Консультация миндоходов online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ МИНДОХОДОВ", которую обслуживают профильные специалисты Главного управления Миндоходов в Черкасской области.

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ МИНДОХОДОВ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

 

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

Добрий день, чи включаються до витрат юрособи (ст.138.10.6 (а) ПКУ) кошти сплачені у вигляді членських внесків до неприбуткової організації з ознакою неприбутковості 0006?
(09.10.2013 11:49) Інна, бухгалтер

Доброго дня. Відповідно до пп.138.10.6 п.138.10 ст.138 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI до складу інших витрат, які враховуються при обчисленні податку на прибуток підприємства, включаються інші витрати звичайної діяльності (крім фінансових витрат), не пов’язані безпосередньо з виробництвом та/або реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, зокрема, суми коштів або вартість товарів, виконаних робіт, наданих послуг, добровільно перераховані (передані) протягом звітного року до неприбуткових організацій, визначених у статті 157 цього розділу в розмірі, що не перевищує чотирьох відсотків оподатковуваного прибутку попереднього звітного року.

Дякуємо за питання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка коли можна провести звірку в органах міндоходів щодо сплаченого ЄСВ?
(09.10.2013 10:19) Юрій

Доброго дня. На даний момент дані інтегрованих карток по обліку єдиного соціального внеску до територіальних органів Міндоходів від Управління пенсійного фонду ще не передані. З даним питанням Вам необхідно звернутись до податкової інспекції, в якій Ви перебуваєте на обліку.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Здравствуйте. Такая ситуация: неприбыльная организация ОСМД, многоквартирный дом, проводился ремонт подъезда за счет жильцов. Они теперь требуют, чтобы деньги, которые они вносили, зачесть в счет погашения квартирной платы. Вопрос: имеем ли мы право так сделать и как оформить эти взносы? Спасибо
(09.10.2013 09:28) Наталья Фесенко

Доброго дня. Вибачте, але дане питання не відноситься до компетенції Міністерства доходів і зборів.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
чи може бути арбітражний керуючий платником пдв
(08.10.2013 17:55) ольга зарецкая

С. 4 Закону № 4212 встановлено, що арбітражні керуючі є суб’єктами незалежної професійної діяльності. Платником податку на додану вартість може бути  будь-яка особа, що провадить господарську діяльність

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Подскажите, пожалуйста, как правильно в декларации по НДС отразить снятие с кредита гибель посевов, заполняю рядок 16, а еще в каком рядке показывать и какой додаток сдавать?? Спасибо
(08.10.2013 17:48) Катя

Вибачте, Ваше запитання поставлено некоректно.Відповідь на дане запитання потребує більш детальної інформації

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день! Питання: 1) СПД на єдиний податок, з 25.07 була подана заява на закриття, 08.08 була відкликана, і автоматично СПД переходить на зальну систему - які звіти потрібно подавати і оплачувати податки - діяльність не ведеться. 2) СПД на загальній системі - оплата тільки на поточний рахунок, готівкових розрахунків немає, чи може здійснювати діяльність без касового апарату
(08.10.2013 13:46) Катерина

Фізичні особи-підприємці, які:- перейшли зі спрощеної системи оподаткування на загальну, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочато таку діяльність або відбувся перехід за загальну систему оподаткування.
Декларації подаються протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.

Порядок оподаткування доходів, отриманих фізичною особою-підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування регулюється положеннями ст. 177 Податкового кодексу України.

Доходи фізичних осіб – підприємців, отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності, оподатковуються за ставкою 15 відсотків бази оподаткування. У разі якщо загальна сума отриманих платником податку у звітному податковому місяці доходів перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня звітного податкового року, ставка податку становить 17 відсотків суми перевищення. Об'єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та не грошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов'язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця.

СПД на загальній системі оподаткування, які отримують кошти тільки на розрахунковий рахунок касовий апарат не використовують.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
ФОП на 3 групі, найманих працівників не маю. В які терміни і скільки разів (раз на місяць, квартал, рік) необхідно здавати звіти про сплату єдиного соціального внеску? Дякую за відповідь.
(08.10.2013 12:56) Анатолій

Фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, без використання праці найманих працівників, формують та подають звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.
     Звітним періодом є календарний рік.
     Звіт подається за формою згідно таблиць 2, 4 додатку 5 «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» до «Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 454.
     При цьому, звіт не подається платниками єдиного податку, які є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день. В качестве источника дополнительного дохода хочу выдавать ссуды/микрокредиты населению. Поясните порядок моих действий для правильной регистрации моей деятельности и порядок действий для ведения отчетности.
(08.10.2013 12:02) Максим 22года

Найперший крок – йдете до державного реєстратора за своїм місцем прописки. До цього визначаємо види діяльності, якими будемо займатися, згідно КВЕД. Зареєструвавшись у державного реєстратора стаєте на облік у податковій інспекції. У підприємця є два варіанти: загальна система оподаткування або єдиний податок. Ваш вид діяльності кредитні спілки не дозволяє бути на спрощеній системі

Фізичні особи-підприємці, які:

- зареєстровані протягом року в установленому законом порядку, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочато таку діяльність або відбувся перехід за загальну систему оподаткування.

Вперше зареєстровані підприємці в декларації також зазначають інформацію про майновий стан та доходи станом на дату державної реєстрації.
Декларації подаються протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.

Порядок оподаткування доходів, отриманих фізичною особою-підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування регулюється положеннями ст. 177 Податкового кодексу України.

Доходи фізичних осіб – підприємців, отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності, оподатковуються за ставкою 15 відсотків бази оподаткування. У разі якщо загальна сума отриманих платником податку у звітному податковому місяці доходів перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня звітного податкового року, ставка податку

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
працівнику виплатили допомогу на поховання дружини в розмірі 1000,0 грн ,яка ознака доходу 146 ?
(08.10.2013 10:22) наташа

 Допомога на поховання відображається в формі 1ДФ за ознакою "146"

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
при заполнении налоговой накладной в программе ОРЗ а потом отправили на регистрацию в реестр получили ответ помилка- документ не призначено для видачі покупцю.Как исправить ошибку
(07.10.2013 18:20) ТОВ "Служба Ф1" Днепропетровск код 33325593

Дякуємо за запитання!

Просимо уточнити зазначене питання щодо реєстрації в реєстрі (в якому саме реєстрі)?

Найліпше Вам  звернутися до відділу ІТ-технологій органу Міністерства доходів і зборів за місцем Вашого обліку для вирішення цього питання.

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Добрый день, мой вопрос касается необходимости сдачи отчетности по ЕСВ. Предприятие временно не осуществляет деятельность, руководство компанией возложено на учредителя, наемные работники отсутствуют, заработная плата не начисляется. В Пенсионный фонд по меcту регистрации было ранее предоставлено письмо о вышеуказанных фактах и прекращена подача ежемесячной отчетности. В связи с передачей администрирования ЕСВ в Миндоходов необходимы ли 1) сдача "пустой" отчетности по ЕСВ в налоговые инспекции, 2) подача нового письма об отсутствии деятельности. Спасибо!
(07.10.2013 17:38) Настя

«Інтернет-конференція»

1) Відповідно до підпункту 2.13 пункту II. Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування  затвердженого Наказом Міністерства доходів і зборів України  від 09 вересня 2013 року № 454 та Зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2013 року за № 1628/24160 юридичні особи, які не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт до органів доходів і зборів ними не подається.

 2) Новий лист про відсутність діяльності подавати не потрібно.

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області
Куда необходимо сдавать отчет за сентябрь месяц? В министерство доходов и сборов или пенсионный фонд?
(07.10.2013 17:35) ЧП Рябенко

«Інтернет-конференція»

Звіт за вересень місяць потрібно буде подати до органу доходів і зборів за місцем взяття їх на облік, як платників єдиного внеску до 21 жовтня 2013 року.

Дякуємо за запитання!

Головне управління Міндоходів у Черкаській області

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин Установка спутникового телевидения

Последние статьи

Преимущества штатной магнитолы
практически все современные автомобили даже в скромной комплектации имеют аудиосистему
Отдых в Адлере на сайте http://kurorty-sochi.ru/sochi/adler/
Здесь прекрасный климат, живописные пейзажи и интересные места для экскурсий.
Изысканное освещение для вашего дома
Согласитесь, каким бы изысканным ни был дизайн вашего жилья, без качественного и продуманного освещения комнаты будут выглядеть куда менее привлекательными
Гаражные рулонные ворота RollMatic
Рулонные ворота RollMatic изготавливаются из алюминия высокого качества, что позволяет эффективно защитить ворота от коррозии. Кроме того, ворота серийно оснащаются современными приводами Hörmann.
Техосмотр и полис ОСАГО в одном месте
По закону Российской федерации, техосмотру должны подвергаться в обязательном порядке все автомобили

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1721 фото Место для отдыха Место для отдыха
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Консультация Миндоходов

Консультация Миндоходов

Справка Миндоходов

Моментальный загар - бизнес под ключ от компании "САН Лайт" Купить хостинг

Черкасские новости

Автозаводчан готовят к массовым увольнениям?
22 августа 2014
Специалисты центра занятости на всякий случай провели встречу с рабочими Чркасского "Богдана"
(комментариев: 0)
В городском бюджете не нашлось денег для ремонтников
22 августа 2014
Бригада ямочного ремонта в Черкассах уже 8 месяцев не получала зарплаты
(комментариев: 0)
Авария на мосту
22 августа 2014
Вчера на Черкасском мосту через Днепр из-за ДТП более пяти часов было перекрыто движение
(комментариев: 0)
Перевозчики уговорили депутатов?
21 августа 2014
Черкасский горсовет не поддержал проект решения о снижении стоимости проезда в городских маршрутках
(комментариев: 0)
"Сбалансировать интересы бизнеса и государства"...
21 августа 2014
На Черкащине Яценюк провел "круглый стол" по повышению эффективности изъятия налогов у сельхозпроизводителей
(комментариев: 0)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум