Консультация Государственной фискальной службы online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ", которую обслуживают профильные специалисты ГФС в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ ФИСКАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

 

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, як правильно вчинити: замінили касовий апарат, який використовували для реалізації тютюнових виробів, строк ліцензії не вийшов. Подали зміни що-до касового апарату до департаменту по обігу тютюну, але ця зміна потребує чимало часу. Чи буде порушенням, якщо реалізація тютюнових виробів проводить новий касовий апарат в цей проміжок часу. Дякую!
(07.11.2013 13:18) Ольга

Доброго дня! Порушень у Вас не буде. Ліценція на тютюн до касового апарату не привязується.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Я ФЛП единый налог, 2 группа, деятельность- оказание информационных услуг, диспетчерская служба такси. есть ли штрафы, если я буду оказывать услуги водителю ФЛП на едином налоге у которого нет лицензии на перевозку пассажиров?
(07.11.2013 12:48) Анжела

Вам відповідь на це запитання вже надано, а інше це не є компетенція органів Міндоходів

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
подскажите код ЄДРПОУ ГУ Міндоходів у Черкаській області
(07.11.2013 11:55) оксана

Код ЄДРПОУ ГУ Міндоходів у Черкаській області 38715330

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день. Я ФЛП единый налог, 2 группа, деятельность- оказание информационных услуг, диспетчерская служба такси. могу ли я оказывать услуги водителю ФЛП на едином налоге у которого нет лицензии на перевозку пассажиров?
(07.11.2013 10:57) Анжела

Добрий день! Платник єдиного податку 2 групи має право надавати послуги платникам єдиного податку та громадянам.  А наявність ліцензії на перевезення пасажирів тут не оговорюється. Він взагалі не має право здійснювати діяльність по  перевезенню пасажирів.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день. Підкажіть будь-ласка, я фізічна особа(не підприємець) здаю в аренду приміщення за мінусом 15 % щомісячно. Мені треба буде подавати в налогову річну декларацію або які інші документи. Дуже дякую за відповідь.
(07.11.2013 09:56) неля

Доброго дня! Ви, як громадянин здаєте в оренду приміщення. Якщо Ви здаєте СГД то він являється податковим агентом і сплачує за Вас податок в розмірі 15 відс. від суми орендної плати і відображає це  щоквартально в  1ДФ. В такій ситуації Ви нічого не подаєте до податкової інспекції.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день! Подскажите пожалуйста, недавно оформила ЧП, сдаю отчетность по единому налогу и соответсвенно перечисления делаю. Частное предпринимательство не записывают в трудовую? и идет ли стаж? если нет что нужно делать чтоб зачислялся трудовой стаж?
(07.11.2013 08:06) Ольга

Доброго дня! Ви ФОП платник єдиного податку, крім ставки єдиного податку Ви також сплачуєте єдиний соціальний внесок в розмірі 34,7 відс. від мінімальної заробітної плати встановленої на даний період. Тобто, трудовий стаж у Вас зараховується.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Підприємством - платником ПДВ ввезено товар від нерезидента. При цьому на митниці сплачено ПДВ. Згодом від нерезидента отримано знижку на даний товар. Чи потрібно коригувати податковий кредит за сумами ПДВ, сплаченими на митниці?
(06.11.2013 19:04) Таня

Шановна пані Тетяна!

Відповідно до п. 190.1 ст. 190 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (далі – ПКУ) базою оподаткування для товарів, що ввозяться на митну територію України, є договірна (контрактна) вартість, але не нижче митної вартості цих товарів, визначеної відповідно до р. III Митного кодексу України, з урахуванням мита та акцизного податку, що підлягають сплаті і включаються до ціни товарів.
     Згідно із п. 198.3 ст. 198 ПКУ податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг (у разі здійснення контрольованих операцій - не вище рівня звичайних цін, визначених відповідно до ст. 39 ПКУ) та складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою п. 193.1 ст. 193 ПКУ, протягом такого звітного періоду у зв’язку з:
     придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку;
     придбанням (будівництвом, спорудженням) основних фондів (основних засобів, у тому числі інших необоротних матеріальних активів та незавершених капітальних інвестицій у необоротні капітальні активи), у тому числі при їх імпорті, з метою подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку.
     Тобто, базою оподаткування для товарів, основних фондів, що ввозяться на митну територію України, є договірна (контрактна) вартість, але не нижче митної вартості, з урахуванням мита та акцизного податку, що підлягають сплаті і включаються до ціни таких товарів, основних фондів.
     Враховуючи те, що сума ПДВ, яка сплачується на митниці при імпорті товарів, основних фондів, визначається виходячи із їх митної вартості, платник податку має право віднести до податкового кредиту суми ПДВ, сплачені у зв’язку з імпортом товарів, основних фондів виходячи з їх митної вартості.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Підкажіть будь-ласка куди мені звернутися для отримання податкової накладної за проведену оплату 04.10.2013р 240,00грн, за проведений семінар 11.10.2013р в м.Чекаси, вул.Хрещатик,235. Дякую Вам.
(06.11.2013 11:04) Тетяна Василівна

Шановна Тетяна Василівна!

Пропонуємо Вам звернутися із цим питанням за телефоном 32-01-15 у м.Черкаси.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
які саме ознаки відображаються у формі 1ДФ під ознакою 157 для державного учбового закладу I-IIрівня акредитації
(06.11.2013 09:23) Марина

Шановна пані Марина!

Відповідно до Наказу Державної податкової адміністрації України № 1020 від 24.12.2010р. "Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку", ознаку доходу 157 має дохід, виплачений самозайнятій особі (підпункт 165.1.36 пункту 165.1 статті 165 розділу IV, статей 177 та 178 розділу IV Кодексу).

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Куди платити авансові платежі з Є.С.В. з підприємця на загальній системі оподаткування за 4 кв. 2013 р.?
(05.11.2013 18:43) Галина

Шановна пані Галина!

Із 1 жовтня 2013 року єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування почало адмініструвати Міністерство доходів і зборів України.

Номера рахунків розміщено на веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри» за посиланням: http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html

При сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування поле «Призначення платежу» розрахункового документа заповнюється таким чином:

1 – службовий код ("*");

2 – код виду сплати ("101" – Сплата суми єдиного внеску);

3 – код за ЄДРПОУ  платника, який здійснює сплату;

4 – друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу;

5 – не заповнюється;

6 – не заповнюється;

7 – не заповнюється.  

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день. Предприниматель на общей системе, не давно получила св-во НДС, в нем не написано перед фамилией ФО-П . Правильно ли это? И будет ли считаться ошибкой, если в приходной налоговой накладной указано перед ФИО ФО-П?
(05.11.2013 14:01) Оксана

Шановна пані Оксана!

Відповідно до підпункту "д" пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України у податковій накладній зазначається повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг.

Наказом №1394 від 07.11.2011 року "Про затвердження Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість" передбачено, що у про реєстрацію платника податку на додану вартість вказується тільки найменування або прізвище, ім'я та по батькові платника.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
В нашем ОСББ, приглашенный из другого дома, менеджер-управляющий оформлен на работу как внешний совместитель которому начисляется зарплата, т.к. он имеет основное место работы и частное предпринимательство. Законно ли такое трудоустройство и есть ли за это наказание, потому что эти действия повторили еще несколько ОСББ куда он также трудоустроился управляющим. В реестре КВЕД есть код для этого вида деятельности как ЧП.
(05.11.2013 12:13) Бухгалтер ОСББ

Вибачте, але питання працевлаштування на роботу у ОСББ не належать до повноважень органів доходів і зборів.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин Установка спутникового телевидения

Последние статьи

Аренда недвижимости без посредников
На сегодняшний день, аренда квартиры в столице или крупном деловом городе - это самая востребованная услуга. Особенно актуальная аренда недвижимости в столицах: Киев, Астана, Москва и т.д.
Современная стоматология
Безусловно, ровные и белые зубы преображают улыбку, делая ее привлекательной. К тому же, красивые зубы - это признак здоровья.
Актуальная необходимость
На сегодняшний день магнитные замки широко используются, как запирающие механизмы для дверей,
Преимущества проточного водонагревателя
Данный аппарат - это отличное решение для квартир и офисов. Проточный водонагреватель можно скрытно установить под раковину или в любое незаметное место, не испортив общий интерьер.
Интернет магазин мебели NK
Подавляющее большинство потребителей уже имеют опыт работы с интернет ресурсами

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1721 фото
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Налоговоя консультация ГФС

Налоговоя консультация ГФС

Налоговая справка ГФС

Моментальный загар - бизнес под ключ от компании "САН Лайт" Купить хостинг

Черкасские новости

Не прошло и 2 года...
31 октября 2014
"Азотовские" троллейбусы готовятся к выходу на черкасские городские маршруты
(комментариев: 0)
Фестиваль вдохновляющего кино
31 октября 2014
Под таким названием в Черкассах стартует масштабный культурный проект
(комментариев: 0)
Потому что не вовремя провели тендер...
30 октября 2014
Начинается последний месяц осени, и в Черкассах по старой традиции в самом разгаре сезон ремонта дорог
(комментариев: 2)
Чьих голосов не было на выборах?
30 октября 2014
В числе избирателей, проявивших свою гражданскую позицию не участием в этих внеочередных выборах, оказались бойцы БТО "Черкассы"
(комментариев: 3)
"Вы их отправляли - вы за них и отвечаете..."
29 октября 2014
Родители бойцов батальона "Черкассы" объявили ультиматум обласному военкомату (видео)
(комментариев: 2)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум