Консультация миндоходов online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ МИНДОХОДОВ", которую обслуживают профильные специалисты Главного управления Миндоходов в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ МИНДОХОДОВ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

 

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

Я працюю на підприємстві бухгалтером, моя трудова книжка заповнюється на цьому підприємстві. Одночасно я є ФОП - 3 група(єд податок). Сплачую за себе єсв-398,01грн. Проте за станом здоровя я часто знахожусь на лікарняному ліжку. Мене цікавить , чи можу я заключити договір добровільної участі у страхуванні на загальнообовязкове держ соц страхування у звязку зтимчасовою втратою працездатності? Працюючи бухгалтером знаю: по суміництву лікарняні листки оплачуються, а як бути в моїй ситуації?
(21.10.2013 12:11) Володимир, бухгалтер

Шановний пане Володимир! Вибачте, але питання оплати листків непрацездатності виходить за межі компетенції Міністерства доходів і зборів.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день.Допоможіть розібратись.Я підприємець на заг.системі опод.(ресторанне господарство)Виручка у мене є (з книги обліку розрахункових операцій),матеріальних затрат немає(нема квитанцій про оплату товару, на ринку дешевше)Як мені заповнити декларацію про майновий стан та доходи в кінці року.Буду дуже вдячна.
(21.10.2013 11:18) Марія.Підприємець на заг сис.оподаткування(ресторанне господарство)

Шановна пані Марія! Згідно з п.177.4 ст.177 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), до переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності згідно з розділом III цього Кодексу.
     Склад витрат та порядок їх визначення встановлено розділом ІІІ ПКУ.
     Згідно з п.138.2 ст.138 розділу ІІІ ПКУ витрати, які враховуються для визначення об’єкта оподаткування, визнаються на підставі первинних документів, що підтверджують здійснення платником податку витрат, обов’язковість ведення і зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку, та інших документів, встановлених розділом ІІ цього Кодексу.
     Відповідно до пп.139.1.9 п.139.1 ст.139 розділу ІІІ Податкового кодексу України від 2 грудня.2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) витрати, не підтверджені відповідними розрахунковими, платіжними та іншими первинними документами, обов’язковість ведення і зберігання яких передбачена правилами ведення бухгалтерського обліку та нарахування податку, не враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
якщо зробили помилку при регестрації податкової накладної в Медку, що потрібно подават?
(21.10.2013 10:45) тетяна

Шановна пані Тетяна! Щодо помилки при роботі у програмному забезпеченні M.e.doc, Вам краще звернутися на сайт цього програмного забезпечення.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
добрый день. я предприниматель на ед.налоге арендую помещение(под магазин) у другого предпринимателя (на ед.налоге, сдача в аренду). я уплачиваю арендную плату (НДФЛ не удерживаю). вопрос- в отчете 1ДФ какую ознаку дохода я должна показать 157? спасибо.
(21.10.2013 10:19) галина

Шановна пані Галина! Ви не помилитеся, зазначивши у вказаному Вами випадку 157-му ознаку доходу.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Якщо підприємство отримало копію податкової накладної,з відміткою реєстрації ЄРПН,чи маємо право включати в декларацію і чи потрібен оригінал з мокрою печаткою? Дякую.
(21.10.2013 09:11) Оксана

Шановна пані Оксана! Відповідно до статті 201.1 Податкового кодексу України платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою (за наявності) податкову накладну, складену за вибором покупця (отримувача) в один з таких способів:

а) у паперовому вигляді;

б) в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та умови реєстрації податкової накладної у Єдиному реєстрі податкових накладних. У такому разі складання податкової накладної у паперовому вигляді не є обов'язковим.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день! Є боржник-юрособа і є кредитор- юрособа.Кредитор-юрособа підписує договір про відступлення права вимоги боргу з фізособою. Боржник- юрсоба сплачує суму боргу новому кредитору фізособі. Які податкові наслідки будуть у фізособи?
(21.10.2013 09:05) Інна, бухгалтер

 Шановна пані Інна! Згідно зі ст.512 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV (далі – ЦКУ) кредитор у зобов’язанні може бути замінений іншою особою внаслідок передання ним своїх прав іншій особі за правочином (відступлення права вимоги), а також у інших випадках, встановлених законом.
     Правочин щодо заміни кредитора у зобов’язанні вчиняється у такій самій формі, що і правочин, на підставі якого виникло зобов’язання, право вимоги за яким передається новому кредиторові (ст.513 ЦКУ).
     До нового кредитора переходять права первісного кредитора у зобов’язанні в обсязі і на умовах, що існували на момент переходу цих прав, якщо інше не встановлено договором або законом (ст.514 ЦКУ).
     Таким чином, в результаті відступлення права вимоги кредитором, в тому числі якщо таке відступлення здійснено на підставі договору купівлі-продажу, відбувається зміна однієї особи-кредитора на іншу особу-кредитора.
     Відповідно до пп.14.1.56 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходи - загальна сума доходу платника податку від усіх видів діяльності, отриманого (нарахованого) протягом звітного періоду в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах як на території України, її континентальному шельфі у виключній (морській) економічній зоні, так і за їх межами.
     Отже, у фізичної особи - дебітора (позичальника) не виникає дохід (об’єкт оподаткування) у розумінні пп.14.1.56 п.14.1 ст.14 ПКУ, оскільки у неї залишаються зобов’язання щодо погашення заборгованості за отриманим кредитом.
     При цьому фізична особа – продавець (первинний кредитор) отримує дохід у вигляді обумовленої договором вартості (ціни) права вимоги від фізичної особи – покупця. Такий дохід відноситься до доходу з джерелом його походження з України та включається до об’єкта оподаткування податком на доходи фізичних осіб як дохід, отриманий відповідно до умов цивільно-правового договору.
     Фізична особа, що отримує доходи від особи, яка не є податковим агентом, зобов’язана включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року, а також сплатити податок з таких доходів за ставкою, передбаченою пп.167.1 ст.167 ПКУ.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Наша компания (работаем с НДС) оказывает услугу нерезиденту (российской компании) на территории Украины. Мы должны выставить им счет с НДС либо без НДС?
(18.10.2013 14:38) Илья

Добрий день !!! Всі платники ПДВ що надають послуги неризидентам на території України виписують рахунки з ПДВ

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день,я получила на ребенка идентификационный код в 2006г. Сейчас я в программе по расшифровке кода, обнаружила, что пол указан женский вместо мужского. Я обратилась в налоговую, мне подтвердили, что пол указан неправильно, но исправить ничего нельзя! я заполнила форму заявления, оставила вместе с оригиналом кода, но мне сказали что это бесполезно. как мне быть?
(18.10.2013 13:00) Татьяна

Добрий день!!! в вашому випадку вам потрібно звернутись до податкової із заявою на видачу нового ідентифікаційного номера, а старий анулювати.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Здравствуйте! Какие КВЭДы выбрать, если я ЧП и хочу открыть курсы подготовки абитуриенов ко вступлению в иностранные ВУЗы с ознакомлением с азами польского языка и информационным сопровождением в процессе сбора и оформления документов? Спасибо.
(17.10.2013 23:26) Тина Шишканова

добрий день!!!  Вам потрібно звернутись до державного реєстратора з визначенням виду дяльност!!!Освіта -85

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Для відправки договору в ел. вигляді щоб здавати звіти по електронці потрібні реквізити договору адреса, ПІБ начальника ДПІ в місті Черкаси Дякую
(17.10.2013 15:49) Людмила бухгалтер ПП "Амікус и Ко"

Добрий день!

м. Черкаси вул. Хрещатик, 235

В.О. Начальника  ДПІ у м. Черкасах

Коваль О.М.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день! Я ФОП (3-тя група) відкриваю в торгівельному центрі відділ по реалізацію текстильних виробів. Підкажіть будь-ласка, які мені необхідно отримати дозволи на ведення торгівлі та яка при цьому проводиться звітність і чи не краще перейти на 2-групу. Дякую.
(17.10.2013 15:24) Тетяна

Добрий день!!!Якщо ви на спрощеній системы оподаткування Ви повинні  написати Заяву про застосування спрощенної системи оподаткування де обовязково вказати місце здійснення торгівлі. В свідоцтві платника єдиного  податку вказується місце провадження підприємноцької діяльності. Додатково Ви повинні подати до податкової інспекції за місцем провадження діяльності звіт за формою - 20 ОПП. По 3 групі  звітність подається раз в квартал і сплачується 5% від валового доходу!  По 2 групі звіт подається раз в рік  і щомісячно сплачується податок в розмірі 230 грн. Якщо в Вас наймані працівники то ви  щоквартально подаєте звіт 1-ДФ за виплачені суми найманим працівникам . Вам рішати на якій Ви групі будите працювати

 

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день! Я ФОП відкриваю в торгівельному центрі відділ по реалізацію текстильних виробів. Підкажіть будь-ласка, які мені необхідно отримати дозволи на ведення торгівлі та яка при цьому проводиться звітність. Дякую.
(17.10.2013 11:13) Тетяна

Добрий день!!!Перш за все напишіть на якій системі оподаткування ви знаходитесь

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин Установка спутникового телевидения

Последние статьи

Бетон, как его правильно заливать
Не знаете как правильно залить бетон? Обратитесь к специалистам в компании Основа-Бетон, которые проконсультируют Вас по любому интересующему вопросу.
Выбор спального мешка
Любому человеку имеет большое значение не просто отдохнуть на свежем воздухе, но и, в результате потом, не заболеть...
Зачем нужны отзывы
Каждый человек практически ежедневно принимает решения. Некоторые из них мелкие, некоторые более сложные и требуют времени на обдумывание. Перед
Туры в Чернобыль
28 лет назад в Украине произошла страшная техногенная катастрофа – взрыв на ЧАЭС. Ликвидацией последствий аварии специалисты занимались еще очень долгое время, тем не менее, негативное влияние
Где найти машину и людей для офисного переезда?
Для многих людей переезд вызывает ассоциации с хаосом, суетой и маленькой катастрофой. Но мы уверены, если вы до сих пор так думаете, значит, вы не сотрудничали с профессионалами во время

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1721 фото
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Консультация Миндоходов

Консультация Миндоходов

Справка Миндоходов

Моментальный загар - бизнес под ключ от компании "САН Лайт" Купить хостинг

Черкасские новости

Случайное хулиганство или целевая "зачистка"?
17 сентября 2014
В центре Черкасс на участке, определенном под новый сквер неизвестные подожгли торговый склад (видео)
(комментариев: 0)
Пересадить украинцев на электромобили...
17 сентября 2014
Правительство готовит законопроект, который может снизить цену на ввозимые в страну электромобили на 30%
(комментариев: 0)
Бюджет в условиях АТО
16 сентября 2014
Областной бюджет Черкащины на 2014 год подкорректировали с учетом возникших проблем с поставками газа и событий на Востоке страны
(комментариев: 4)
Выхваченные из мрака
16 сентября 2014
В Черкассах с подачи депутата горсовета подключили освещение самых темные дворов в центре города
(комментариев: 0)
Партия "племянника начальника ГАИ"
15 сентября 2014
На черкасских улицах появилась графическая реклама партии, созданной легендарным хакером и выдвигавшей в Президенты киногероя из "Звездных войн".
(комментариев: 0)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум