток, він має право подати податкову декларацію та фінансову звітність за перший квартал. Такий платник податку авансових внесків у другому - четвертому кварталах звітного (податкового) року не здійснює, а податкові зобов’язання визначає на підставі податкової декларації за підсумками першого півріччя, трьох кварталів та за рік, яка подається до органу державної податкової служби в порядку, передбаченому цим Кодексом.
     Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.
     Якщо платник податку, дохід якого за останній річний звітний податковий період перевищує 10 млн. грн., отримав за такий період прибуток, а за підсумками І кварталу не отримав прибуток або отримав збиток, то такий платник має право з ІІ кварталу не сплачувати авансові внески. Податок на прибуток такий платник має сплачувати за даними Декларацій, які подаються щокварталу.
     Якщо дохід платник податку за останній річний звітний податковий період перевищує 10 млн. грн., але прибуток дорівнює нулю або має від’ємне значення (тобто платник не має базового показника для визначення авансових внесків у наступному році і податкові зобов’язання по авансовий внесках не нараховує), а за підсумками І кварталу отримує прибуток, то такий платник зобов’язаний подавати Декларацію за півріччя, три квартал та рік і сплачувати податок на прибуток за даними таких декларацій. Декларація за І квартал в цьому випадку не подається.
     Базові показники для визначення авансового внеску це показники Декларації, на підставі яких здійснюється розрахунок авансового внеску, а саме:
- для підприємств – сумарне значення рядків 14 та 20 Податкової декларації з податку на прибуток, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 28.09.2011 №1213;
- для банківських установ – сумарне значення рядків 15 та 18 Податкової декларації з податку на прибуток банку, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2011 №1683;
- для договорів про спільну діяльність – значення рядка 10 Податкової декларації про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 28.10.2011 №1352;
- для страхових організацій – сумарне значення рядків 11 та 15 Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 22.06.2012 №759;
- для платників податку, що сплачують податок на прибуток консолідовано, - сумарне значення граф 6 та 9 рядка 2 Розрахунку податкових зобов’язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2013 №39;
- для постійного представництва нерезидентів – значення рядка 09 Розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складення відокремленого балансу фінансово-господарської діяльності, або значення рядка 08 Розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток постійного представництва нерезидента, що здійснюється органом державної податкової служби, затверджених наказом Державної податкової адміністрації України від 25.06.2013 №610.

 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня. З 18.10.13 затверджена нова книга обліку доходів та витрат для ФОП на загальній системі оподаткування. Питання: яким чином сформувати заяву на отримання Книги та надіслати її до контролюючого органу за місцем податкового обліку засобами електронного зв’язку. Де взяти бланк? В рубриці електронні форми документів http://minrd.gov.ua/elektronni-formi-dokumentiv/ він відсутній. В типових програмах для подачі звітності (medok, opz, ifin) його теж немає. Дякую
(04.11.2013 13:20) Євген

Фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування  зобов’язані зареєструвати нові книги обліку доходів та витрат в податковому органі за місцем своєї реєстрації.

Ведення книги обліку доходів і витрат є обов’язковим. У ній за підсумком робочого дня здійснюються записи про отримані доходи та документально підтверджені витрати.

Книга ведеться за вибором платника податків в паперовому або в електронному вигляді.

Форма Книги затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 16.09.2013 року № 481 «Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядку її ведення», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 01.10.2013р. за № 1686/24218.

 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Юридична особа через торговця цінними паперами здійснило продаж цінних паперів в 4 кварталі 2012р. Цю операцію відображено в додатку ЦП до декларації з прибутку за 2012рік. За 9 місяців 2013р. підприємство не здійснювало жодної операції з цінними паперами. Підскажіть будь ласка потрібно нашому підприємству подавати декларацію з особливого податку по відчудженню цінних паперів та операцій з деривативами за 3кв.2013р. Інспектор наполягає, що треба здавати декларацію за 3 кв. 2013р. з прочерками.
(04.11.2013 11:50) Олена

   Відповідно до пп.153.8.1 п.153.8 ст.153 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) облік загального фінансового результату (прибутку/збитку) за операціями з торгівлі цінними паперами ведеться платником податку окремо від інших доходів і витрат.
     Платник податку визначає фінансовий результат за операціями з цінними паперами, що перебувають в обігу на фондовій біржі, окремо від фінансового результату за операціями з цінними паперами, що не перебувають в обігу на фондовій біржі.
     Платники податку визначають фінансовий результат за операціями з цінними паперами відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку шляхом зменшення прибутків за операціями з цінними паперами на суму збитків від операцій з іншими цінними паперами протягом такого звітного періоду.
     Прибуток за кожною окремою операцією з цінними паперами розраховується як позитивна різниця між доходом від такого відчуження та сумою витрат у зв’язку з придбанням таких цінних паперів за винятком операцій з торгівлі борговими цінними паперами, в яких сума доходу від відчуження зменшується на суму нарахованих, але не отриманих процентів і оподаткування яких здійснюється відповідно до п.137.18 ст.137 ПКУ та сума витрат з придбання таких цінних паперів зменшується на суму сплачених процентів продавцю нарахованих згідно з умовами випуску таких цінних паперів.
     Збиток за кожною окремою операцією з цінними паперами розраховується як від’ємна різниця між доходом від такого відчуження та сумою витрат у зв’язку з придбанням таких цінних паперів за винятком операцій з торгівлі борговими цінними паперами, в яких сума доходу від відчуження зменшується на суму нарахованих, але не отриманих процентів і оподаткування яких здійснюється відповідно до п.137.18 ст.137 ПКУ та сума витрат з придбання таких цінних паперів зменшується на суму сплачених процентів продавцю. Для цілей цього пункту дохід платника податку від продажу, обміну або інших способів відчуження цінних паперів визнається на дату переходу покупцеві права власності на такі цінні папери.
     Витрати платника податку на користь продавця або емітента цінних паперів визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від відчуження таких цінних паперів.

 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, в Черкассах открылся Общественный совет при ГУ Миндоходов Черкасской области, есть ли какой-либ о регламент его работы, каким образом предприниматель может к ним обратится, где он находится и есть ли контактные телефоны. Спасибо.
(04.11.2013 11:30) Оксана Федорівна

Дякуємо за запитання! При ГУ Міндоходів у Черкаській області діє Громадська рада, яку очолює Голова Громадської ради Рубченко Лора Олексіївна. Контактні телефони: 54-04-46, 54-04-49

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Наше підприємство отримало передплату в липні місяці.На отриману суму виписали податкову накладну, зареєстровали у Єдиному реєстраторі податкових накладних.В вересні підписали акт виконаних послуг .Номенклатура товару не змінили ,але зміниласть вартість і кількість товарів.Виписали розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної ,що виписана на першу подію .Та виписали ішну податкову накладну на товари які вказані в акті виконаних робіт зі зміною суми компенсації вартості і кількості товару.Покуцець не підписує розрахунок коригування силається ,що розрахунок коригування виписаний не правильно.Тоб-то ,розрахунок повинен зменшити вартість в одному рядку зменшити вартість (-),а інший збільшити ватість.Коригування суми (0).На різницю виписати податкову накладну.
(04.11.2013 10:53) Сивко Наталья Михайловна

Вам не потрібно було виписувати іншу податкову накладну.

 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день! Есть вопросы по appstore, я зарегестрирован как ФОП, Как платить налог? И если как физ лицо - как проводить оплату налога?
(04.11.2013 10:22) Александр

Уточніть ваше запитання. на якій системі оподаткування ви перебуваєте?

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
В 2011 г. я зарегистрировалась ФОП юр.услуги,была во 2-й группе единоналожников. 29.03.2012 г. подала заявление на ликвидацию, в налоговой прошла проверку, получила справку.До пенсионного не дошла,на сегодняшний день задолженостей нет. 15.08.2013 г. подала заявление на восстановление деятельности регистратору, но предпринимательскую деятельность не вела в 3 квартале и не планирую в 4 квартале 2013 г. Нужно ли мне подать до 09.11.2013 г. декларацию или я должна сдавать только годовую «нулевку»? Должна ли я заплатить какие либо налоги если не работаю. Мой вид деятельности 69.10 Деятельность в сфере права, на общ.системе. Заранее благодарю Вас за ответ.
(04.11.2013 09:58) Инна

Відповідно до п.177.5 ст.177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи - підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.
     Фізичні особи - підприємці подають річну податкову декларацію у строк, визначений пп.49.18.5 п.49.18 ст.49 ПКУ, в якій поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи (п.177.11 ст.177 ПКУ).
     Податкові декларації за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року, платниками податку на доходи фізичних осіб – підприємцями подаються протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (пп.49.18.5 п.49.18 ст.49 ПКУ).
     Згідно п.4 р.ІІ наказу Міністерства фінансів України від 07.11.11 №1395 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», у декларації та додатках до неї зазначаються всі передбачені в ній відомості (показники), крім випадків, прямо визначених у декларації та/або додатках до неї.
 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Торговельне підприємство списує пошкоджений товар, який не придатний для використання. Які наслідки в обліку з ПДВ виникнуть у підприємства?
(03.11.2013 16:53) Вікторія

Доброго дня!

У загальному випадку списання зіпсованого товару компенсації раніше показаного податкового кредиту відбувається не шляхом сторнування податкового кредиту, а через нарахування податкових зобов’язань. Пункт 198.5 Податкового кодексу України (далі ПКУ)установлює правила такого механізму, тобто спрацьовує саме п. 198.5 ПКУ (підкатегорія 130.05 ЄБПЗ1), а тому базу оподаткування потрібно розраховувати за правилами п. 189.1 ПКУ.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
почему в ОПЗ нет бланков по ЄСВ
(01.11.2013 14:40) Жукова

Доброго дня!

Завітайте, будь ласка, на сайт http://opz.at.ua/ та скопіюйте поновлення OPZ 1.30.25 від 29.10.2013 року.

Дякуємо за питання!

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Здраствуйте! что грозит часной фирме в которой год не официально устроены все работники кроме бухгалтера? можно ли их притянуть к отвественности?
(01.11.2013 13:04) Дмитрий Николаевич

Доброго дня!

Чинне на сьогоднішній день законодавство передбачає відповідальність за порушення вимог законодавства про працю (№9616 від 19.12.2011 року).

Крім того, в ст.163-4 КУпАП передбачено штрафи за не утримання або не перерахування до бюджету сум податків на доходи фізичних осіб при виплаті фізичній особі доходів, а також не повідомлення або несвоєчасне повідомлення ДПІ про доходи громадян.

За грубі порушення законодавства про працю може наставати кримінальна відповідальність згідно ст. 172 КК України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі до 50 НМДГ або позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю строком до 3-х років, або виправними роботами до 2-х років.

Шановний Дмитро Миколайович, якщо Ви володієте інфорацією про таке порушення, повідомте працівників Міндоходів або прокуратури за місцем вчинення порушень. Дякуємо. 

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! 17 жовтня здано до Міндоходів звіт по ЄСВ, всі суми незмінні і нарахованя і сплачені правильно - 22 жовтня виявили що внесли помилково іншу людину до табл. 5 і 6 (внести коригування можна було тільки до 21.10) - який тепер алгоритм виправлення даних - ніякої уточнюючої в ДПІ з 22 жовтня не приймають. Дякую
(01.11.2013 12:17) Тетяна

Доброго дня!

Відповідно до п.3.1 розділу III Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міндоходов України від 09.09.2013 № 454, страхувальники зобов'язані формувати і подавати до органів доходів і зборів звіт протягом 20 календарних днів, наступних за останнім днем звітного періоду.

Згідно п. 5.1 розділу V вищезгаданого Порядку, у разі виявлення помилки в звіті, страхувальник має право повторно сформувати і до закінчення терміну надання цього звіту подати звіт до органу доходів і зборів за місцем обліку.

Діючим вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення граничних термінів надання звітності.

Нагадуємо, що з 1 жовтня 2013 року Міндоходов приймає звітність по ЄСВ, а в органах Держказначейства відкриті спеціальні рахунки для зарахування сум внеску. Для зручності СГД звітність по єдиному соціальному внеску можна надати в електронному вигляді, для чого платникам необхідно завантажити відповідну програму і одержати електронний ключ, який Міндоходів надає безкоштовно.

Дякуємо за питання!

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Скажите код ЕДРПОУ Тальнинской ОДПИ Черкаской области для уплаты единого налога СПД
(31.10.2013 20:32) Анна

Доброго дня!

Код ЄДРПОУ Тальнівської ОДПІ Маньківське відділеня - 36780303

Більш детальніше про рахунки сплати ЄСВ можна дізнатися на офіційному сайті Міністерства доходів і зборів України: "Номера рахунків розміщено на веб-порталі Міндоходів у відділі "Реєстри"

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин Установка спутникового телевидения

Последние статьи

Мебель для офиса - визитная карточка Вашей компании
В свою очередь, офисное помещение и мебель для офиса влияет на продуктивность работы и на привлечение клиентов. Согласитесь, что плохая мебель и работа в неопрятном офисе понижает работоспособность и вызывает у посетителей чувство подозрения в качестве Ваших услуг.
Как получить скидку на покупки в интернете
Те потребители, которые желают приобрести качественное и стильное изделие по доступной цене, давно осознали, что искать желаемый товар необходимо в интернете
Оборудование Karher для автомойки
Для собственника бизнеса очень важно найти поставщика оборудования, которое бы отвечало наивысшим стандартам качества
Как легко найти профессионального гида
Вне всяких сомнений, в Европе есть немало невероятных достопримечательностей, которые стоило бы увидеть хотя бы один раз
Сертификат происхождения товара на экспорт
В современном деловом мире граница не может быть непреодолимым препятствием для ведения эффективного сотрудничества

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1721 фото
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Налоговоя консультация ГФС

Налоговоя консультация ГФС

Налоговая справка ГФС

Моментальный загар - бизнес под ключ от компании "САН Лайт" Купить хостинг

Черкасские новости

Поможет ли нам МВФ?
24 октября 2014
Без сокращения налогов и бюджетных расходов Украину ждут трудные годы, а кредиты МВФ разойдутся по карманам - к такому мнению пришли экономисты за круглым столом (видео)...
(комментариев: 0)
"Черкассыгаз" собирался оставить город без тепла
23 октября 2014
Не смотря на сопротивление газового монополиста, в Черкассах принято решение о старте отопительного сезона с сегодняшнего дня
(комментариев: 1)
Телемост через линию фронта
23 октября 2014
Онлайн-дебаты между представителями украинских бойцов АТО и сепаратистов показали неожиданную близость позиций и даже намерений (видео)
(комментариев: 2)
Прицелы для оборонки
23 октября 2014
Черкасский "Фотоприбор теперь будет не только выживать за счет экспорта, но и обеспечивать украинскую армию
(комментариев: 1)
Трансформация коммунальной бани
22 октября 2014
В Черкассах бывшая городская баня к концу года превратится в очередной торгово-развлекательный центр
(комментариев: 5)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум